laten zich zien in Zeelandhallen AZ blijft niets bespaard PZC sssz# LEWEDORP, NISSE en GOES Bpzc Zaterdag 26 januari 2008 49 :;v\ Joeri van Liere in actie tijdens de series van de super-regioklasse. foto Willem Mieras Alkmaarders verliezen bij Willem II derde wedstrijd in een week. TILBURG - AZ blijft vooralsnog niets bespaard. De ploeg van de ge plaagde trainer Louis van Gaal lijkt het winnen totaal verleerd. Ook laagvlieger Willem II was vrijdaga vond te sterk voor de gewezen top- ploeg, die in Tilburg tegen de der de nederlaag binnen een week aan liep: 3-0. In het spel van AZ viel weinig lijn te ontdekken. Willem II voetbalde met meer overtuiging, tempo en aanvalsdrang. In de 37e minuut kwam de thuisploeg verdiend op voorsprong. Mohamed Messoudi strafte slecht verdedigingswerk bij AZ af In de tweede helft ontwik kelde AZ, met spits Ari voor de niet topfttte middenvelder Demy de Zeeuw, een groot offensief Zo als al in het gehele seizoen liet de twijfelende brigade van Van Gaal echter legio kansen liggen. Na een blunder van doelman Boy Water man besliste Saïd Boutahar het duel: 2-0. in de slotfase benutte Frank van der Struijk nog een strafschop na een overtreding van Barry Opdam op invaller Niels Vorthoren (3-0). De boze AZ-routi- nier moest ook nog van het veld. BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste, gratis krant en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op num 0800-0232333 Kijk voor meer informatie over www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een ki Kandidaat-bezorgers dieoen zich bij aanmelding te identifket indien van toepassing moet een beio'9e0 Frank Clausing in amateurfinale goes - Tennisser Frank Clausing uit Wemeldinge en zijn dubbel- partner Mireille Binck hebben gis teren de finale bereikt van de Au stralian open voor amateurs. Het toernooi, de KIA Amateur Open Mixed Doubles Champions 2008 genaamd, wordt in Melbour ne gelijktijdig met de Australian Open voor professionals en junio ren gehouden. Clausing en Bink bevinden zich in goed gezelschap. Vorig jaar werd het toernooi gewonnen door hun landgenoten Selma Andrade en Stefan Weeda. John Tahapary blijft langer bij Kruiningen goes - John Tahapary is ook vol gend seizoen als hoofdtrainer ver bonden aan voetbalvereniging Kruiningen. De oefenmeester uit Goes is mo menteel aan zijn tweede seizoen bezig bij de zaterdag-vierdeklasser. Tahapary had eerder de eerste teams van MZVC, Colijnsplaatse Boys en Nieuwdorp onder zijn hoede. Met Kruiningen bezet de trainer in de vierde klasse A de elfde plaats. SPS, Stavenisse en Waarde staan onder de club. Van der Klooster in halve finales aspen - De Vlissingse zitskiër Kees-)an van der Klooster heeft zich gisteren op de Winter X ga mes in het Amerikaanse Aspen ge plaatst voor de halve finales van het onderdeel Mono Skier X. De Zeeuw, die voor de tweede keer aan de Olympische Spelen voor extreme sporten meedoet, overleefde de voorrondes eenvou dig. Al in de eerste run eindigde hij bij de beste vier, waardoor hij de tweede run niet meer hoefde af te wachten. De halve finales staan vandaag op het programma. Darter Ted Hankey in Oost-Souburg goes - Ted Hankey, voormalig win naar van de Embassy, komt maan dag naar Oost-Souburg. Hij is op uitnodiging van Pieter Ot- ten aanwezig bij een trainingstoer- nooi in sporthal De Belt. Inschrij ven voor het evenement kan tot 19.30 uur. Vanaf 20.00 uur begint Hankey met het gooien van legs tegen ie dereen die het leuk vindt om te gen hem te darten. Pieter Otten heeft de dartslegende uitgenodigd om de sport te promo ten. Selectiedag voor talenten bij JVOZ goes - De ieugd Voetbal Oplei ding Zeeland (JVOZ) houdt woens dag 20 februari een selectiedag in Kortgene. Het is bedoeld voor spelers die ge boren zijn in de periode tussen 1990 en 1997. De selectiedag begint om 14.00 uur. JVOZ komt dit seizoen met D2, Dl, C2, Cl en Bi uit in de competi tie. In de jaargang 2008/2009 wil men ook met een Ai-team begin nen. Nadere informatie kan via de site www.jvoz.nl worden verkregen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 85