Familieberichten 34 Zaterdag 26 januari 2008 PZC be Intens bedroefd, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Jozias Vette -Kees- in de leeftijd van 57 jaar. Rita Vette-de Rooij Judith en Marcel Véronique Valérie Mirjam en Patrick 25 januari 2008 Grintweg 70 4401 NG Yerseke De afscheidsdienst wordt dinsdag 29 januari om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen, waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Wij huilen om de stilte na jouw bestaan. Verdrietig omdat jij zo eenzaam bent gegaan. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, hun medeleven hebben getoond na het overlijden van Justin van Aert Wiro en Els van Aert-Verheulen Romina en Michel Krabbendijke, januari 2008 Nooit meersamen spelen Nooit meer samen naar de herten Nooit meer samen op de boot Dag lieve Opa Kees We zullen je missen. Je grote bikkel en je kleine bikkel Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en woorden van troost, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, oma en overoma Leuntje van den Berge-de Bat willen wij u van harte bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, januari 2008 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling tijdens de uitvaart van onze moeder en oma Lenie Heijens-Schillemans Dank voor de vele kaarten die wij hebben ontvangen. Ook danken wij Dhr. Meijs die ons heeft geholpen bij dit afscheid. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van de "Korenmarkt" voor de goede en vooral hartelijke zorg die ze aan onze moeder Lenie hebben gegeven. Zij voelde zich bij jullie thuis. Ook wij hebben van jullie gastvrijheid genoten en zullen dit missen. Nogmaals hartelijk dank, mede namens onze kinderen. Arnold en Hélène Mimi en Mare Jos enAnnelies Hulst/Graauw, januari 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve vader en opa Leendert Anthonij Jonker betuigen wij u onze oprechte dank. Bart en Nel Jonker-Schrier Daniël en Corine Caroline en Niels Jaap en Dianne fonker-Abrahamse Marieke Lennen Bruinisse, januari 2008 Mijn lieve broer en zwager Kees Vette is tot ons groot verdriet op 25 januari 2008 overleden Den Dolder: Lianne Vette Aad van Leeuwen Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt. Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve en altijd zeer behulpzame schoonzoon, zwager en oom Kees Vette Hij is maar 57 jaar geworden. J. de Rooij A.T. de Rooij-Hirdes Jaap de Rooij Dominique en Liz, Ella enAidan Mathieu en Sandra Raoul en Véronique Aimée Jan en Anita de Rooij Chantal en Gert Jan, Michael Michel en Jeantien Ron en Jeannette de Rooij Juan Laura Yerseke, 25 januari 2008 Diep getroffen zijn wij door het overlijden van de heer Kees Vette Onze zorg en medeleven gaan uit naar Rita, de kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen alle kracht toe in dit groot gemis Rien en Dicky Nieuwenhuijse Koen en Margriet Nieuwenhuijse Marieke Nieuwenhuijse en Juri Nolet Oostdijk, 25 januari 2008 Dank aan de vele, vele mensen die zo intens hebben mee geleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van ons aller Ineke Boogaard De warmte waarmee wij zijn omringd in en na de afscheids dienst heeft ons diep geraakt. In liefde blijven we Ineke gedenken. Namens allen: Frits van der Vliet Krabbendijke, januari 2008 Lieve familie, vrienden, kennissen en collega's willen wij bedanken voor de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Maria Elodia Cornelia de Bruin-Timmerman Ria De overweldigende belangstelling tijdens het afscheid heeft ons steun gegeven om dit zware verlies enigszins draaglijk te maken en te verwerken. Door de vele reacties en uw aanwezigheid is het voor ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Bert de Bruin Er win en Jennifer Danielle en Jacky Ma Timmerman Familie Timmerman Familie de Bruin Sluiskil, januari 2008 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Margaretha Neeltje Kaijser-Scheele zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, januari 2008 Voor de belangstelling, het medeleven, het begrip, en de troost in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en overoma (acoba de Looff-Gideonse willen wij iedereen hartelijk bedanken. Kees en Sannie de Looff-Meliefste David en Carla de Looff-de Wolf Gerda en Kees Dijke-de Looff Anja en Willem Schreijenberg-de Looff klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, januari 2008 Wij zijn iedereen heel dankbaar voor de aandacht, het bezoek, de vriendschap, de lieve brieven, de kaarten en de bloemen na het overlijden van Johannes Jordan Louhanepessy Johan Het heeft ons getroost en gesteund. Bewoners en team Gandhistraat Middelburg, januari 2008 Verdrietig om wat niet meer is En nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was En altijd zal blijven. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, welke ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder Anna Maria Luijks-Verbeem "Annie" zeg ik u hartelijk dank. RiaTraas-Luijks Wemeldinge 20 januari 2008 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacoba Baarends-Braam hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. J. J. Baarends Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2008 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Jacomina Capello "Mientje" hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Goes, 26 januari 2008 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg oprecht bedanken voor uw medeleven en belangstelling na het onverwachts over lijden van onze moeder, zus en tante Anneke Plasschaert Gwenny en Michel Melissa en Maarten Jeannette en Freddy Dennis en Davina Biervliet januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82