3SS minuten bewegen www.30minutenbewegen.nl if, Ws Lezen weten m LX liul fir Fr t beheerderspaar SM mm. Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. Banen voor haven en clubhuis QfJobTrack.nl Klantmanager Nieuwe Klanten België m/v Gewoon doen! Zoekt u personeel? Gebruik de kracht van de combinatie! 0 medewerker buitendienst (v/m) 46 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Vereniging voor watertoerisme "Schelde" zoekt voor het seizoen 2008 e.v een: Functie-inhoud: Zorg voor het restaurant en bar. Toezicht op haven en accommodatie. Functie-eisen: U beschikt over de vereiste horeca papieren. Affiniteit met de watersport en techniek. Gastvrij, vriendelijk en waar nodig strikt. Wij bieden u: De exploitatie van restaurant en bar in een jachthaven aan de Westerschelde met vele passanten uit binnen- en buitenland. Voor meer informatie kunt u bellen met: 06-51903809 (na 19.00 uur) Sollicitaties richten aan: WW "Schelde" p/a Lisztlaan 13 4384 KM Vlissingen www.wwschelde.nl e-mail: wwschelde@zeelandnet.nl Kijk ook op Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een e-commerce organisatie als Neckermann BV, waar de 700 medewerkers het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV, met vestigingen in België en Nederland, biedt via haar dochteronderneming neckermann.com meer dan 80.000 artikelen aan via internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Kijk voor meer informatie over onze vacatures op www.neckermann.com neckermann.com \f^ CARRIERE MAKEN IN EEN MODERN E-COMMERCE BEDRIJF? Het kan bij neekermann.com dé internetwinkel. De afdeling Klantmanagement België van de divisie Klantmanagement, vertaalt ons commerciële beleid voor België naar online en offline activiteiten (werving, website, (e-)mailings, assortimenten, promoties, services etc.) voor de verschillende klant en doelgroepen. Zij verschaft door diepgaande analyses van het klant gedrag én onze commerciële online en offline resultaten een goed inzicht in kansen en bedreigingen en geeft van daaruit sturing aan het totale commerciële beleid. Wij willen deze afdeling versterken met een fulltime De nadruk in deze functie ligt op het werven van nieuwe klanten, waarbij dat voornamelijk via Internet dient te gebeuren. Van groot belang is het vervolgtraject voor deze klanten. Heb jij een HBO-diploma in de commerciële richting op zak en ben je gedreven, ambitieus en handel je als een eigen ondernemer? Kijk dan op onze website www.neckermann.com voor uitgebreide informatie over deze vacature en ons bedrijf. Interesse? Je sollicitatie met motivatie en CV kun je onder vermelding van vaca turenummer BV0723CB per mail sturen naar vacatures@necknet.com Eventueel per gewone post naar Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst t.a.v. afdeling Personeelsontwikkeling. Js B j -of V Bent u leraar? JC Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl 020 517 5165 O JobTrack De gemeente Oostflakkee is een gemeente van 10.000 inwoners en omvat de woonkernen Oude Tonge, Ooltgensplaat, Den Bommel en Achthuizen. Er bestaan goede wegverbindingen (ook met het openbaar vervoer) met de randstad (Rotterdam ligt op ca. 40 km), Zeeland en West Brabant. Op het gebied van recreatie zijn er ruimschoots voorzieningen aanwe zig, met name op het gebied van watersport. Het gemeentekantoor is gevestigd in Oude Tonge. De gemeente Oostflakkee werkt nadrukkelijk samen met haar buur gemeenten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De huidige organisatie bestaat uit zeven taakgebieden. Bij het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud is een vacatures van: fulltime Het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud bestaat uit een binnendienst en een buitendienst. De buitendienst heeft als taak het beheer en onderhoud van de openba re ruimte. Functie-inhoud: Samen met een collega voer je bestratingswerkzaamheden uit. Daarbij ben je de opper man. Ook het uitvoeren van de gladheidsbestrijding behoort tot de functie. Je opleiding dient aan te sluiten bij de werkzaamheden. Het is een pré als je relevan te werkervaring hebt. Je bent bovendien dienstverlenend ingesteld. Arbeidsvoorwaarden Het salaris voor deze functie bedraagt bruto maximaal 2108,00 (schaal 4) bij een 36- urige werkweek. De gemeente biedt een goede werksfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij de heer L.A. Breeman, van het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud, telefoon 0187 - 64 71 53. Inlichtingen over de procedure kunnen worden verkregen bij de mevrouw S.P. van de Water van het taakgebied Burger Bestuur Communicatie Organisatie, telefoon 0187 - 64 71 30. Informatie over de gemeente Oostflakkee kunt u vinden op www.oostflakkee.nl Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot 6 februari 2008 sturen naar het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude- Tonge. U kunt uw sollicitatiebrief ook mailen naar info@oostflakkee.nl onder ver melding van 'vacature medewerker buitendienst'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70