DELA adviseur Zorg jij voor ons geld? Loodgieter/cv-monteur l'escaut Coördinator Financiën m/v 6 Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op QJobTrack.nl DELA is marktleider op het gebied van zowel uitvaartverzekering als uitvaart verzorging in de Benelux. Bij DELA werken ruim woo mensen verspreid over het hoofdkantoor in Eindhoven en de lokale vestigingen. De jaaromzet bedroeg in 2006 circa 365 miljoen. Binnen DELA is de afdeling Verkoop Buitendienst verantwoordelijk voor de ver koop van natura-uitvaartverzekeringen alsmede een aantal aanvullende geld- verzekeringen voor de kosten van extra wensen bij de uitvaart. De afdeling Verkoop Buitendienst heeft voor de verkoop van haar verzekeringsproducten in Nederland circa 60 verzekeringsadviseurs in vaste dienst. Wij zoeken voor DELA in de regio Zeeuws-Vlaanderen/Walcheren een m/v fulltime de uitdaging het profiel ons aanbod je reactie Je bent actief betrokken bij de promotie en directe verkoop van onze verzekeringsproducten in je rayon. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de benadering van potentiële klanten die naar aanleiding van reclame campagnes informatie aanvragen. Je bent in het bezit van een diploma op MBO-niveau, aangevuld met rele vante assurantie diploma's. Je beschikt over aantoonbare verkoopervaring, goede communicatieve vaardigheden, een commerciële instelling en een klantgerichte filosofie. Daarnaast ben je resultaatgericht, integer en in staat het werk goed te organiseren. Tevens ben je bekend met het verzorgen van administraties en geautomatiseerde gegevensverwerking. Je bent een door zetter, stressbestendig, representatief en in staat zelfstandig te werken. Uiteraard ben je in het bezit van een rijbewijs. Werken bij DELA betekent werken in een resultaatgerichte, professionele omgeving waarin betrokkenheid, integriteit en ondernemerschap hoog in het vaandel staan. De juiste kandidaat bieden wij een goed salaris, passend bij de zwaarte van de functie, alsmede uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een vaste 13e maand en bedrijfsspaarregelingen en een leaseauto. Naast het basissalaris, een provisieregeling en een passende onkostenver goeding, kent DELA een interessant incentive- en bonusprogramma voor haar adviseurs. Bovendien biedt de functie je een grote mate van zelfstan digheid in de uitoefening van de werkzaamheden en werk- en dagindeling. Spreekt de uitdaging je aan en is het beschreven profiel op jou van toe passing? Dan nodigen wij je graag uit je schriftelijke sollicitatie en c.v. vóór n februari 2008 te sturen naar sollicitatie@dela.org, onder vermelding van vacaturenummer 749. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Rene van der Velden (regiomanager) op telefoonnummer: 06 53 77 91 14. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. I and De Veiligheidsregio is het centrale orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Tot onze taken behoren rampenbestrijding en crisisbeheersing, brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen en de Gezamenlijke Meidcentrale Zeeland. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen, waaronder de dertien Zeeuwse gemeenten. Wij zoeken een nieuwe collega: Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is. Met de bekende merken Bison, Griffon, Velpon en Imedio zijn de lijmen en kitten van Bison International sterk vertegenwoordigd in meer dan 60 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakt de laatste jaren een forse groei door. Ter ondersteuning van onze ambitieuze plannen voor de toekomst zijn wij voor de afdeling Bison Informatie Centrum op zoek naar een: DE FUNCTIE Het Bison Informatie Centrum bestaat uit een klein team, waarvoor wij een fulltime Technisch Adviseur zoeken. Het Bison Informatie Centrum speelt een centrale rol in de externe informatievoorziening en advisering. Als Technisch Adviseur bent u verantwoordelijk voor het beantwoorden van toepassings- of technische vragen en soms ook reacties van eindgebruikers en handelspartners op onze producten, die telefonisch of per e-mail binnenkomen. U ondersteunt de interne organisatie, met name de afdelingen Marketing en Sales. Daarnaast voert u kleine onderzoeken uit betreffende de toepassingen van onze producten. HET PROFIEL Voor deze uitdagende functie zoeken wij kandidaten, die hun MBO-opleiding in een technische richting met succes hebben afgerond. U bent communicatief zeer vaardig en beheerst de Engelse taal. Beheersing van een andere taal is een pré. U bent een service-gerichte teamplayer, die ook goed zelfstandig kan werken. Affiniteit met klussen is gewenst. Wij verzoeken u uwsollicitatieen c.v. te richten aan: Bison International, t.a.v. de heer F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail: ftazelaar@bison.boltongroup.nl. Voor nadere informatie kunt u bellen 0113-235796. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net (m/v) Het werk Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden op installatietechnisch gebied (gawalo/cv). Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. De competenties Je bent uitermate geschikt voor deze functie als je beschikt over relevante kennis op VMBO-niveau en enige werkervaring. Daarnaast beschik je over goede communicatieve vaardigheden, ben je klantgericht en heb je gevoel voor bedrijfseconomisch werken. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een full-time baan (36 uur per week), salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid zal een aanstelling voor onbepaalde tijd volgen. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Hij kan je ook informeren over de sollicitatieprocedure. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je uiterlijk tot 6 februari 2008 aan ons opsturen. Vermeld op de envelop 'sollicitatie AOM' en richt je brief aan: E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl woonservice info@lescaut.nl Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Ga voor meer informatie naar www.vrzeeland.nl De afdeling technische dienstverlening zorgt ervoor dat de woningen van onze huurders in optimale staat blijven. Daarom zijn dagelijks zo'n 30 collega's op pad, met een volledig ingerichte bedrijfswagen. Op deze afdeling is de volgende functie vacant: l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. VOOR 36 UUR PER WEEK Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6