Sport laten zich zien in Zeelandhallen Hastens Mega Store Antwerpen PZC Zaterdag 26 januari 2008 49 weissensee - Kees Cijsouw uit Oostburg is op de Oostenrijkse Weissensee ais vijfde geëindigd in het criterium 'Snelle toer' voor masters. Het was een schaatswedstrijd over twintig kilometer in de aanloop naar de Alternatieve Elfsteden tocht. Cijsouw maakte deel uit van een vierkoppig achtervolgend groepje wat de latere winnaar Ronald Kruijer uit Heiligerlee in de slotfa se moest laten gaan. Peter van Waes uit Aardenburg eindigde er als 32e. Frank Clausing in amateurfinale goes - Frank Clausing uit Wemel- dinge en zijn dubbelpartner Mireil le Binck hebben gisteren de finale bereikt van de Australian open voor amateurs. Het toernooi, de KIA Amateur Open Mixed Doubles Champions 2008, wordt gelijktijdig met de Au stralian Open voor professionals en junioren gehouden. Clausing en Bink bevinden zich in goed gezelschap. Vorig jaar werd het toernooi gewonnen door hun landgenoten Selma Andrade en Stefan Weeda. Joeri van Liere in actie tijdens de series van de super-regioklasse. foto Willem Mieras Blessures en schorsingen AZW (Tern Boys-thuis). Afwezig: Carlo Huijser, Martijn Bottinga en Corné Langendoen (allen geblesseerd). Terneuzense Boys (AZW-uit). Afwezig: Tim Faassen en Guido Vinke (bei den geblesseerd). Zaamslag (WC'68-uit). Afwezig: Jan-Gerard Hartman en Sebastiaan Dees (bless.). Coen Goossen is onzeker. HVV24 (RCS-thuis). Afwezig: Evert van den Berg en Stefan Galle (bless.). Tim Mechelink is een vraagteken. Terneuzen (RKDVC-uit). i Afwezig: Dennis de Kraker en l bi Maik de Wolf (geblesserd). in». Clinge (Dosko-uit). I so Afwezig: Bert Buijs (schors.). 1 Bijzonderheden: Percy Verlin den en Martin Leegwater zijn niet beschikbaar. Steen (Goes-thuis). Afwezig: Stijn Dobbelaer en Jo hnny Bogaert (geblesseerd), An- gelo Plasschaert (geschorst) Darter Ted Hankey in Oost-Souburg goes - Ted Hankey, voormalig win naar van de Embassy, komt maan dag naar Oost-Souburg. Hij is op uitnodiging van Pieter Ot- ten aanwezig bij een trainingstoer- nooi in sporthal De Belt. Inschrij ven voor het evenement kan tot 19.30 uur. Vanaf 20.00 uur begint Hankey met het gooien van legs tegen ie dereen die het leuk vindt om te gen hem te darten. Pieter Otten heeft de dartslegende uitgenodigd om de sport te promo ten. Selectiedag voor talenten bij JVOZ goes - De Jeugd Voetbal Oplei ding Zeeland (JVOZ) houdt woens dag 20 februari een selectiedag in Kortgene. Het is bedoeld voor spelers die ge boren zijn in de periode tussen 1990 en 1997. De selectiedag begint om 14.00 uur. JVOZ komt dit seizoen met D2, Dl, C2, Cl en Bi uit in de competi tie. In de jaargang 2008/2009 wil men ook met een Ai-team begin nen. Nadere informatie kan via de site www.jvoz.nl worden verkregen. Jeugd onder 21 verliest nipt van Beveren U19 goes - De Zeeuws-Vlaamse selec tie van spelers onder de 21 jaar heeft met 1-0 verloren van Beve ren onder 19 jaar. De selectie kreeg legio kansen maar benutte er geen een. De Bel gen deden het beter. Uit twee mo gelijkheden scoorden ze een keer. Daryl Rawidjan (Ria W.) schoot de bal voor rust op de paal en een inzet van Roy van Ham (Terneu zense Boys) werd van de doellijn gehaald. Na de pauze groeide doel man De Bruyn van Beveren uit tot de beste man van het veld. AZ verliest weer tilburg - AZ is in de eredivisie to taal van slag. De ploeg van trainer Louis van Gaal ging gisteren voor de derde keer op rij onderuit. Laagvlieger Willem II was met 3-0 te sterk voor de Alkmaarse forma tie, die geen schim meer is van de titelkandidaat uit het vorige sei zoen. Willem II haalde uit de laat ste vijf duels tien punten, AZ slechts drie. Vlaamse Kaai 20 Antwerpen Tel. 03 237 73 83

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 49