O 19 Familieberichten 36 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Uw warme belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame dochter, onze lieve moeder, oma, zus en tante Jannetje Maria Prevo - Janny - heeft ons bijzonder goed gedaan. Ze eiste weinig voor zichzelf, gaf veel aan anderen, zo zullen wij haar herinneren. C.M. Prevo Leon en Annelies Peti en Peter Mees, Laura, Tom Ria Goud-Prevo Jeroen en Sandra Daan Ellen en Johan Krabbendijke, januari 2008 DANKBETUIGING NA HET OVERLIJDEN VAN JAN VERSCHELLING OP 8 DEC. 2007 LIEVE MENSEN Na het overlijden van Jan zijn wij als gezin en familie overstelpt met bezoek, geweldige brieven en kaarten, telefoontjes, allen hartverwarmende reacties waarmee jullie ons steunen in ons verdriet. De aanwezigheid van zoveel mensen bij het afscheid was heel bijzonder en intens. We voelen ons omringd door jullie warmte. Omdat het aantal kaarten bijna ontelbaar is geworden is het nu moeilijk om al deze steunbetuigingen op een gelijkwaardige manier en met eenzelfde respect te beantwoorden. Daarom willen wij iedereen via deze weg vertellen hoe enorm we het op prijs stellen en dat we ondersteboven zijn van de kracht van zoveel medeleven. Bedankt. Coby, Evi, Merel, Josca en alle naaste familieleden Hubrechta Rolfes-van de Vrede Betty - Brechtje Dankbaar was zij voor alle vriendschappen tijdens haar leven, dankbaar zijn wij, als familie, voor uw aanwezigheid bij de begrafenis. Anderen toonden hun medeleven door middel van een brief, kaart of bezoek. Hartelijk dank hiervoor. Namens allen: Ada en Willem Antheunisse-van de Vrede Oost-Souburg, januari 2008 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Irma Schelstraete Betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie: Schelstraete Neven en Nichten Sluiskil, januari 2008 Familie Waffel Serooskerke, januari 2008 F.M. van Eede, C.L.W. van Eede-Hidskes, huisartsen Afwezig van: 28 januari t/m 1 februari de praktijk wordt waargenomen door: dr. Ch. Vriezekolk en dr. W.J.M. Spekhorst Spreekuur op afspraak. Het telefonisch spreekuur vervalt. De apotheek is normaal geopend. Zonder Willy is alles anders Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man en vader Willy Joseph Pauwels De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brie ven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. In het bijzonder de praktijk van dr. Hoefman en het personeel van de thuiszorg "Zeeuws-Vlaanderen" voor alle liefde en zorg die Willy van jullie heeft gekregen. Jeannine Pauwels-Deliveyne Emanuel Axel, januari 2008 Bedankt voor de ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve vrouw, onze mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Tamara Marcus-Everse De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jochem Marcus Mila, Noah en wederzijdse families Axel, januari 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden van Ad Verboven en tijdens de ziekte en na het overlijden van Riet Verboven-Dellebeke willen wij u oprecht dankzeggen. Familie Verboven en familie Dellebeke lanuari 2008 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Catharina Piefernella Waffel betuigen wij onze hartelijke dank. Onze bijzondere dank gaat uit naar de thuiszorg en de pasto rale zora voor hun goede zorgen die zij de afgelopen jaren en vooral de laatste maanden aan haar hebben verleend. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart. nl i Mijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn jou w liefde is on vergefelijk. Uw vele uitingen van medeleven na het overlijden van mijn lieve man Cary Wolffers heeft mij doen beseffen dat hij niet alleen voor mij maar ook voor anderen veel heeft betekend. Ik wil u dan ook hartelijk danken voor uw steun en warmte. Marktstraat 77 Carla Wolffers 4381 EV Vlissingen Schoenmode v. Kampen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48