Kom jij bij ons werken? Medewerker postkamer Medewerker receptie/telefonist Administratief medewerker laboratorium Banen JobTrack.nl 1 6 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op We zijn op zoek naar drie nieuwe collega's. Onze Facilitaire Dienst wordt uitgebreid en is op zoek naar een medewerker postkamer en medewerker receptie/telefonist. Bij dit team werken 21 mensen onder leiding van een teamleider. Samen zijn zij verantwoordelijk voor operationele ondersteuning binnen het waterschap en houden ze zich bezig met huisvesting binnen de kantoren, documentaire informatie voorziening (post- en archiefzaken), receptie/telefonie, catering, schoonmaak en centrale inkoop van goederen en diensten. De zeventien collega's van het laboratorium zijn op zoek naar een administratief medewerker. Het Laboratorium neemt water-, bodem- en grondmonsters en analyseert deze voor overheidsorganisaties en bedrijven. Ze werken volgens de norm NEN-EN-ISO 17025 geaccrediteerd kwaliteitssysteem. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkerin gen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plat telandswegen, een optimaal peilbeheer. een goede kwaliteit van het oppervlakte water en zuivering van het afvalwater. salaris maximaal 853,- bruto per maand voor 16 uur per week SOD-I (of bereid deze opleiding te volgen) vacaturenummer: 08/01 Wat ga je doen? Je sorteert, registreert, scant en verspreidt alle binnenkomende post van het waterschap. Alle uitgaande brieven verzamel je en sorteer je aan het einde van de dag voor TNT-Post. De post registreer je in het digitaal postregistratiesysteem Walvis. Soms zal je ook de dossiers in het dynamisch en semistatisch archief ordenen, beheren en uitlenen. salaris maximaal 427,- bruto per maand voor 8 uur per week oproep mbo opleiding receptioniste/telefonist vacaturenummer: 08/02 Wat ga je doen? Je bedient de telefooncentrale en ontvangt bezoekers op het hoofdkantoor in Middelburg. Daarnaast reserveer je onder andere vergaderruimten, dienstauto's en dienstfietsen voor het personeel. Bovendien assisteer je bij het verzenden van mailings en bij reprowerkzaamheden, beheer je de kantoorartikelen en neem je goederen in ontvangst. *oekt! salaris maximaal 1.121,- bruto per maand voor 20 uur per week mbo opleiding secretarieel of administratief vacaturenummer: 08/03 Wat ga je doen? Naast het zorgen voor de inkomende en uitgaande post van het laboratorium, codeer je de facturen en monstername-verzoeken. Je registreert, muteert en controleert de aangeleverde gegevens en je houdt het contractenregister en de abonnementen bij. Daarnaast stel je werkdossiers samen en notuleer je bij klantenoverleggen. Wil je meer weten over deze functies? Voor informatie over de medewerker postkamer en de medewerker receptie/telefonist kun je bellen met de teamleider van de Facilitaire Dienst, Paul van Hercules, telefoon 0118-621298 of 06-53363846. Voor informatie over de administratief medewerker kun je bellen met drs. Ellen Verbraeken-Lambert, afdelingshoofd laboratorium, telefoon 0118-621072 of 06-51101240. Op www.wze.nl vind je meer informatie over deze functies, het salaris, onze arbeidsvoorwaarden en de functie-eisen. Hoe kun je reageren? Je schriftelijke reactie kun je tot 5 februari 2008 sturen naar: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Je kunt je brief en cv ook mailen naar personeel@wze.nl. Vermeld het vacaturenummer linksboven op je brief en envelop of in de e-mail. Kanaal weg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl Soms onzichtbaar, altijd noodzakelijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 156