Duynie Chauffeurs J G Timmerman Groenvoederdrogerij bv ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ■V"- O JobTrack.nl Accountmanager (fulltime) 'een pro actieve nétwerker met scoringsdrang Kloosterboer Wil je met ons de uitdaging aangaan? Versterk dan ons team! STORINGSMONTEUR TOEZICHTHOUDER PROCESSING 14 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op Kortgene Hierbij nodigen wij u, ook veertig plus, uit te solliciteren op een vacature van Het betreft een full time functie, waarbij boekhoudkundige ervaring en opleiding noodzakelijk is De werkzaamheden omvatten met name: Boekhouding: inboeken, maken kosteno verzichten, kostprijs/resultaatberekeningen controle btw aangiften Loonadministratie: het registreren en aanleveren van gegevens het controleren van de loonverwerking het aanleveren en controleren gegevens Arob dienst belastingdienst en pensioenfonds Productadministratie: het verzamelen, registreren, verwerken en uitwerken van product gegevens t.b.v. betreffende administraties. Verwacht wordt het kunnen werken in een kleine flexibele organisatie, het kunnen werken in teamverband, maar ook zelfstandig met een boekhoudprogramma, Excel en Word Voor de werkzaamheden is minimaal een MEAO nivo vereist Salariëring is overeenkomstig de CAO die voor het bedrijf geldt. Uw reactie ontvangen wij gaarne voor 2 februari 2008 De Boeiert bv, Postbus 2184, 4460 MD Goes AO ,e^e Dek Verkeersopleidingen behoort tot de grootste opleiders op het gebied van rij en chauffeursopleidingen in geheel Zeeland en West Brabant en is VTL oplei dingspartner. Naast de particuliere markt is de zakelijke markt van steeds gro ter wordend belang. Het bedrijf is constant bezig met innovaties binnen haar vakgebied en werkt o.a. met de RIS methode, rijsimulators en een eigen ver- keersoefenterrein waar ook veiligheidstrainingen worden verzorgd. Om optima le service aan bestaande en nieuwe klanten te kunnen blijven waarborgen heeft het team versterking nodig. Daarom zijn wij op zoek voor onze vestiging in Goes naar een enthousiaste De functie: In deze brede commerciële functie bent u verantwoordelijk voor het uitbreiden en beheren van het zakelijke relatiebestand binnen de Zeeuwse markt. Dit houdt onder andere in dat u: ■Bestaande relaties beheert en informeert over de overige diensten die aan geboden kunnen worden Actief nieuwe relaties bezoekt en hen kennis laat maken met het totale dienstenpakket Vragen vanuit de markt vertaalt naar nieuwe opleidingen Voorlichtingsbijeenkomsten, open dagen en beurzen verzorgt en bijwoont Gevraagd wordt: Hbo werk- en denkniveau; bij voorkeur commerciële opleiding Relevante werkervaring in een buitendienstfunctie Affiniteit met de transportwereld is een pré Goede communicatieve vaardigheden Goede administratieve en organisatorische vaardigheden Doorzettingsvermogen flexibiliteit Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie Goede arbeidsvoorwaarden Een enthousiast team Bent u de initiatiefrijke, gemotiveerde collega die wij zoeken? Stuur dan uw sol licitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; Fax: 0113-256610, E-mail: vacatures@schipperoaz.nl. Internet www.schipperoaz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld PRODUCTEN VOOR DIERVOEDING BV Duynie is een dynamische en sterk groeiende, internationaal opererende handelsonderneming in vochtrijke diervoeding en behoort als onderdeel van de Aviko group tot het Ftoyal Cosun concern. Onze producten zijn in hoofd zaak afkomstig van de levensmiddelenindustrie. Wij leveren al dan niet na pro cessing aan veehouderijen. Duynie beschikt over een modern eigen wagen park. In toenemende mate zetten wij producten ook buiten de veehouderij af. Deze trend zal zich in de toekomst voortzetten. Wij hebben per direct plaats voor Functie-inhoud: - Chauffeur van tankwagencombinatie en/of containerwagencombinatie voor het verzorgen van het vervoer van onze producten ondermeer vanaf en naar onze locatie in Kruiningen. Wij vragen: - een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit; - teamgeest; - bereidheid om op zondag te werken; - bereidheid om 's nachts te werken; - goede manier van omgaan met onze leveranciers, afnemers, producten en materieel. Wij bieden: - een goede salariëring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - een 4-daagse werkweek behoort tot de mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd: Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de heer J. van Iperen Logistiek en Onderhoud, tel. 0172-460634. Sollicitaties schriftelijk, voorzien van een CV, aan: B.V. Duynie, t.a.v. de heer M. Overvliet, Postbus 86, 2400 AB Alphen aan den Rijn. Mailen mag ook: m.overvliet@duynie.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Erg klantgericht? Een apart bedrijf? Een andere cultuur? Oog voor het team en voor het individu? Wij denken van wel, maar we zeggen meestal: Kloosterboer Vlissingen v.o.f. verzorgt voor klanten uit de hele wereld onder andere de opslag, overslag en transport (over zee en land) van een uitge breid pakket koel- en vrieslading. Hierbij moet gedacht worden aan onder meer vis, vlees, fruit, vruchtensappen, vruchtensapconcentraten, zuivelproducten, groenten, melkpoeder en aardappel producten. In ons blendstation worden vruchtensappen en -concentraten gemengd en verwerkt tot halffabri kaat voor de drankenindustrie. Voor ons blendstation in Vlissingen zijn we op zoek naar een: De functie Je draagt zorg voor het onderhoud en de reparaties in ons blendstation. Je geeft uitvoering aan het schema voor periodiek onderhoud en stemt de planning van de werkzaamheden af met het hoofd processing. De functie-eisen Je bent in het bezit van een diploma op lbo- of mbo-niveau. Je hebt kennis van hygiënisch ont werpen en Haccp. Je bent in staat om creatief oplossingen te bedenken voor acuut ontstane pro blemen in verband met de continuïteit van de productie. De functie Je bent verantwoordelijk voor het afstemmen en coördineren van de dagelijkse werkzaamheden op de logistieke knooppunten in het proces. Dit zijn: controlekamer, intake, outtake, aseptisch lijn en verlaadruimte. Je werkt volgens vastgestelde richtlijnen en procedures en bent ervoor verantwoor delijk dat je ploeg dat ook doet. Het werk is in een 3-ploegendienst. De functie-eisen Je hebt een opleiding op lbo- of mbo-niveau, kunt met computers overweg en hebt iets met levensmiddelen. Je hebt ervaring in de levensmiddelenbranche en bent bekend met HACCP. Daarnaast beschik je over leidinggevende capaciteiten, ben je flexibel en stressbestendig. Solliciteren Je schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. kun je binnen 10 dagen sturen naar Kloosterboer Vlissingen vof, postbus 66, 4380 AB Vlissingen t.a.v. de afdeling Personeelszaken of naar kbv.pz@kloosterboer nl Wij bieden Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met onder meer 29 vakantiedagen, spaarloonre geling, pensioenvoorziening, studieregeling, cafetariasysteem en een doorlopend pc-privé project) zijn bij Kloosterboer prima in orde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 154