MERCURÏA h.jobse uitvaartverzorger m/v Banen QJobTrack.nl pack pack Administrateur (m/v) Financiële en projectadministratie bv sloestaal vlissingen commercieel medewerker voor 40 uur per week Kijk ook op PZC Zaterdag 26 januari 2008 I 31 MASTERS IN SOLUTIONS pack2pack is een internationale groep die zich richt op de productie van blikverpakkingen en is marktleider op het gebied van het hergebruik van industriële verpakkingen en biedt klanten een complete service en productenpakket voor het ophalen, reconditioneren, recyclen van stalen en kunststof verpakkingen. Pack2pack heeft bedrijven in Nederland, België, Frankrijk, Spanje, Duitsland, Oostenrijk, Engeland en het verre Oosten en richt zich onder meer op de petrochemische, verf- en voedingsmiddelen- industrie. Voor pack2pack Halsteren B.V. zijn wij op zoek naar een HOOFD PERSONEELSZAKEN De functie: Als Hoofd Personeelszaken draag je, zowel adviserend als uitvoerend, bij aan de realisatie van doelstellingen m.b.t. het personeelsbeleid. Tot de taken horen o.a.: Werving en selectie, aanname, ontslag, pensionering Beheer personeelsadministratie en dossiers Ziekteverzuimbeleid en begeleiding Bewaking arbeidsvoorwaarden Functionering - beoordeling - en beloningssysteem Personeelsverzekeringen Onderhouden van externe contacten met uitzendbureau's, Arbo-dienst, UWV, CWI, verzekeringsmaatschappijen, enz. Je bent het directe aanspreekpunt voor de leidinggevenden en het personeel en een goede ondersteuning voor het management. Kortom: je bent een spil in de organisatie. De kandidaat: Je hebt een relevante opleiding op personeelsgebied, HBO werk- en denknivo en je beschikt over de vereiste competenties m.b.t. het personeelswerk alsmede relevante werkervaring. Je herkent je in de volgende profielkrachtige persoonlijkheid, zelfstandig, flexibel, stressbestendig, doorzetter, behulpzaam en sociaalvaardig, bekwaam organisator, sterk verantwoordelijkheidsgevoel, pro-actief. Verder beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift en heb je ervaring in het gebruik van Office en personeelsapplicaties. pack2pack biedt je: Een uitdagende zelfstandige functie binnen een internationale organisatie, waarin een cultuur heerst die zich kenmerkt door openheid, hectiek, een directe manier van communiceren en nuchterheid. Daarnaast hebben wij een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden conform de Cao Metalektro en eigen aanvullende voorwaarden. Je reactie: Ben je geïnteresseerd in deze functie en herken je jezelf in het profiel, stuur dan z.s.m. een brief of e-mail met een persoonlijke motivatie en CV met pasfoto aan: pack2pack Halsteren B.V. t.a.v. Sam Everaers, Steenbergseweg 42 te 4661 RH Halsteren, of mailen naar sam.everaers@nl.pack2pack.com TERMINALS FLUSHING BV Zoekt per direct: Mercuria Terminals Flushing is een zelfstandig opererende olie op- en overslag terminal. Naast de opslag van minerale olie voor diverse klanten, verzorgen wij het vervoer en handling hiervan. Dit gebeurt via wegtransport, binnenvaart en zeevaart. Nauwkeurigheid, veiligheid en klantgericht heid gaan bij ons voorop, hand in hand met een goede sfeer binnen een professioneel team. Vanwege ophanden zijnde uitbreidingen, zijn wij per direct op zoek naar een administrateur. Werkzaamheden/verantwoordelijkheden: Controleren en verwerken van alle uitgaande en binnenkomende facturen; Voorbereiden van betalingen; Bewaking van de debiteuren; Uitvoeren van de administratie van kas, bank en vaste activa; Verzorgen van de grootboektransacties; Specificeren van de verlies- en winstrekening en de projectadministratie; Verzorgen van de omzet- en loonbelastingaangifte; Verbeteren van de AO en IC; Verstrekken van ad-hoc informatie aan de terminal manager; - Ondersteunen van de holding controller bij het maken van financiële rapportages: Opstellen van balansdossier voor de jaarafsluiting. Functie-eisen: Afgeronde MBO/HBO-opleiding op administratief/financieel gebied; Minimaal twee jaar relevante ervaring; Kennis van en ervaring met financiële pakketten, bij voorkeur bekend met SAP Business One; Kennis van Dutch GAAP en IFRS danwel bereid zich hierin te verdiepen; Gedegen kennis van Excel; Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands/Engels in woord en geschrift; Kennis van en ervaring met salarisverwerking via ADP is een pré; Teamplayer met een dienstverlenende instelling. De werkzaamheden vinden plaats in dagdiensten. Salaris is marktconform en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar onderstaand adres: Mercuria Terminals Flushing B.V. t.a.v.: Terminal manager Postbus 313 4380 AH Vlissingen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sloestaal, gevestigd te Vlissingen, vormt met zijn breed assortiment kwalitatieve staalproducten een vaste waarde als groothandelaar in de metaalsector. Onze gemotiveerde medewerkers, snelle en betrouwbare leveringen, efficiënte en flexibele aanpak zijn de sleutelelementen in ons succes. Door een steeds stijgende groei zoeken wij voor onze commerciële dienst een m/v binnen- en buitendienst m/v Als accountbeheerder ben je verantwoordelijk voor de opvolging van het bestaand cliënteel in de bouw- en metaalsector alsook voor de verruiming ervan na een doelgerichte prospectie. Je ontvangt binnenkomende prijsaanvragen, maakt offertes, volgt actief je voorstellen op en zorgt voor een goede afhandeling van de orders. Je kan je inleven in de behoeftes van de klant en door frequente bezoeken ter plaatse bouw je aan een langetermijnrelatie. Je kunt bij voorkeur terugblikken op een eerste werkervaring en je hebt technische affiniteit door opleiding of interesse. Je hebt een neus voor zaken, je ziet én je zoekt mogelijkheden en je gebruikt je creativiteit om erop in te spelen. Je bent gedreven, je hebt een klantgerichte persoonlijkheid en een verzorgd voorkomen. Een boeiende en afwisselende job binnen een toekomstgerichte onderneming Teamspirit met ruimte voor initiatief en creativiteit Een competitief salaris Stuur snel je sollicitatiebrief en cv naar; Sloestaal b.v. Ter attentie van dhr. W. Molleman Postbus 39, 4380 AA Vlissingen uitvaartverzorging Uitvaartverzorging H. Jobse is op zoek naar een fulltime: De functie houdt -onder andere- in: het aannemen en uitvoeren van begrafenissen en crematies het vormen van een vast aanspreekpunt voor nabestaanden het verzorgen van de daarmee verband houdende administratie het verrichten van voorkomende andere werkzaamheden U heeft: MBO werk- en denkniveau het STIVU-diploma Uitvaartverzorger of bent bereid dit te behalen organisatietalent inlevingsvermogen en goede omgangsvormen affiniteit met het uitvaartwezen een geldig rijbewijs B en de beschikking over een eigen auto ruime kennis en ervaring met MS Windows en MS Office En u bent: stressbestendig betrouwbaar cliëntgericht kwaliteitsgericht bereid buiten kantoortijd te werken, zowel 's nachts als in het weekend woonachtig op Walcheren, Noord- of Zuid-Beveland of bereid hiernaartoe te verhuizen. Wij bieden u: een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf en een team van enthousiaste collega's een salaris volgens de CAO voor werknemers werkzaam in de uitvaartbranche doorgroeimogelijkheden Wij verzoeken alleen serieus geïnteresseerden te solliciteren op deze vacature. Uw sollicitatiebrief en uitgebreid CV verzoeken wij u voor 10 februari te sturen naar: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. Herma Jobse, directeur Postbus 8046 4330 EA Middelburg Of per e-mail: herma@hjobse-uitvaart.nl Voor telefonische inlichtingen maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 10.00 uur0118-462205 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 147