Maar de keuze is aan de boeren :ca media@wegener.nl 55 media f SI 024-3650570 PZC 155S1 Zaterdag 26 januari 2008 Avro Junior Songfestival op zoek naar nieuw talent De voorbereidingen voor de zesde editie van het Junior Songfestival zijn in volle gang. De Avro is op zoek naar kinderen tussen 10 en 15 jaar, die met een zelfgeschreven lied je (tekst en melodie) mee willen doen aan het Songfestival. De inter nationale finale is dit jaar in Cyprus. Alle liedjes moeten op 9 april bij de Avro binnen zijn. SI juniorsongfestival.avro.nl Nieuw EO-programma voor presentator Mare Dik Mare Dik gaat het nieuwe EO-pro- gramma Geld maakt gelukkig? pre senteren. Die uitzending gaat over gewone mensen die van de een op de andere dag schatrijk worden. Dik probeert erachter te komen of geld de sleutel is tot geluk. De eer ste uitzending is op 21 februari op Nederland 1. Mare Dik presenteerde eerder de programma's Jong en De Weddingplanner voor de EO. 'De Avondspits' komt voor één keer terug op 3FM Op 5 februari keert Frits Spits voor één keer terug op 3FM met zijn po pulaire programma De Avondspits. Spits doet dat in het laatste uur van de Coen en Sander Show die iedere werkdag tussen 16.00 en 19.00 uur te beluisteren is op 3FM. Spits, die deze week nog een lintje kreeg om dat hij 35 jaar in het vak zit, presen teert het programma samen met Coen Swijnenberg. De Avondspits was tussen 1978 en 1995 vaste prik tussen zes en zeven uur 's avonds. redactie.media@wegener.nl 024-3650570 Kijk ook bij de ander thuis De adviseur: Paul Bos, schapenhouder in de Haarlemmermeer Tip voor boerin Agnes: „Neem tóch politieman Jurjen." Paul Bos (47 jaar, getrouwd, twee dochters) denkt dat boerin Agnes het beste afwas geweest met politieman Jurjen, de kandidaat die door de Drentse veehoudster afgelopen week naar huis werd gestuurd. Volgens Bos heeft Agnes be hoefte aan een bredere kijk op de samenleving. „Ze heeft iemand nodig die het erf op komt met een nieuw verhaal. De boeren passen misschien goed bij haar bedrijf, maar wat zij vertellen is niks nieuws meer." Nu ze toch tussen een van de twee overgebleven boeren gaat kiezen, raadt hij haar aan ook eens bij deze jongens thuis te kijken. „Want het is te eenzijdig om de jongens alleen bij haar te laten lo geren. Bij een ander thuis, leer je ook de schaduwkanten kennen. Een stuk grasland kan nog zo mooi groen lijken, je ziet de molshopen pas als je het van dichtbij bekijkt." Henk, volg je hart De adviseur: Mark Bisschops, bloembollenkweker in Voorhout Tip voor bloembollenkweker Henk: „Haal Klarijn terug." Mark Bisschops (27 jaar, woont samen) heeft bij Boer Zoekt Vrouw speciaal aandacht voor bloembollenkweker Henk, die niet alleen vak- maar ook streekgenoot is. „Hij heeft nu alleen Marlou en Maartje nog over. Misschien is Marlou heel leuk, maar voor het bedrijf heeft hij meer aan Maartje. Zij is niet bang om aan te pakken, duikt zo in een sloot en ze is best handig met bollen planten. Hoewel ik alleen maar tv-beelden beoordeel, denk ik dat Henk met Klarijn de vro lijkste vrouw in huis had van het hele stel. Ik denk dat zij goed bij hem paste. Onbegrijpelijk dat hij haar zo maar liet schieten. Zo'n geweldige vrouw laat je toch niet gaan? Als je een vrouw leuk vindt, moet je er wat voor doen. Ik denk dat hij zijn hart moet volgen en haar moet zien terug te krij gen. Als hij tenminste écht wat voor haar voelt." Troost in het hooi De adviseur: Arend van Zijtveld, paardenverzorger in Soest Tip voor boer Frans: „Kies Joyce. Die pakt alles aan." Arend van Zijtveld (28 jaar, vrijgezel). Boer Frans uit Overijssel is zijn favoriet. „In hem herken ik klasgenoten van mijn agra rische school in Barneveld. Die mensen uit het oosten kun nen het zo mooi zeggen. Als ik Frans was, zou ik die blonde Joyce kiezen. Ze is gezellig, ze is mooi en ze wil alles aan pakken. Koeien melken, koeien scheren en opruimen. Aan zo'n vrouw heb je wat." Heeft hij ook nog een tip voor bloembollenkweker Henk? „Daar is het te laat voor. Met Klarijn heeft hij de beste kandidaat laten gaan, want vol gens mij is hij gek op haar. Als ik Henk was, zou ik alles te rugdraaien en zorgen dat ik Klarijn terugkreeg." Nog even terug naar boer Frans: „Eigenlijk zijn alle kandidaten die bij hem logeren kanjers." De twee die worden afgewezen, mo gen bij Arend aankloppen voor troost in het hooi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 123