I O ^•itoelse 1 Gevraagd UI JobTrack.nl 3ANS Countermedewerkers Allround horecamedewerkers Kassa-, winkel- en parkmedewerkers Medewerkers terreinschoonmaak Afwassers Weekend- en vakantiekrachten willemsen CV-monteur Installatiemonteur -reeuwt MONTEUR MA/ elektrotechniek b.v. Elektromonteur leerling-elektromonteur (aankomend) elektrotechnisch tekenaar/werkvoorbereider 38 Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op DClTAPAflK A Gelegen op een toplocatie midden in de Zeeuwse Delta ligt hét Zeeuwse thematische pretpark bij uitstek, Deltapark Neeltje lans. Al meer dan 9 miljoen bezoekers brachten een bezoek aan Neeltje Jans vanwege de spectaculaire attracties, zeehondenshows, de rondvaartboot over de Oosterschelde, de diverse exposities en leerzame (3-D) films en natuurlijk de Stormvloedkering zelf. Om jaarlijks ca, 300.000 gasten een fantastische dag te bezorgen, heeft Deltapark Neeltje jans in de zomer ruim 100 medewerkers in dienst. Voor de periode van 1 april tot 1 november 2008 zijn wij op zoek naar enthousiaste Wij zoeken enthousiaste medewerkers (M/V), die flexibel inzet baar zijn (zowel fulltime als parttime) met een gastgerichte en representatieve instelling. Bij voorkeur heeft u ervaring in de horeca c.q. toeristische sector en heeft u kennis van de Duitse en Engelse taal. Wij bieden afwisselende en flexibele werkzaamheden op ons park, parkshop, restaurant, horeca-outlets, entreekassa's, informatiebalie, filmzalen, orkaanmachine, waterglijbaan, trein en Moby Dick. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskostenvergoeding. U werkt volgens rooster van maandag t/m zondag, hoofdzakelijk overdag. Voor zakelijke events kunt u ook 's avonds ingezet worden. Op zaterdag 2 februari 2008 organiseren wij een banenmarkt van 10.00 uur t/m 13.00 uur. Hier kunt u inlichtingen krijgen en direct solliciteren. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of belt u met Jacqueline Leenheer, parkmanager, tel. 0111 655 660 of met Judith Oele, P&O, 0111 655 657. Uw sollicitatie richt u vöör 7 februari 2008, bij voorkeur per email, aan judith@neeltjejans.nl Oeltapark Neeltje Jans Postbus 100 4328 ZJ Burgh-Haamstede www.neeltjejans.nl installatiebedrijf l.ndustrwweê 3 4533 AG Tgrnsuzon sanitair tegels accessoires verwarming ventilatie airco installatie dak tegelwerken Tel: 0115 694173 Fax: 0115 630 113 www.willemsenbv.cominfo@wiilemsenbv.com Per direct hebben wij plaats voor een: Als je geïnteresseerd bent kun je je sollicitatiebrief richten aan: Installatiebedrijf Willemsen BV Industrieweg 9 4538 AG Terneuzen T.a.v. Afdeling personeelszaken Voor telefonische inlichtingen betreffende deze vacature kan je contact opnemen met: Dhr. W.J. van der Peijl of Dhr. J.P. van Oosten Tel: 0115 694173 t—Sf-nome** Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Wij zoeken: Medewerker receptie m/v (30-38 uur); Als medewerker receptie ben je verantwoordelijk voor o.a. het ontvangen van onze gasten, het maken van reserveringen, informatie verstrekken aan de gast en overige bijkomende administratieve werkzaamheden. Samen met je collega's zorg je ervoor dat het verblijf van onze gast onvergetelijk is. Wij vragen: Een teamplayer met een gastgerichte instelling, die niet alleen representatief en initiatiefrijk is, maar ook stressbestendig en flexibel. Je hebt kennis van de Duitse en (bij voorkeur) Franse taal en een opleiding in de toeristische sector of minimaal een MBO opleiding afgerond. Wij bieden: Een vaste baan met een salaris volgens horeca-CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, en natuurlijk een prettige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf. Heb je interesse? Stuur je brief met cv binnen 10 dagen naar Hotel de Zeeuwse Stromen t.a.v. Marjon Jonker, Postbus 70, 4325 ZH Renesse of naar info@zeeuwsestromen.nl Wij zoeken ook: Medewerker bediening en medewerker zalen m/v Voor meer informatie over deze functies mail je naar bovenstaande emailadres, t.a.v. Marieke Werrij OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werknemers en met over- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen Voor onze terminal in Vlissingen zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving Zorgen voor preventief onderhoud, onderhoud en reparatie van alle bij Ovet in gebruik zijnde bedrijfsmiddelen. In samenwerking met de dienstdoende inspecteur toezicht uitoefenen op de techni sche staat van de bedrijfsmiddelen en het uitvoeren van alle voorkomende reparaties hieraan. Onder leiding van en in overleg met de assistent hoofd TD organiseren van de nood zakelijke inhuur van personeel of materieel van derden teneinde de onderhoudstaken en reparatietaken te kunnen verrichten. De standplaats is Vlissingen, maar het kan voorkomen dat ook in Terneuzen werkzaamheden verricht moeten worden. De monteur valt onder de dagelijkse leiding van de assistent hoofd TD. Functie-eisen Opleiding op MBO-niveau (richting werktuigbouwkunde) Affiniteit met het bouwen en onderhouden van grotere mechanische staalconstructies is een pre All-round monteur met ervaring in hydrauliek, verbrandingsmotoren en bankwerken. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 8 febru ari 2008 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN. Wegens uitbreiding van onze activiteiten in de woningbouw en utiliteit zijn wij op zoek naar een: en Wij bieden o.a. een stabiele werkomgeving in een goede collegiale sfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring. Ben je toe aan deze uitdaging, stuur dan je schriftelijke sollicitatie (eventueel per email) binnen 14 dagen t.a.v. Dhr. G. Rewijk Aanvullende telefonische informatie tijdens kantooruren. Roelse elektrotechniek b.v. De Zompe 32 4353 RT Serooskerke tel. 0118-576077 fax 0118-576066 email roelse@roelseelektrotechniek.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114