HOONDERT 's-Heerenhoek ACCOUNTMANAGER m/v KAM-coördinator Banen Q' JobTrack.nl www.middelburg.nl Supertalenten gezocht! Commercieel en organisatorisch talent gezocht! Hzt 36 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stad huis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsver- mogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Adviseur bestuursondersteuning Voor 36 uur per week Functie: Adviseren en informeren van management, bestuur en medewerkers op uiteenlopende bestuurlijk/politieke en juridische aangelegenheden. Daarnaast deelname aan diverse projecten zoals De Andere Overheid. Profiel: hbo dan wel academisch werk- en denkniveau met aanvullende vakinhoudelijke kennis en ruime werkervaring met een juridische achtergrond. Salaris: maximaal 4.192,- bruto per maand. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Civieltechnisch medewerker Voor 36 uur per week Functie: Voorbereiden van en toezicht houden op infra structurele werken zoals wegen en riolen. Signaleren van mogelijke verbeteringen van voorzieningen. Inlichtingen verstrekken aan klanten, burgers en instanties. Profiel: mbo-werk- en denkniveau, aangevuld met relevante werkervaring. Tevens bekendheid met Microstation (V8), RAW-systematiek en in het vak gebruikelijke software. Salaris: maximaal 2.898,- bruto per maand. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie vóór maandag 11 februari a.s. naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met O tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer A 021 (bij Servicepoint en Helpdesk). TWZ zoekt voor de eigen organisatie en diverse opdrachtge vers commercieel talent met organisatorische vaardig heden. TWZ heeft de laatste jaren een aanzienlijke groei gerealiseerd. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden en locaties, zijn wij op zoek naar commerciële pioniers die een actieve bijdrage willen leveren aan ons groeiproces. Een afgeronde HBO-opleiding, hands-on mentaliteit en enthousiasme zijn minimale vereisten. Kijk op onze website voor een uitgebreid profiel: www.twz.nl Zowel ervaren kandidaten als young pro fessionals worden uitgenodigd te reageren. Sollicitaties kunnen gericht worden aan mw. Sil Wielemaker, directeur. Voor diverse opdrachtgevers zoeken wij tevens kandidaten met relevante ervaring, commerciële vaardigheden en successen, kennis van de Zeeuwse markt en overtuigende persoonlijkheden die goed kunnen improviseren, organiseren en plannen. Voor diverse vacatureprofielen op commercieel econo misch en commercieel technisch vlak, verwijzen wij naar onze website of neem contact op met één van onze consulenten. Sollicitaties kunnen verstuurd worden naar post@twz.nl. Hogeschoolt ftermedia/r voor studenten. figestudeerden en tdtijven Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Momenteel zijn wij op zoek naar een: (kwaliteit, arbo milieu) De functie In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor het beheren en optimaliseren van het managementsysteem volgens ISO 9001 (kwaliteit), ISO 14001 (milieu), VCA**(veiligheid) en diverse BRL's (bodemsaneringen, tankreiniging menggranulaat). Het werk omvat een breed takenpakket waarbij u met alle aspecten van kwaliteit, arbo en milieu in aanraking komt. De werkzaamheden worden op diverse vestigingen/werkmaat schappijen uitgevoerd. Kortom een veelzijdige, afwisselende en uitdagende functie. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: HBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld HBO-milieukunde of vergelijkbaar) Ervaring op het gebied van kwaliteitsborging, milieuzorg en veiligheid. Gedegen kennis van wet- en regelgeving op het gebied van milieu en arbeidsomstandigheden. In het bezit van functiegerichte cursussen/opleidingen op het gebied van veiligheid en milieu (bijvoorbeeld VOL-VCA MVK) is een pré. Ons aanbod Voor de vacature geldt dat wij een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert: Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl www.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Al meer dan 15 jaar is FenS chemicals b.v. een succesvolle leverancier van unieke smeermiddelen en reinigingsproducten in Europa. Onze producten vinden hun toepassing in de veeleisende automobiel-, chemische-, elektronica-, medische-, papier-, lucht-, ruimtevaart- en voedselindustrie. Vanwege verdere groei zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste r jp Wat houdt de job in: 1 Na een interne opleiding ben je in deze commerciële spilfunctie verant woordelijk voor de verkoop van onze producten binnen de Benelux markt. Naast contact met bestaande klanten haal je nieuwe klanten binnen. Je achterhaalt klantbehoeftes, denkt mee en biedt de juiste technische oplossingen. Sgp Ben jij die ambitieuze collega met: HBO werk- en denkniveau, enige ervaring in een commerciële buiten dienstfunctie en affiniteit met chemie en/of techniek. Overtuigingskracht, doorzettingsver mogen en in staat snel te kunnen schakelen. Kennis van de Engelse en/of Duitse taal. •Jj@p Wat bieden wij Een uitdagende en afwisselende baan met veel zelfstandigheid en verant woordelijkheid binnen een jong en hecht team. 1 Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en een auto. 1 Volop ruimte en mogelijkheden voor ontwikkeling. Belangstelling? Ben jij onze nieuwe Accountmanager? Stuur dan je c.v. met motivatie binnen 14 dagen t.a.v. mevrouw M. Puyk, e-mail: mouvk@fens.nl FenS chemicals bv Amundsenweg 28 4462 GP GOES Kijk voor meer informatie op www.fens.nl. TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Viissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 112