familieberichten JUu liUJJ 30 I Vrijdag 25 januari 2008 PZC Bedroefd zijn we door het overlijden van onze buurman Ko de Kam Kamperland, Anton en Mientje Hansen Cathrien Rien en Matthy Na een arbeidzaam leven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze broer en schoonbroer Alphonsius Josephus Strijdonck in de leeftijd van 84 jaar. M.M. Strijdonck-van Overmaire Familie Strijdonck Familie van Overmaire 23 januari 2008 Rodenbachstraat 47 4532 CX Terneuzen Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 28 januari van 13.15 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal er om 14.00 uur een uitvaartdienst worden gehouden in de Emmauskerk, aan de Alb. Thijmstraat, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaats vinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Weg ben je, waarnaar toe He t eeuwig vech ten moe me t een diepe zuch t ten afscheid beëindigde je de verloren strijd Na een langzaam achteruitgaande gezondheid ben je stilletjes van ons heengegaan. Stilletjes zul je altijd bij ons zijn. Huberdiena Verhelst Dieneke 31-10-1946 t 23-1-2008 Addie de Vleesschauwer-Verhelst Gaston de Vleesschauwer Marie Jansen-Verhelst Levien Jansen - in lief devolle herinnering - Sasweg 8 4571 SC Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 janu ari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Halle'Rooseveltlaan la te Axel. Maandag 28 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid van Dieneke te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Lieve bieneke Een tante zoals jij met zoveel te geven Een tante zoals jij die genoot van het leven Een tante zoals jij met een lach en een traan Een tante zoals jij blijft altijd in ons hart bestaan Riet en Rinus Dieleman Francis in liefdevolle herinnering Marita en Mike, Maud, Qp Peter en Samantha Peter en Caroline, Evy Jan en Addy Jansen Ingeborg Marty en Sylvia Jansen Niels Sven "Wind neem mij mee over de golven naar mijn droomland voorbij de horizon" Niet alles is voorbij Je blijft altijd bij ons Door wie je was en wat je zei, Je grapjes en grollen blijven ons bij Wij hebben zoveel mooie herinneringenaan Dieneke. Op De Dagboog zullen we haar allemaal erg missen. Namens medewerkers en cliënten van de Dagboog wensen we Addi, Gaston en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Zij begeleidde ons de wereld in Wij begeleidden haar de wereld int De cirkel is rond... Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella de Visser-Boucherie in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Vlissingen, 23 januari 2008 Zorgcentrum, Scheldehof Vlissingen, Nel van der Steeg-de Visser Ian van der steeg Reinier Saskia Oost-Souburg, Ad de Visser Elly de Visser-Cevaal Dennis en Birgit Jens Daniëlle Correspondentieadres: A.J. de Visser Oudewaterlaan 3, 4388 AC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van moeder te nemen op dinsdag 29 januari van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst om 12.00 uur plaats vinden in de aula van het uitvaartcentrum. Hierna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij hoorden dat de moeder van onze klasgenoot na een lange periode van ziek zijn is overleden. Wij willen Quiryn en zijn familie veel sterkte toe wensen en hem laten weten dat we er voor hem zijn. Klas H3e, Ostrea Lyceum "God dienen is de ware vrijheid" augustinus Met bewondering en respect voor haar kracht en door zettingsvermogen, hebben wij vernomen dat na een lang durig lijden is overleden Johanna (Joke) Weijgers-Westra echtgenote van Oscar Weijgers en moeder van onze leerling Quiryn Weijgers Wij wensen de familie en vrienden Gods steun en troost toe om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector Met verdriet en medeleven hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze spelers Quiryn en Boyd Joke Weijgers Wij wensen Quiryn en Boyd en hun naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Trainers, leiders en spelers van sv Heinkenszand D1 en C2 Enige en algemene kennisgeving Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u met droefheid mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Krijna Johanna Sara Willems-Wage weduwe van Lambertus Willems in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Piet en Marian Willems-Willemse Tamara en Jurgen Dylan Jeffery Roderick en Ester Elvira en Antoine Oostburg: Bram Willems 4501 AN Oostburg, 23 januari 2008 Q. van Uffordweg 53 De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 28 januari om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Geen bezoek aan huis. 'En niemand zal mij uit Zijn hand rukken Joh. 10:28 Na een zeer liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Hof Cruninghe' is, na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm overleden onze tante Janna Cornelia Wiskerke *20 maart 1910 Kruiningen f23 januari 2008 Namens de familie: M. Wiskerke Correspondentieadres: Valckenisseweg 69 4411 AL Rilland Er is gelegenheid om afscheid van tante te nemen zater dag 26 januari van 16.00 tot 16.30 uur op haar eigen kamer in 'Hof Cruninghe', Langeviele 41 te Kruiningen. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 28 januari om 14.15 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Cornelia Zandee-de Dreu weduwe van Jacob Zandee op de leeftijd van 85 jaar. Marknesse: P. Sinke-Zandee Krabbendijke: C. Butijn-Zandee Neven en nichten Krabbendijke, 23 januari 2008 Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Cornelia Zandee-de Dreu weduwe van Jacob Zandee Sterke de Heere de familie met het overlijden van Tante Jo. Familie Goud-Koster Familie Weststra-Koster Familie Schrier-Koster Waarde, 23 januari 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en mijn zorgzame vader Simon facob van Hekke willen wij u langs deze weg hartelijk danken, het heeft ons goed gedaan. Corrie en Rianne van Hekke Zierikzee, januari 2008 25-01-2007 -- 25-01-2008 Kevin Bos Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog de hemel in en brachten je mee terug Voor altijd in ons hart. Ma, Robert, Pa, Esther, Wendy, Daniel en Dilano Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes(0113)227525 II Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60