Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 25 januari 2008 PZC Sluiitijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiiehenchten@weoenerciaghiaden.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze neef Ricardo van balen Wij wensen Jaap en Tineke veel sterkte met dit verlies. Jenny en Bas Clauaia Stefan Hans en Nellie Michael Yasmin Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Anthonie Pieter van Dixhoorn in de leeftijd van 82 jaar. Yerseke: L. van Dixhoom-Bruijnzeel Kattendijke: Marijke en jaap de Leeuw-van Dixhoorn Wim en Sonja, Merijn, Sanne, Madelief Leanne Yerseke: Leo en Conny van Dixhoorn-Hundersmarck Joyce Yerseke: Kees en Marjan van Dixhoorn-Lamper Leoni en Bart, Valerie Arco en Kirnber Corné Yerseke, 23 januari 2008 Correspondentieadres: Ambachtsherenlaan 12 4401 )S Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 26 januari om 1 1.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Je hebt veel voor me betekend. Je hebt veel voor me gedaan. Ik kan je nog lang niet missen, maar ik moet je laten gaan. Rust zacht opa, ik hou van je Leoni Dag klein opa Ik zal je missen, xxx Joyce Bedroefd geven wij u kennis dat vrij plotseling van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Anthon van Dixhoorn echtgenoot van L. van Dixhoorn-Bruijnzeel Roosendaal: EJ. van Boven-van Dixhoorn t G. van Boven Yerseke: P. van Dixhoorn A.M. van Dixhoorn-Bom Kinderen en kleinkinderen Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij clie het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Heden overleed thuis in haar eigen vertrouwde omgeving, na een kortstondige ziekte, omringd door allen die haar lief waren onze lieve moeder en oma Helena Eggermont-de Bakker Lena weduwe van Adolf Eggermont Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Een woord van dank aan de thuiszorgen de mensen van V.P.T.Z. voor hun goede zorgen. Sluiskil: Marleen en Jan Neve-Eggermont Patrick Breskens: Eddie Eggermont en Sari Tim en Sharona Terneuzen: Marie-Louise Eggermont en Raoul Roy en Sylvia, Evi Hengelo: los en Yvonne Eggermont-Pollemans Dennis, Cherelle Mark en Veronique, Jaylin Kevin Temeuzen: Ronald en Rosita Eggermont-Lucasse Raymon en Yvonne Sonny 22 januari 2008 Baijuwlaan 18, Sluiskil Correspondentieadres: Bosjesweg95,4541 AN Sluiskil U kunt afscheid nemen van onze moeder in het Rouw- centrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op vrijdag 25 januari van 20.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 28 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de teraardebestelling bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren bij H.C.R. Dallinga. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veilig in Jezus' armen Toch nog vrij onverwacht is, na een moeitevolle levens avond, in haar slaap overleden onze moeder, schoonmoeder en lieve oma Hermina van der Meulen sinds 7 augustus 1961 weduwe van Andries Geensen 18-1-1916 24-1-2008 Terneuzen: Bep den Deurwaarder-Geensen Jan den Deurwaarder Sander en Esmerije Heieen Freddy Henny van Doeselaar-Geensen Jan van Doeselaar Henk Miryam en Jasper Kees Geensen Anita Geensen-Pieters Sjoerd Komelske Correspondentieadres: Fam. den Deurwaarder Oude Vaart 144 4537 CC Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 28 januari om 13.30 uur in verzorgingshuis "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Bachten Dieke". Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Dieke" voor alle zorg en aandacht. Geen bloemen. sd Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het ging niet meer. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en vriendin Jopie Guijt-de Rijke weduwe van Jacobus Guijt 15 januari 1931 24 januari 2008 Marga Guijt Koos Guijt Matty van Dijke Maili van Dijke Ria van Loon Dinkie "i® Sinto «i® Max Correspondentieadres: Van Dishoeckstraat 82 4381 VAVlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 28 januari om 10.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 tot 10.15 uur voorafgaand aan de bijeenkomst. De begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt laan 766, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg (Dauwendaele). Onze lieve mama, oma en oma Sjaantje Adriana Janssen-van Akkeren sinds 1976 weduwe van Hendrik Johannes Pieter Janssen is op 23 januari 2008, op 96-jarige leeftijd, overleden. Wij dragen haar liefde in mooie herinneringen met ons mee. Els Janssen (overleden in 1957) Emmy en Jorrit Jorritsma-Janssen Ria (overleden in 1986) en Jos Ewald Mea en Jack Kaashoek-Janssen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: J. jorritsma Oostrandpark 71 8212 AS Lelystad De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 28 januari om 13.00 uur in crematorium Ólandhorst, Oostranddreef 1 te Lelystad. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Gezang 467 Heden werd na een ernstige ziekte uit ons midden weg genomen, onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Kodde echtgenoot van A.B. Clement Zoutelande, 2 juni 1923 Uithoorn, 23 januari 2008 De Heere sterke zijn vrouw, kinderen en ons in dit grote verdriet. Driewegen: M. Verhage -Kodde F. Verhage t Vlissingen: J. Kodde L. Kodde- Wisse Zoutelande: I. Kodde t A. Kodde-Meijers t Kloetinge: P. Broijl-Kodde B. Broijl Goes: H. Kodde I. Kodde-Sturm Kloetinge: T. Verstraate-Kodde Verstraate Zoutelande: S. Verstraate-Kodde D. Verstraate Zoutelande: D. Kodde Westkapelle: P. Kodde N. Kodde-Lievense Zoutelande: E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg: L.A. Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen: S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen: A. Schreurs-Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40