Meningen Het beste van FRIESLAND KRAb. IM L boek online of bel 0900 - 9697 4 LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) PZC Dinsdag 22 januari 2008 9 Fietsvoetveer 4 In de PZC van 19 januari staat het zoveelste stuk over 'onze' boten. Uit het rapport 'Geen golf te hoog en toch uit de vaart', moet ik op maken dat we ontzettend blij moe ten zijn met deze boten. Beetje pech met de motoren en een fabri- cagefoutje in een van de motoren. Een kniesoor die daar op let. Een derde boot, waarom? Volgens de leider van het onderzoeksteam, Fred Stroo, moeten we niet zeu ren. Gewoon een boot lenen. Krijgt deze onderzoeker betaald voor dit soort wereldvreemde op merkingen? Misschien kan hij de volgende oudejaarsconference ver zorgen. Met dit soort onderzoe kers heb je geen komieken meer nodig. M.j. Blom Heernisseweg 43, Goes wen, wie dan nog wel?' In alle ambten en beroepen gebeuren din gen. Sinds de affaire-Slis in vrijwel alle beroepen. Neprechters. Fou ten mogen niet aan de kaak wor den gesteld. Dan wordt er op de man gespeeld. Zo werd mij on langs door een niet afgestudeerd econoom in hart en nieren fijntjes voorgehouden dat ik geen jurist ben. Maar je hoeft geen geslaagd timmerman te zijn om als ama teur een fraaie keuken thuis te ma ken. Een minder betaalde functie als politieagent mag natuurlijk geen aanleiding zijn om bewijsmidde len te vervalsen, zoals niet staande houden en valse geurproeven, met de dienstauto saucijzen halen, zon der enige noodzaak de maximum toegestane snelheid overschrijden, de een wel bekeuren, de ander op zettelijk door laten gaan. Zoals overal verpesten enkelingen de branche. Cees Freeke Rivierenpark 54, Terneuzen Ontpolderen 3 Vraag een moeder haar kind te ver drinken en je vraagt een Zeeuw (een Zeeuw notabene!) om zijn polder onder water te zetten. De reden is ook al zo bizar. Grotere schepen voor Antwerpen; minder bouwland in Zeeland. We hebben toch al zo veel ruimte over niet waar? Laten we het Haagse Binnenhof eens ontpolderen! Dat gebeurt na tuurlijk nooit want de Haagse kliek neemt alleen besluiten waar ze zelf óf beter óf niet slechter van worden. Deze lieden wonen zelf nooit in polders, naast koffieshops of andere gedoog-gedrochten. De rest van de tijd zijn ze op het Binnenhof alleen met zichzelf be zig, de NVSH heeft hier een leuk woord voor! B.J. Meijs Kinderstraat 1, Zierikzee Schapenbout Op de voorpagina van de PZC van 16 januari prijkt een grote foto van drie torenhoge windturbines vlak naast het dorp Schapenbout. Wat een ramp voor dit dorp en wat een provinciaal schandaal. In mijn brief van 28 mei 2006 aan Provin ciale Staten heb ik alle leden geïn formeerd over de geluidshinder die kan optreden door laagfre- quent geluid bij een stabiel weerty pe. Een pulserend geluid dat op grote afstand nog hoorbaar is. De ge zondheid van volwassenen en kin deren kan worden aangetast door dit zeer irritante geluid. Onderzoekers in het binnen- en het buitenland dringen er bij de overheden op aan de afstand tot woningen te vergroten tot min stens 1,5 kilometer. Zowel GS als Provinciale Staten vinden deze rap portages kennelijk niet belangrijk genoeg. De geluidswetgeving in Nederland biedt onvoldoende be scherming voor de burger. Dit is ook de conclusie van de Eerste Ka mercommissie die al jaren aan dringt op een betere geluidswetge- ving. A. Lafeber Sleedoornlaan 3, Burgh-Haamstede Politieagent In 'Te Gast' van 18 januari stelt Ro nald van Raak, SP-Tweede Kamer lid en filosoof, de vraag 'Als we on ze agenten niet kunnen vertrou vanaf 3-/4-/5-daagse autovakantie Drachten Geweldig aanbod1. Profiteer nu, 5 dagen boeken 4 dagen betalen! INCLUSIEF: verblijf in een 2-persoonskamer in het Marathon Hotel, met ontbijtbuffet. Fryslan boppe! Een heerlijke 4-daagse vakan tie naar Hotel Marathon in Drachten boekt u nu al vanaf slechts 59! Maar dit is niet alles. Profiteer nu ook van onze 5=4 actie t/m eind maart! Dit betekent dat wanneer u 5 dagen boekt, u slechts 4 dagen betaalt. Liever 4 dagen weg? Dan betaalt u slechts 10 voor de laatste nacht! Deze geweldige actie kunt u toch niet voorbij laten gaan? Boek snel! TIPS VOOR UITSTAPJES Drachten is gelegen in een geweldige omge ving van water, bos en heidevelden. Hier kunt u heerlijke wandeltochten maken. Friesland is daarnaast de ideale provincie om per fiets te ontdekken. Wat dacht u bijvoorbeeld van de Elfstedenfietsroute van in totaal ca. 200 km? Breng ook zeker een bezoek aan Heerenveen, met de Crackstate, een voornaam 17e-eeuws landhuis. Ook kunt u in deze stad heerlijk win kelen. De hoofdstad Leeuwarden, met de vele historische gevels, het Fries museum en de vele restaurants en barretjes is slechts 30 km verderop. Bent u een echte schaatsliefhebber? Dan mag een bezoek aan het Thialfstadion; de schaatstempel van Nederland, zeker niet in uw programma ontbreken. Tot slot noemen we Groningen met het Groninger Museum. U ziet het, u zult zich tijdens deze heerlijke vakantie geen moment vervelen! Op naar het schitte rende Friesland! MARATHON HOTEL U verblijft in het comfortabele Marathon Hotel, gelegen op ca. 1,5 km van het gezellige cen trum van Drachten. Het hotel beschikt o.a. over restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid. De kamers in het hotel zijn o.a. voorzien van telefoon, tv en badkamer met douche en toilet. Aankomstdata: ma., vr. en zo. van 1/2 t/m 28/3 3 dagen 4 dagen 5 dagen Februari v.a. €75 v.a. €85* v.a. €85* Maart v.a. 59 v.a. 75* v.a. 75* *5=4 actie: 5 nachten boeken, slechts 4 nach ten betalen. Reserveringskosten€ 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., gebaseerd op een bezetting van 2 pers. Voor uitgebreide reisbeschrijving/ reservering, zie www.kras.nl/17648 waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9