I PZC I Verzamel ze alle twaalf! Alle baby s op Mensenlinq.nl. geboren in 2007. dingen mee naar de titel 'Ik ben de leukste'. U kunt op de liefste, leukste, schattigste of stoerste baby stemmen! Inschrijven voor deze babyverkiezing is niet meer mogelijk. Stemmen kan heel eenvoudig via SMS of telefonisch. Iedereen mag. zo vaak als men wil. stemmen op hun leukste baby. De stemcodes van de baby's zijn te vinden op www.mensenlinq.nl/geboorte. Onder de stemmers worden boeken van Daphne Deckers verloot. V 40 I Dinsdag 22 januari 2008 PZC if Stemmen per SMS Breng uw stem uit door SPEEN spatie stemcode van uw favoriete baby te sms-en naar 2255. Zodra uw stem binnen is, ontvangt u van Mensenlinq.nl een ontvangstbevestiging. 0,55 per ontvangen bericht Stemmen per telefoon Breng uw stem uit door te bellen naar 0900 284 58 49, luister het bericht goed af! Er wordt u gevraagd uw 10-cijferige telefoonnummer in te toetsen en vervolgens uw stem uit te brengen met de code van uw favoriete baby. 0.70 per minuut Over de verkiezing Elke baby heeft een eigen unieke stemcode. Deze stemcode is te vinden op www.mensenlinq.nl. Vervolgens worden de 25 leukste baby's gekozen en uiteindelijk de winnaar. De top 25 en de winnaars worden gepresenteerd en bekend gemaakt op de site én in de dagbladen die worden uitgegeven door Wegener* Op 29 februari staan de 25 baby's die de meeste stemmen hebben gekregen op Mensenlinq.nl. Op 29 februari of 1 maart wordt deze top 25 ook in de dagbladen van Wegener gepubliceerd. Op 22 maart worden de winnaars bekend gemaakt op Mensenlinq.nl én in de dagbladen! Over Mensenlinq.nl/geboorte Bij de geboorte van een baby hoort vooral vertedering en trots én de behoefte om te vertellen dat uw baby is geboren. Dit laatste kan op Mensenlinq.nl. Op deze site kunt u baby's zoeken, vinden, aanmelden en natuurlijk een felicitatie achterlaten. Bij het aanmelden van uw baby kunt u 5 foto's plaatsen. Het is natuurlijk ook mogelijk om alleen te zoeken naar baby's en een felicitatie achter laten aan kersverse ouders. Het aanmelden van uw baby heeft ook andere leuke voordelen. U krijgt namelijk een gratis abonnement op het magazine Wij Jonge Ouders, maakt kans op leuke prijzen en elke 100e inschrijver ontvangt het nieuwe boek Marijn in de Woestijn van Daphne Deckers. Daarnaast versturen wij elke maand een nieuwsbrief met het Boek van de Maand, leuke win-acties en informatie en aanbiedingen van onze partners. Voor meer informatie of vragen, kijk op www.mensenlinq.niygeboorte, e-mail: info@mensenlinq.nl BNIDeStem, Brabants Dagblad, De Gelderlander, De Stentor, De Twentsche Courant Tubantia, Eindhovens Dagblad en Provinciale Zeeuwse Courant De PZC presenteert u iedere eerste zaterdag van de maand een nieuw avontuur uit de unieke verzamelserie van Suske en Wiske. Twaalf maanden lang, twaalf complete (bestaande) verhalen maar dan helft kleiner dan het gebruikelijke formaat. Voor abonnees zijn de albums te koop voor 1 euro en iedere maand weer af te halen tegen inlevering van de krantenbon overal waar de PZC los verkrijgbaar is. (Kiosken, benzine stations, supermark ten e.d.) Deze bonnen staan iedere eerste en tweede zaterdag van de maand in uw krant. Op www.pzc.nl/suskeenwiske vindt u informatie indien u geen abonnee bent en toch in bezit wilt komen van deze unieke serie, een album wilt nabestellen en de actievoorwaarden. 1Rikki en Wiske in Chocowakije 2. Het eiland Amoras 3. De sprietatoom 4. De dolle Musketiers 5. De woelige wadden 6. Het Delta duel 7. De rosse reus 8. Angst op de "Amsterdam" 9. Het sprekende testament 10. Het ros Bazhaar 11. De Tuf-Tuf-club 12. De parel in de Lotusbloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60