Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 22 januari 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weqenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Toch nog onverwacht is overleden, onze moeder, schoonmoeder en oma Geesje Boneschansker-Kok Assen, 3 april 1927 t Axel, 19 januari 2008 gehuwd geweest met Bé Boneschansker t Axel, 17 augustus 1984 Wij dragen haar liefde in mooie herinneringen met ons mee. Rijen: Berend en Marie-Jeanne Boneschansker-Piscaer Berend jr. en Angela Middelburg: Gery Boneschansker Bodegraven: Marga Boneschansker Hilco en Willemijn Marrigje en Coen Anne en Niels Correspondentieadres: Eendrachtsweg 4 2411 VL Bodegraven U kunt afscheid van Geesje nemen in rouwcentrum Monuta aan de Rooseveltlaan 6, Temeuzen, op woensdag 23 januari van 16.00 uur tot 17.00 uur. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c, Temeuzen. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de herdenkingsdienst. Hierbij geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Wolferina Speelman Weduwe van Jacob Joost van der Have in de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: Th. Speelman Burgh: B. Speelman Geertruidenberg: H. Speelman-Sloof Burgh: P. Speelman Neven en Nichten Geen Bloemen Ellemeet, 20 januari 2008 Correspondentieadres: Mevr. B. Speelman, Meeldijk 18,4328 NG Burgh De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 24 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit Gods hand ontvingen wij onze zoon Arjo 19-01-2008 Sjaak en Mirella Verhage Doelstraat 30 4413 BH Krabbendijke Na nog geen twee maanden bij ons in dienst te zijn worden wij overvallen door het plotselinge overlijden van onze collega Marina Bennink-Aalderink Wij hebben haar in die korte periode leren kennen als een vriendelijke en accurate collega. Wij wensen Sieger, Jeroen en Sven heel veel sterkte. Korenbeurs Kortgene Hans en Sylvia Ventevogel en collega's In plaats van kaarten Ik heb je ontmoet en van je gehouden. Ik liet je gaan, maar je blijft in mijn hart. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij mij altijd heeft omringd, geef ik u kennis van het plotselinge heen gaan van mijn lieve vrouw Henriette Apolonia Barbara Biandolino-van de Vooren in de leeftijd van 93 jaar. Cosimo Biandolino Goes, 20 januari 2008 Van Hogendorplaan 22,4463 VR Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht, zij heeft haar taak volbracht, zij ruste in vrede. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid onverwachts van ons heen gegaan, onze lieve moeder Elza Dhondt weduwe van George de Coussemaker geboren op 8 december 1917 te Aardenburg overleden op 18 januari 2008 te Temeuzen IJzendijke: Menno Oostburg: Frank en familie 18 januari 2008 Nassaustraat 15, 4515 AM IJzendijke De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 23 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. :7 Samenkomst voor de familie woensdag- lin morgen in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerker Ricardo van Dalen Hij heeft geruime tijd via Vedior gewerkt en wij zullen hem herinneren als een trouw en sociaal persoon. Wij wensen zijn familie en naasten heel veel sterkte met dit verlies. Vedior Uitzendbureau Team Vlissingen en Middelburg Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cecilia van Rooijen weduwe van Abraham le Feber Rotterdam, 24 maart 1920 t Vlissingen, 20 januari 2008 Eddy en Riet Cees en Sjaan Anneke en Denis Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: C. Beyn, Bonenburg 50, 4385 AK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder te nemen op donderdag 24 januari van 13.45 tot 14.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. God looked around His garden and found an empty space He then looked down upon the earth and saw your tired face He put His arms around you and lifted you to rest God's garden must be beautiful He only takes the best Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama en oma Marijke de Kramer-Robijn in de leeftijd van 53 jaar. Ze had nog zo veel plannen, ze wilde nog zoveel doen. Daniël de Kramer Falentijn en Thera Willemijn en Ingeborg Karijne en David Rotterdam, 19 januari 2008 De Walestraat 30 4371 CDKoudekerke U kunt afscheid van Marijke nemen op woensdag 23 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarin zal worden voorgegaan door ds. M.T. Reichmann. zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari om 13.30 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats, aan de Bigge- kerksestraat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Couburg, Duinstraat 4A te Koudekerke. Marijke zou het fijn hebben gevonden als u in plaats van bloemen een gift aan het KWF Kankerbestrijding zou schenken. Bij het verlaten van de kerk zal hiervoor worden gecollecteerd. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Marijke de Kramer-Robijn echtgenote van Daniël de Kramer Groede: D.l.F. de Kramer G. de Kramer-Wesselius Serooskerke: Truus Deij-de Kramer Cor Kreft Breskens: Willem de Kramer Elna de Kramer-Cornelis Neven en nichten Groede20 januari 2008 Verdrietig zijn we door het overlijden van de heer Pieter Lensen vader van onze leerling Abel uit klas 4kah van CSW Toorop en van onze oud-leerlinge Sanne van CSW Bestevaêr We wensen hen, hun moeder en hun familie alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. Namens directie, personeel en leerlingen van de Chr. Scholengemeenschap Walcheren, Arthur Willeboordse, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46