Familieberichten in MtaHJgafciifj 26 I Dinsdag 22 januari 2008 PZC be Enige en algemene kennisgeving Plotseling is van ons heengegaan mijn broer, onze oom en oudoom Anthonij Willem Cornelis Pladdet Tonnie in de leeftijd van 56 jaar. Sluis: Elly De Metsenaere-Pladdet Rudie De Metsenaere t Hillegom: Cindy en Jeroen Denise Beverwijk: Wendy en Hendrik Zuidzande, 19 januari 2008 Correspondentieadres: Gouverneurstraat 5 4524 BB Sluis De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 24 januari om 10.30 uur op de algemene begraafplaats te Zuidzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onver wachte overlijden van onze neef Tonnie Pladdet te Zuidzande oud 56 jaar Namens oom en tantes neven en nichten A. van derWeele 4491 HB Wissenkerke Otisantstraat 3 Het zal stil zijn Tonnie is er niet meer bij. Wat zullen we hem missen. De Hertenkampers, Groede Dag Tonnie Lieve Tonnie Locatieraad Hertenkamp, Groede "tussen werkelijkheid en dromen Bedroefd, maar dankbaar en vol bewondering en respect voor wat hij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een intens en zeer betrokken leven thuis is overleden, op de leeftijd van 85 jaar, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Johannes Sinke echtgenoot van Jannetje Sinke-Mol Ridder in de Orde van Oranje- Nassau J. Sinke-Mol Dineke en Piet de Koster-Sinke Gert-jan en José, Lois Joke en Luuk van der Molen-Sinke Huib en Saartje Sinke-de Vries Johan en Olivia Martijn en Jasmijn Anne Wouter Sinke Ciskaen Auke Jan Mieke Sinke Peter Sinke en Lilian de Bruyn Mirre Joost Margreeth Sinke Marleen en Berend Westerhof-Sinke Marten Rosa 20 januari 2008 Bloemendaal 219,4614 CZ Bergen op Zoom U kunt afscheid nemen van mijn man en onze vader op donderdag 24 januari van 18.00 tot 18.45 uur in het rouwcentrum aan de Drebbelstraat 66/hoek Marconi- laan te Bergen op Zoom. Vrijdag 25 januari om 13.00 uur wordt de afscheids- dienst gehouden in de kerk van de Protestantse Gemeente aan het Bolwerk-Zuid 134 te Bergen op Zoom. Aansluitend vindt de begrafenis in besloten familiekring plaats op de begraafplaats van "Vrederust". Gelegenheid tot condoleren, tussen 15.00 en 16.00 uur, in de Hofzaal van het "Markiezenhof", Steenberg- sestraat 8 in Bergen op Zoom. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Daar is het altijd lentetijd in bloei staat elke plant". Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Johannes Sinke echtgenoot van Janny Mol Vlissingen: Wim en Chrisje Sinke-Schoe Sint-Laurens: Jeaane en Jan t Geldof-Sinke Rheden: Dien en Gijs Ruitenbeek-Sinke 's-Gravenpolder: Neli en Johan Reijnhout-Sinke Oostkapelle: Nel en Simon Corbijn-Sinke Vineland (Can.): Huib en Corry Sinke-de Haan Serooskerke: Kees en Leny Sinke-Boone Vrouwenpolder: Janny en Jan Wattel-Sinke Son: Joke en Eek Wiersma-Sinke Kamperland: Piet en Sea Sinke-Zwemer neven en nichten Bergen op Zoom, 20 januari 2008 Romeinen 14:8b H.C. zondag 1 Tot onze droefheid is geheel onverwachts, in de kerk, over leden onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom Willeboord de Witte in de leeftijd van 85 jaar. J.L. de Witte St. Westerbeke Neven en nichten Achterneven en achternichten 4361 BG Westkapelle, 20 januari 2008 Koestraat 43 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 24 januari om 11.00 uur in de Bethelkerk aan de Noordstraat te Westkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk van 10.15 -10.45 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Langzaam van de aarde weg Iedere dag een beetje Wat dichter naar de hemel toe Iedere dag een treetje Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", is na een lang en zorgzaam leven overleden moeder en oma Mevrouw T. Vermaak-van de Kreeke (Tan) In de leeftijd van 102 jaar. In herinneringA. Vermaak Den Haag: A. Vermaak M. Vermaak-Marijs Venlo: A. Vermaak B. Vermaak-van Hagen Klein- en achterkleinkinderen Veere, 20 januari 2008 Correspondentieadres Charlie Parkerstraat 74 2551 KX Den Haag De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 24 januari om 13.00 uur in de "Torenkerk", Dorpsstraat 25 te Gapinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "het Accoord"Oudestraat 9 te Veere. Heden overleed onverwachts onze geliefde oom Willeboord de Witte in de leeftijd van 85 jaar. L. Westerbeke K. Westerbeke W. Westerbeke A. Westerbeke-Simonse L. de Korte-Westerbeke S. de Korte P. Westerbeke Westerbeke Westkapelle, 20 januari 2008 De zeeiedere dag anders Het land ...dat nooit verveeld Het landwaar zijn hart naar uitging De zeedraagt hem nu mee Na jarenlange vriendschap hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van Boord de Witte We zullen hem missen. Rita en Adrie Minderhoud Kornelis, Elisabeth Westkapelle, 20 januari 2008 - Enige en algemene kennisgeving - In het Universitair Ziekenhuis Antwerpen is overleden op 62-jarige leeftijd mijn lieve broer Christiaan Johannes van Wezel Chris Middelburg: J. van Wezel Antwerpen, 21 januari 2008 Correspondentieadres: Dam 76 4331 GL Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Een pittige, krachtige moeder en oma is van ons heengegaan. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Jacoba Cornelia de Winter-Boonman weduwe van Johannes Marinus de Winter in de leeftijd van 85 jaar. Cor en Andrea de Winter-Hamelink Michel en Justin Lutgard Jeannette en Sjaak Traas-de Winter Hans en Patricia Marc en Debbie Sjaak en Elly de Winter-Verboven Eva en Jamie Sarah en Dennis Hannah en Nick Liza en Jordy Heinkenszand, 17 januari 2008 Naar de wens van Moe zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Deze advertentie is een enige en algemene kennisgeving. «s V Ternaegedachtenis 'an Jan-Piet Zandee geboren 10-3-1967 20-1-1997 20-1-2008 A gè 'n kind verlieizt verlieiz je je toekomst da doe noga 's piene Kapelle: Rinus en Ans Zandee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42