familieberichten Colofon Familieberichten 8 I Maandag 21 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail ozcfamilieberichten@weQenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is vrij plotseling van ons heen gegaan onze oom, opa en vriend Marcel Argeerts weduwnaar van Lena Henderikse in de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam; Fam. I. Mamed-Terpoorten Wij bedanken een ieder van wie hij vriendschap heeft ontvangen. Vlissingen, 17 januari 2008 Correspondentieadres: Anjelierenlaan 114 4382 VJ Vlissingen Marcel is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Er is daar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 22 januari a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een zorgzaam leven hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Willemina den Hollander weduwe ran Piet er Bale sinds 19 april 1997 Oostkapelle Oostkapelle 10 december 1920 19 januari 2008 Middelburg: J.A.Joosse-Bak J.Joosse Nieuw-Scheemda: H.P.Bak A .J. Bak-Vis Gapinge: W.A.Versluis-Bak C.J.'Versluis Wemeldinge: P.J.Bak C.P.Jongejan Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hans Lipperheystraat 18, 4336 DC Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 23 januari om 12.00 uur in Hotel "de Moerbeiaan de Dorps straat 52 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "de Moerbei". Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Overleden G.M. van Ballegooijen-Nieuwenhuize - tante Truus - weduwe van Huibert van Ballegooijen Yerseke, t Vlissingen, 21 juni 1921 19 januari 2008 Frans en Milly Nieuwenhuize Flip en Karin Nieuwenhuize Correspondentieadres: Boterbloem 7,4421 MJ Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 24 januari om 13.30 uur in het verenigingsgebouw van de Geref. Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in 'De Korenbeurs', Markt 6 te Kruiningen. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve tante Aagje van Esch-van Bendegem Mientje en |an (in herinnering) Piet (in herinnering) en Cathrien Gretha en Jaap Frans en Addy Jan en Linda Hun kinderen en kleinkinderen Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder.... dus alleen. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en 'Oma Zaamslag' Elizabeth Dieleman echtgenote van Cornelis Abraham Hamelink 16-4-1930 t 19-1-2008 Zaamslag: Kees Hamelink Terneuzen: Corrie en Jan de Pooter-Hamelink Chantal en Chris - Lindsey, Lucas Wendy en Mathieu Riemensstraat 4 4543 BW Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 januari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Dinsdag 22 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Tot onze droefheid is onverwacht uit ons midden weggenomen onze schoonzus en tante, Elizabeth Dieleman echtgenote van Cornelis Abraham Hamelink A.C. Hamelink t Oost-Souburg: C. v. Doeselaar-Hamelink C. v. Doeselaar Spui: L. de Koeijer-Hamelink t A. de Koeijer Axel: E. Hoogstraate- Hamelink C. Hoogstraate Terneuzen: A. de Bokx- Hamelink A. de Bokx t Terneuzen: J. v. Antwerpen- Hamelink C. v. Antwerpen t Zaamslag: J Hamelink t J Hamelink-Duerink Terneuzen: J. Donze-Hameiink A. Donze Neven en nichten Niet geheel onverwacht is overleden mijn broer en onze vriend Ben Hanskamp in de leeftijd van 61 jaar. Ineke Hanskamp Bert en Ria Nijboer Vlissingen, 19 januari 2008 Correspondentie-adres: G.C. Hanskamp De Boisotstraat 45 4371 BLKoudekerke De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 23 januari om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Mijn speciale dank gaat uit naar Bert en Ria voor hun enorme inzet aan mijn broer bewezen. Ineke Geen bloemen Je gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van die jaren met jou. Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, maar ik zal je missen bij het verdergaan. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdensweg bespaard is gebleven. Na een te kort leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa Jacob Heinis Jaap echtgenoot van Jeanne Adelaide Marie Heinis-Onderdonck Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Sas van Gent: Jeanne Heinis-Onderdonck Hulst: Jurgen en Wynanda Heinis-Groothaert Nienke, Maurits, Justine Axel: Edwin en Debby Heinis-van Dorsselaer Dylan, Naomi Mesaieed (Qatar): Jean-Pierre en Karin Heinis-Risseeuw Maxime, Isabelle 18 januari 2008 Vier Ambachtenstraat 13 b, 4551 HA Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Jaap in het familie huis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op woensdag 23 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 24 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Opa, Het was leuk dat je onze opa was, we zullen altijd van je blijven houden, wat zullen we je missen Bedankt Justint lieve opa Jaap AW/; Lï\n tsABeuf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8