ZONDAG wordt weer ZO'N DAG! DOMINICUS Er zit muzieR in de kerk Familieberichten Jju www.dominicusgedenktekens.nl ZELFDE WERK Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! 1 6 I Maandag 21 januari 2008 PZC Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van Marry Vooijs-Plug echtgenote van Bas Vooijs onze secretaris van vluchtelingenwerk Kapelle. We wensen Bas en zijn familie sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en werkgroep vluchtelingenwerk Kapelle Kapelle, 18 januari 2008 Veilig in Gods hoede. De HERE is mijn licht en mijn heil voor wie zou ik vrezen Psalm 27 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat na een lange moeizame periode van ziek zijn is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw Adriana Johanna Waverijn-Huijbregtse Sjaan Middelburg, 23 maart 1945 t Zierikzee, 19 januari 2008 Jan Waverijn Armhoeksweg 6 4328 EP Haamstede De dienst van Woord en gebed zal donderdag 24 januari om 13.30 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Met dank aan het personeel van het Oosterscheldezieken- huis, afd. E en T en Allévo "Cornelia", afd. Polderland voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw. Verdrietig, maar met dierbare herinneringen hebben we af scheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Sjaan Waverijn-Huijbregtse echtgenote van Jan Waverijn Middelburg, Bep en Ruud Plansoen Middelburg, Suus en Kees Leendertse Middelburg, Hanny en Rinus Veerhoek neven en nichten Haamstede, 19 januari 2008 Psalm 103:1-5 Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve schoonzus en tante Sjaan Waverijn-Huijbregtse Goes: Margriet en Henk Vonk-Waverijn Kruiningen: Corrie en Marijn Heiboer-Waverijn Huib, Corinda, Marite Jos en Annemarie Waverijn-Bol Nina, Joshua Haamstede, 19 januari 2008 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd, maar toch dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, gesterkt met het Sacrament der Zieken, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, opoe, zus en schoonzus Rachel Emma de Caluwé weduwe van Raymond Hendrik Winne 22-04- 1909 f18-01 -2008 Zelzate (B) Sas van Gent Sas van Gent: Raphaël en Rosa Winne-Thomas Thea en Jan, Stefanie en Arnoud Mark (t) Truus en Henk, Rachelle en Remco Sas van Gent: Willy en Juliette Winne-Wille Wilfried, Wesley en Femke Ricky Robby en Kyra, Tycho Sluiskil: Lisette (f) en Albert Poppe-Winne Nancy en Kurth (t) Mare Sas van Gent: Ronny en Nelly Winne-van de Walle Jessica en Patrick, Mitchel Hans en Silke, Keana Westdorpe: dhr. en mevr. de Caluwé- Slock Familie de Caluwé Familie Winne Sas van Gent, 18 januari 2008 Corr.adres: Burgemeester Hoefnagelsstraat 70, 4551 HJ Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 23 januari om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Dinsdag 22 januari zal er om 18.30 uur een gebedsdienst plaatshebben in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent Moeder ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u dinsdag 22 januari om 20.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. be Mevrouw Ellen Westerterp moeder van onze cursisten Alexander en Sebastian, is na een ernstige ziekte overleden. Wij wensen Alexander, Sebastian en Simone veel sterkte om met dit verlies om te gaan. Sector Educatie en sector Techniek ROC Westerschelde, Terneuzen sse -■■■: Ter naegedachtenis 'an Jan-Piet Zandee geboren 10-3-1967 20-1-1997 f 20-1-2008 Agè 'nkind verlieizt verlieizje g'e toekomst da doe noga 's piene Kapelle: Rinus en Ans Zandee SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern Bezoek onze showroom voor een vrijblijvend advies Oude Zandweg 2,4361 SKWestkapeile.T. 0118-571436 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes,T. 0118-571436 Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten 1 de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 63 65 o of kijk op www.zonnebioem.nl de Zonnebloem' www.kerkinactie.ril

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38