rijdt is er niets aan de hand Stuurgroep promoot Zeeuws-Vlaanderen Man probeert gymzaal in brand te steken WPZC Maandag 21 januari 2008 15 Nu is sms'end oversteken natuurlijk beter op. Automobilisten hebben er geen veilige bezigheid, maar de verkeerssituatie rondom basisschool de Houttuyn in Bossenburgh maakt het er niet vrij spel. En dan is dit niet het enige knelpunt in de wijk. foto Ruben Oreel Op woensdag 23 januari 2008 om 11.00 uur zal, ten overstaan van t.k.-gerechtsdeurwaarder N.L. Ouwersloot, op het adres Renkumstraat 12 te Dreischor ten laste van M.A.J. Smalheer, thans zijnde zonder bekende woon- of ver blijfplaats zowel in als buiten Nederland, in het openbaar worden verkocht: een auto, merk Volkswagen, type Golf 3. kleur rood met kenteken 80-HF-FS De verkoop zal worden gehouden bij opbod. Gelegenheid tot bezichtiging: een half uur voor de verkoop. Nadere inlichtingen en voorwaarden kunnen worden verkregen bij onder staand gerechtsdeurwaarderkan toor. Voor meer informatie verwijzen u tevens naar de site: www.veilingdeurwaarder.nl Buys Partners Gerechtsdeurwaarders Ondernemersweg 5 4691 SLTholen e-mail: info@buyspartners.nl TERNEUZEN - Misschien wel het toppunt van eilanddenken: een denktank om Zeeuws-Vlaanderen te promoten. Ideeën hebben ze ge noeg aan de overkant. De stuurgroep bestaat uit afgevaar digden van Terneuzen, Sluis en Hulst, de industrie, de bank-, zorg- en vastgoedsector, het VW, onderwijs en de woningbouwcor poraties. Voorzitter is burgemees ter Jaap Sala van Sluis. „Achter de schermen werken wij aan strategische initiatieven om al les wat wij in Zeeuws-Vlaanderen te bieden hebben onder de aan dacht te brengen. Het zijn geen vrijblijvende ideetjes, het gaat om de leefbaarheid van Zeeuws-Vlaan deren op de lange termijn." Zo komt er een project om onder nemers uit het land te interesseren voor overname van Zeeuws- Vlaamse bedrijven zonder opvol gers. Daarnaast is er het plan voor partnerbanen; het zoeken van een goede job voor partners van men sen die in Zeeuws-Vlaanderen al een baan hebben gevonden of inte resse hebben in een vacature. 'Zeeuws-Vlaanderen' is ook met een stand vertegenwoordigd op de Emigratiebeurs, op 8 en 9 maart in Nieuwegein. Ook wordt gewerkt aan een website waar bezoekers in een oogopslag kunnen zien wat het gebied hen te bieden heeft en wordt nagedacht over de invulling van wat de Dag van Zeeuws-Vlaan deren moet gaan heten. Sala vindt het daarnaast van be lang dat jongeren trots worden op 'hun' Zeeuws-Vlaanderen in de hoop dat zij na hun studie in den lande terugkeren. De drie gemeen ten en het bedrijfsleven zijn het onlangs eens geworden over een budget waarmee de stuurgroep aan de slag kan. In de pot hebben zij in totaal 100.000 euro gestort. WEMELDINCE - De politie zoekt een man die vrijdagavond om onge veer half acht brand probeerde te stichten in de gymzaal aan de Kro- momme in Wemeldinge. Dat gebeurde op het moment dat in de zaal kinderen aan het gymen waren. De man die op het genoem de tijdstip door verschillende men sen is gezien is blank, tussen de dertig en veertig jaar oud en heeft een kalend of kaal hoofd. De politie roept andere getuigen op zich te melden via het landelij ke telefonnummer 0900-8844. Popmuziekquiz verzet naar volgende maand MIDDELBURG - De popmuziekquiz van de Drukkerij in Middelburg van aanstaande donderdag is ver zet naar een week later. Dat is 7 fe bruari. Het thema is nog niet be kend. De quiz bestaat uit veertig meer keuzevragen over popmuziek van de afgelopen veertig jaar en de popmuziek van nu. Zowel deelne mers als toeschouwers kunnen in het muziekgedeelte van de boeken zaak op de Markt terecht. Kloetingse goudsmid wint prijs met sieraad KLOETINGE - Lianne de Witte (21) uit Kloetinge, die aan de Vak school Schoonhoven de opleiding Goudsmeden volgt, heeft de Scho ne Prijs gewonnen. Haar broche werd gekozen uit veertig inzendin gen. „We hadden de opdracht een sieraad voor een acteur te maken. Ik koos voor Ted Levine, die Buffa lo Bill speelt in the Silence of the Lambs. Mijn ontwerp stelt de ont popping van het vrouwelijke fi guur voor." Aan de prijs is een be drag van duizend euro verbonden. Sandra van de Ven eerste op NK twirlen VLISSINGEN - De elfjarige Sandra van de Ven uit Vlissingen is het af gelopen weekeinde in Nieuwegein op drie onderdelen Nederlands kampioen twirlen geworden bij de juvenile beginners: 1 baton, danst- wirl en freestyle. Haar zeventien jarige zus Angelique haalde vol doende punten om mee te doen aan de selectiewedstrijden voor de grandprix in Duitsland en het WK in Ierland. Zij werd op haar onder delen vijfde, zesde en elfde. Sluisenaar vernielt Vlissingse toiletten VLISSINGEN - De politie heeft vrij dagavond om kwart voor zes een man aangehouden op het stations plein van Vlissingen. De jongen van 19 jaar uit de gemeente Sluis wordt ervan verdacht even tevo ren vernielingen te hebben ge pleegd in de stationsrestauratie. Hij probeerde er nog vandoor te gaan door het fietsvoetveer op te rennen, maar de vlucht was ver geefs. Bewoners grijpen in na vernielingen in tuin KOUDEKERKE - Bewoners van een woning aan de Middelburgsestraat in Koudekerke hebben in de nacht van zaterdag op zondag drie jon gens aangehouden nadat er in hun tuin vernielingen waren aange richt. Er was een stenen brieven bus vernield en er was geprobeerd een beeld om te gooien. Op het po litiebureau bleek dat de twee van de drie niets kapot hadden ge maakt. Tegen de derde, een 13-jari- ge jongen uit de gemeente Middel burg, is proces-verbaal opgemaakt. Lezimj Moensdag 23 januai i Zeeuwse Bil>liotl*e«+i 19.30 uiii (zaal o(>en 19.00 mill, toeqanq <1 .ttis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 15