Familieberichten 1 2 I Maandag 21 januari 2008 PZC wa Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten, ik leverde 't bewijs van mijn bestaan. Omdat, door het verleggen van die ene steen, de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve trotse papa Piet Rijk echtgenoot van Bernadette Vandenhove in de leeftijd van 54 jaar. Schoondijke: Bernadette Liezelotte Elisa 18 januari 2008 Statendijk 1 4507 JZ Schoondijke Piet is opgebaard in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Wanneer u wilt, kunt u daar nog even bij hem zijn op woensdag 23 januari van 19.00 -19.30 uur. Donderdag 24 januari om 14.00 uur willen we Piet gedenken in de Parochiekerk van de H. Eligius aan het Eligiusplein te Oostburg, (samenkomst aan de kerk), waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de RK begraafplaats te Schoondijke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om ons te ontmoeten en te condoleren in dienstencentrum De Moane- blusser, Buys Ballotstraat 4 te Schoondijke. Altijd positief en tot het allerlaatste moment gestreden. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Piet Rijk Mevr. Rijk-Weesepoel Mevr. Vandenhove Bert en Miranda Ilja en Ditmar Kees en Randa Nadine en Denise Rian en Ria Tim en Martijn Robbert en Wies Renee en Rik Luc en Carmen Ulricke en Britt Verliezen is moeilijk en Het voelt zo onrechtvaardig Bernadette, Liezelotte en Elisa wij zullen jullie steunen bij de verwerking van dit verlies. Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van Piet Rijk Met al zijn levenslust en wilskracht, heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Ik wens Bernadette, Liezelotte, Elisa en de gehele familie veel sterkte met dit grote verlies. Piet, bedankt voor je vriendschap. Oostburg: Lia Flikweert lou te moeten missen doet ons veel pijn. Wat overblijft zijn mooie herinneringen. Je zal altijd in onze harten zijn. Diep bedroefd ontvingen wij het bericht dat onze zeer gewaardeerde collega Piet Rijk na een langdurige ziekte, op de leeftijd van 54 jaar, is overleden. In Piet verliezen we een ontzettend fijne collega, die naast het zakelijke ook altijd oog had voor het sociale aspect van het leven. Zijn optimistische kijk op het leven, die hij ook tijdens zijn ziekte volhield, zal ons altijd als herinnering bijblijven. Wij wensen Bernadette, Liezelotte, Elisa en de familie heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. collega's en oud-collega's DLV Plant bv team Akkerbouw en Vollegrond zuidwest Westmaas, 18 januari 2008 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en vriend Piet Rijk Zonder Piet zal ons cluster nooit meer compleet zijn. Wij wensen Bernadette, Liezelotte, Elisa en de familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Je Zeeuws-Vlaamse DLV collega's Pierre, Nic, Jack, Johnny en Jos j Oostburg, 18 januari 2008 Djikalau aku berdjalan dalam lembah bajang-bajang maut sekalipun, tiada djuga aku takut bahaja, karena Engkau djuga menjertai aku, bahwa batangmu dan tongkatmu ada menghiburkan daku. Mazmur 23:4 Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want U bent bij mij, Uw stok en Uw staf, zij geven mij moed. Psalm 23:4 Tot ons groot verdriet is na een kort en zwaar ziekbed overleden mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Maartje Saya "Atje" 7 juni 1961 Vlissingen t 18 januari 2008 Amsterdam Ondanks al haar moed en wilskracht, heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Mama Nel Saya-Sinay Papa Jos Saya t Sander Percy Aty en Cees Ruud en Marjan Hannah, Cèdric en Maire Boy en Rian Daniël en Jordy Ella en Huib Nina Chris Joshua "Selamat djalan Ina Latu" Correspondentieadres: Simon van Beaumontstraat 6 4336 DT Middelburg Er is gelegenheid afscheid te nemen van Maartje op maandagavond 21 januari van 19.00 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De vertroostingsdienst wordt gehouden op dinsdag 22 januari om 20.00 uur in de Bethlehem Kerk van de Evangelische Molukse Kerk Rijnstraat 14 te Middelburg. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 23 januari om 11.00 uur in de Bethlehem Kerk. Wij zullen Maartje om 14.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wat God doet, dat is welgedaan. Gezang 432 1 Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen en de extra tijd die hij toch bij ons mocht blijven, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Leendert Adriaan Vis - Leen sinds 2001 weduwnaar van Zoetje Schilperoord 6 januari 1932 f 18 januari 2008 Hattemerbroek: Zierikzee: Zierikzee: Sirjansland: Zierikzee: Zierikzee: Geersdijk: Zierikzee: Marjan Vis Geert Eggens Dick Vis Frederika Vis-de Winter Lenny van Beveren-Vis Rini van Beveren Jan Vis Yvonne Vis-Sleurink Jozé van de Sande-Vis Han van de Sande Evelien IJzelenberg-Vis Rens IJzelen berg Alex Vis Rianne Vis-Vink Renate Vis kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, Mulockstraat 70 Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 27 4301 WP Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal woensdag 23 januari om 13.30 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Onze dank gaat uit naar dr. A. Speelman, de medewerkers van Allévo Thuiszorg en de vrijwilligers van Hospice "Schouwen-Duiveland" voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Familie Vis Psalm 121 De Heere heeft tot Zich genomen Zijn kind, onze geliefde moeder en oma Aaltje Adriana de Feijter sinds 31 mei 1994 weduwe van Reinier Scheele in de leeftijd van 92 jaar. Axel: Tini en Ko le Feber-Scheele Apeldoorn: Wim en Yvonne Scheele-Kerkhof Axel: Janny en Ab vanTatenhove-Scheele Terneuzen: Karei en Lilian Scheele-Giele Terneuzen: Rini Scheele Klein- en achterkleinkinderen Axel, 20 januari 2008 Correspondentieadres: Churchilllaan 3 4571 HX Axel De samenkomst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 23 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang parkeerterrein Juliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar de Extramurale Zorg van "De Vurssche" en het verplegend personeel van afd. 'Wateri'liet There's no return now you've gone away But we see you in our memory as vivid as today Dag lieve tante Atje Percy Daniël, Jordy Hannah, Cèdric, Maire Joshua Nina Lieve Opa Bedankt, dat je er was voor ons. We zullen je missen. Cynthia en René Michael en Iris Angelique en Erik Patricia en Bas Anouk Robin en Liesbeth Leroy Manuela Kimberly Michelle Simone Leander Laura Zierikzee, 18 januari 2008 Gezang 118, vers 1 dat je zo krachtig speelde op je orgel Met diepe droefheid is van ons heengegaan, na een ernstige ziekte, die je zo moedig hebt gedragen, onze lieve broer, zwager en oom Leendert Adriaan Vis Zonnemaire: J.f.A. den Boer-Vis l.C. den Boer (in lieve herinnering) Willem Jan den Boer (in lieve herinnering) Middelburg: J.A. van Dijk-Vis J. van Dijk en kinderen 18 januari 2008 "Rust mijn ziel, uw God is Koning" (NHB 179) Na een ernstige ziekte is rustig overleden onze zwager. Leendert Adriaan Vis (Leen) sinds 51 oktober 2001 weduwnaar van Zoetje Vis-Schilperoord Zierikzee: Th. K. Schilperoord-Krijger C. Schilperoord (in herinnering) J.L. Schults B. Schults-Schilperoord L. Schilperoord J.K. Schilperoord-Kraaijeveld Nieuwerkerk: H. Folmer-Schilperoord C. Folmer Lelystad: N. den Boer-Schilperoord L.N. den Boer Zierikzee, 18 januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 12