t Familieberichten 10 I Maandag 21 januari 2008 PZC Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat toch nog onverwacht is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en zus O^Geertruda Johanna Leonarda Stouthart echtgenote van Dominicus Adrianes Jongenelen overleden 8 augustus 1944 in de leeftijd van 95 jaar: Nan longenelen José Jongenelen-Heeren A.C. Snoek-Stouthart Vlissingen, 18 januari 2008 Correspondentieadres: Lange Voorhout 17 4371 TB Koudekerke Onze dank gaat uit naar dr. W.N. Osterman en alle medewerkers van zorgcentrum Scheldehof voor de goede verzorging. Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 23 januari om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats aan de Walcherseweg te Middelburg waar om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Vanaf 13.45 uur is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jezus zeide: "Laten wij oversteken naar de overkant" Marcus 4:35 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus van Kruiningen sinds 13 april 2005 weduwnaar van Wilhelmina Jannetje van Kruiningen-de Bel *30 juni 1919 Yerseke t 19 januari 2008 Aerdenhout: Trudy Katsman-van Kruiningen Kees Katsman Goes: Rian de Kort-van Kruiningen Jules de Kort Mirella en Wouter Antoine Correspondentieadres: Fam. de Kort-van Kruiningen Noordhoeklaan 54 4464 BB Goes De dankdienst voor zijn leven wordt geleid door Ds. W.F. van de Woestijne en zal plaatsvinden op woensdag 23 januari om 13.30 uur in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Lieve opa, Het ene moment nog zo vertrouwd in ons midden Jaren wilden we u nog bij ons hebben, maar niet als dat in lijden zou gaan Het gemis is groot We houden van u Opa bedankt voor alles. Mirella Wouter Antoine Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leny Meerman Lenv is 28 jaar werkzaam geweest bij de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Goes. Zij zal in onze herinnering blijven als een toegewijd medewerkster. Onze diepste gevoelens van medeleven gaan uit naar haar naaste familie. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Leny Meerman Onze gedachten gaan uit naar haar zoon en andere familie. Managementteam en medewerkers gemeente Goes She did it her way Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze betrokken collega Leny Het is voor ons nog niet te bevatten dat jij er niet meer bent. We zullen je missen. Wij wensen Michel en verdere familie veel sterkte toe. Collega's afdeling Sociale Zaken gemeente Goes Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Op 19 januari 2008 overleed te midden van zijn vertrouwde omgeving onze vader, schoonvader en opa Marinus Pieter Meulblok Weduwnaar van E.J. Videier In de leeftijd van 80 jaar. Kattendijke: Piet en Petra Roy en Josseline Kelly Alexander Sharon en Jeffrey Ossenisse: Heieen en Bert Correspondentieadres: Dorpsstraat 2 4589 KP Ossenisse Onze pa en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 23 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 24 januari om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze lieve broer M.P. Meulblok in de leeftijd van 80 jaar. Apeldoorn: P. Meulblok M. Meulblok-Nieuwenkamp i Goes: M.W. Paauwe-Meulblok C. Paauwe f 19 januari 2008 Van ons is heengegaan Ina van Nieuwenhuijzen Zij was voor mij een dierbare kennis en voor ons een goede buurvrouw. Ad Neels Lau en Esther Fam. de Jager Fam. Molhoek wa Dankbaar en blij dat ze onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder is geweest, van wie wij veel liefde en levenswijsheid hebben meegekregen, geven wij u kennis van het overlijden van Leuntje Provoost in de hoge leeftijd van 93 jaar. Mattie en Cees de Keijzer-Louws Koos en Jan Verton-Louws Willie en Adri Geschiere-Louws Lein Louws -in herinnering Bertus en Gerda Louws-van der Veeren Ria Louws en Wim Gerards Jan en Leny Louws-van Sluis Floor Louws Elisabeth Louws Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Swerf-Rust voorde liefdevolle verzorgingen aandacht. Vlissingen, 20 januari 2008 Correspondentieadres: Keurhove 126 4336 GS Middelburg Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 januari a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal de uitvaartdienst om 15.00 uur plaats vinden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10