i Familieberichten 30 I Vrijdag 18 januari 2008 PZC sd Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Cornelia de Kok-de Jager echtgenote van Cornelis de Kok in de leeftijd van 86 jaar. Lewedorp: C. de Kok Nieuwdorp: Henk en Jo de Kok-Welleman 's-Gravenpolder: Ko de Kok (in herinnering Catrien de Kok-van der Hooft Heinkenszand: Gerard en Marijke de Kok-Geijs Nieuwdorp: Ineke en Jan Murre-de Kok Borssele: Jannie en Cees Moerdijk-de Kok Arnemuiden: Corrie en Bram Wondergem-de Kok Lewedorp: Frans en Tine de Kok-van Kooten Oudelande: Marian en Ab van 't Veer-de Kok Klein-en achterkleinkinderen 16 januari 2008 Noord Kraayertsedijk9 4456 NV Lewedorp Op D.V. zaterdag 19 januari is er van 15.30-16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 21 januari om 13.00 uur in de Kerk van de Ger. Gem. in Nederland, aan de Burg. Langebeekestraat te Arnemuiden, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in "De Zandlööper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Geen bloemen. Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van onze vader en schoonvader Dolf Fred en Joke Rico Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer, onze vader, schoonvader en opa Dolf Roosen Randy en Sonja Chantal, Timo Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Nees Schouwenaar Hoek: C.J. de Jonge-de Mol en kinderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, zorgzame oma en overoma "Oma Sloe" Ronald en Jaqueline, Deborah, Amy, Milan Sandra en Patrick, Aline, Marylin, Esmee Marjolein en Jasper, Dhauphin Corwin en Rebecca, Sanne Wilfred Melanie en Jacko, Roy, Anne-Marije Marien en Linda, Zoé Gerco en Esther, Rick, Lisa Eline en Edwin Jamie Joe, Bo Dane Lillian en Gillis, Theo, Louisa, Collinde Elke en Toon, Rhodé, Rozelie, Thony Andrea en André, Nienke, Anna, Pieter Christine en Pieter, Adinda, Pauletta Annet en Johan, Julian, Nick Mariét en Maarten, Roy Esther en Theun Niels Erik en Johanna Kees en Corina, Celina, Romaé Marco en Marissa Petra en Geert, Marije, Marc Jacco en Mariska René en Ilona, Sem Maaike en Marien Frank Raymond Ko Geert en Martha Paulien Annelien en Ronnie, Guus Matthijs Suzanne Onbegrijpelijk Ongeloof Niet te bevatten Dat is wat wij beleven door het onverwachte verlies van mijn man, vriend, maatje, onze pa, onze opa Eugène Randolf Roosen Dolf - in de leeftijd van 71 jaar. Ad Roosen-Murk kinderen en kleinkinderen 16 Januari 2008 Kapelleweg 26 4322 NJ Looperskapelle De begrafenis zal plaatshebben maandag 21 januari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 13.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Willem Sleeking echtgenoot van Corstiana Soeter 13 maart 1950 - 17januari 2008 C. Sleeking-Soeter Addie van Nispen-Sleeking Marco van Nispen Tom en Mirte Jorgen en Ilona Disselweg 1 4444 AH 's-Heer Abtskerke De crematieplechtigheid zal worden gehouden maandag 21 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtig heid is er in het crematorium gelegenheid om afscheid te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en over oma Maatje Huibregtse echtgenote van Jakobus Stroo Westkapelle. f Domburg, 04 oktober 1920 16 januari 2008 Domburg: J. Stroo Zoutelande: Joke en Ko van Leerdam-Stroo Andrea en Mattijs Kapelle: Piet en Anneke Stroo-Nagelkerke Marije en Jurjen Breda: Neeltje Stroo en Mark van Banning Marieke en Marco Zoutelande: Ad en Jolanda Stroo-van Os Carina en Peter Lukas, Troy, Sofie Wilko en Ohinya Maartje Anne 16 januari 2008 Zorgcentrum Simnia, app. 118 Simniapad 1 4357 HJ Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 januari van 16.00-17.00 uur in Zorgcentrum Simnia, app. 118. Wij nemen in een besloten bijeenkomst afscheid van mijn vrouw, onze moeder, oma en over-oma. De begrafenis vindt plaats op maandag 21 januari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Zaal Middendorp, Smidsstraat 16,4374 AT Zoutelande. Wij 'bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Zorg centrum Simnia voor alle zorg en aandacht. Vanaf het moment dat ik je zag, dacht ik: jij hoort bij mij Toen kwam er steeds van dag tot dag, een beetje liefde bij. Omringd door degenen die voor hem het dierbaarst waren is rustig van ons heengegaan Jan Vleugel 24-04-1937 t 14-01-2008 Corry Anita en Mehmet Jacinta Correspondentieadres: Notestraat 24 4462 EB Goes Overeenkomstig zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Gij zijt immers gestorven en uw leven is nu met Christus verborgen in God. Met verslagenheid geven wij kennis van het zeer plotseling overlijden van Marry Vooijs-Plug Noordwijk, 18 september 1941 Goes, 16 januari 2008 Kapelle: B. Vooijs Koedijk: B. Vooijs M. Walta Teteringen: Merlijn Halsteren: M.L. Vooijs M.H.B. Vooijs-Pommée Katelijn Eline Binnenhof 6 4421 BS Kapelle De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 22 januari om 13.00 uur in de hervormde Kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Vervolgens zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats'te Kapelle. Daarna is er gelegenheid om in boevengenoemde kerk uw medeleven te betuigen. En telkens weer zal ik je tegenkomen Na een lange periode van afnemende gezondheid, is na een liefdevolle verpleging overleden in "Ter Valcke" Maria Lena Willemi na Walraven-Verhulst Wissenkerke, 16-7-1910 f Goes, 16-1 -2008 Uit aller naam: McLean (USA): K.J. Walraven Correspondentieadres: P.L. Francke Noordsingel 88 4333 AC Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden dinsdag 22 januari om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, wordt u uitgenodigd om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanigte beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50