Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 18 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii p2eferojJiet3ejiQhje.n.@wesen.erdagbiad.ejl.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Waar jij verscheen Scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet Maar elke dag omarmd En altijd vrolijk Hoe jij dat voor elkaar kreeg Met oneindigveel moed Het leven is niet fair Uit: "De Weg" GuusMeeuwis Van ongerustheid tot acceptatie ligt een lange weg zonder woorden en heel veel verdriet. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder Pieternella Adriana van Dalen Elza echtgenote van Sam Alburg Geboren 10 mei 1963 Overleden 17 januari 2008 Sam Ilona Miranda en Davey 4486 CN Colijnsplaat De Hoge Weie 15 Mijn vrouw, onze moeder is opgebaard in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat, er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 januari van 19.00 tot 19.45 uur en tevens voor aanvang van de afscheidsdienst. Dinsdag 22 januari zal om 13.15 uur de afscheidsdienst gehouden worden in bovengenoemd "Stiltecentrum". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in het "Stiltecentrum" gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Ze hield van bloemen en daarom willen we u vriendelijk verzoeken een witte roos mee te nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Elza Alburg-van Dalen echtgenote van onze collega Sam Wij wensen Sam, Ilona en Miranda veel sterkte met dit grote verlies. Collega's poeder 2 en emballage afd. Zeelandia Zierikzee 17 januari 2008 Op een veel te jonge leeftijd is overleden Elza Alburg Moeder van Ilona, onze klasgenoot. Wij wensen Ilona en familie veel sterkte toe. je klasgenoten VP04A4 ROC zeeland "Mijn tijden zijn in uw hand" Psalm 31 16 Met droefheid geven wij u kennis dat na een moeizame, laatste levensfase, toch nog plotseling is overleden onze lieve vader, opa en overgrootvader Tonis Adriaan Dalebout sinds 2002 weduwnaar van Corrie Neven eerder gehuwd geweest met Metta van Ballegooijen Nieuwerkerk, t Goes, 20 december 1919 16 januari 2008 Evry (Fr.), Netty en Alain t Solingen (D.), Sjaan en Peter Nieuwerkerk, Tony en Mientje Cees Kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, "Steenzwaenshof" Burg. van Eetenstraat 44 Correspondentie-adres: Zeeasterstraat 9 4306 BA Nieuwerkerk De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Maandag 21 januari is er van 11.30 tot 12.30 uur gelegen heid tot condoleren in de zaal van "Steenzwaenshof" Het is tijd dat ik moet gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenboog hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Verdrietig omdat we haar moeten missen, delen wij u mede, dat zacht en kalm is ingeslapen, mijn lieve vriendin, onze lieve moeder, oma en over-oma Jo Gabriëlse-Huibregtse gehuwd geweest met Lourus Gabriëlse 28 augustus 1930 t 16 januari 2008 Jan Roelse Hans en Coby Cynthia en Jeroen, Bram, Inez Sandy en Chantal, Tristan, Moyra-Megan Anneke en Theo Armando Sharmila Correspondentieadres: Europaplein 214361 CP Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 19 januari om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren en een kopje koffie te gebruiken in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Onze moeder en oma hield van bloemen Heden overleed onze zuster, schoonzuster en tante Jo Gabriëlse-Huibregtse We wensen haar kinderen veel sterkte toe. Willem en Sien Huibregtse Adrie en Karin Marja en Piet Anet en Henno Westkapelle, 16 januari 2008 Bedroefd zijn wij dat is overleden mijn zus en onze tante Jo Gabriëlse-Huibregtse Ko en Dini (in herinnering) Arnold en Daniëlle Rens Daniëllaen Paul Op 16 januari is toch nog onverwachts heengegaan onze schoonzuster en tante Jo Gabriëlse-Huibregtse weduwe van Lourus Gabriëlse Westkapelle: W.B. Gabriëlse A. Gabriëlse Familie W. Gabriëlse-Louwerse Vlissingen: Familie M. Vos-Gabriëlse Zoutelande: Familie L. Adriaanse-Gabriëlse Neven en nichten sd Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen, omringd door allen die haar lief waren onver wacht is overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Agnieta van Kessel-Valk Culemborg, t Vlissingen, 5 augustus 1931 16 januari 2008 Middelburg: G.J. van Kessel Rotterdam: Marga van Kessel Middelburg: Joyce de Weerdt-van Kessel Jelte de Weerdt Carmen en Koen Michael en Stephan Domburg: Gert-Jan van Kessel Jeanette van Kessel-Robijn Jeroen Anne, Judith van Heemskerckstraat 40 4335 HZ Middelburg Mijn vrouw is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 21 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Huberta Adriana Klap-van Liere in de leeftijd van 92 jaar. Goes: J. Klap Goes:D. Möhlmann-Klap C.F. Möhlmann Henk en Lubienshka Cédric, Danique Jan en Catharina Chris, Tjako, Jesse Bea Nanda en Bas Freek Goes: J. Remijn Henk en Ellen Jan en Lies Eline Berna en Johan Ton Jan Middelharnis: J. den Braber-Klap C. den Braber Tan ja en Arjen Anne Laura, Freek Jan Betty 17 januari 2008 Bergweg 3h 4461 LX Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 21 januari om 13.00 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van "Rehoboth" gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeg- afdeling De Zwaluw" voor de zeer liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48