IL ZONDAG wordt weer ZO'N DAG! Er zit mnziek in de kerk uw kanjer! Ulensen nl Boordevol Blije Baby's! Familieberichten i 32 I Vrijdag 18 januari 2008 PZC Na een kort ziekbed is toch nog onverwacht rustig ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Kattendijke 26 juli 1926 Maria Wisse 81 jaar t Goes 17 januari 2008 Krabbendijke: Dini van der Maale-van Stee Sjaak van der Maale Kattendijke: Frans van Stee Dineke van Stee-Feleus Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zuid weg 7,4474 AM Kattendijke Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allevo voor de goede zorg. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 19 januari van 15.30 - 16.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 21 januari om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid vanaf 14.15 uur tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Lieve Oma we zullen je missen. Mariska en Marco, Mathijs, Alex Frank Esmeralda en Luis Patricia en Michael Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve tante Marie Wisse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Hannie en Jan de Witte Cobi en Sjaak Verburg Dankbetuiging Dood ben ik pas, als jij me bent vergeten. Bram Vermeulen Onze waardering is groot voor de belangstelling en steun die wij mochten ondervinden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn onvergetelijke man en onze lieve vader Willem de Feijter Trees de Feijter-van de Calseijde Willem-Bart en Miranda Caroline Philippine, januari 2008 Daar het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling die wij mochten ondervinden na het overlijden van Leen van der Maas oud-wasmachinemonteur bij de Fa. Weltevreden betuigen wij u onze oprechte dank. Uw bezoekjes, kaartjes, biertjes, een arm om hem heen, een groet, een armzwaai heeft hem in die 17,5 jaar in "de Cornelia" goed gedaan. Familie van der Maas Scharendijke, januari 2008 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij. Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriend, onze vader, zoon, broer, zwager en oom Gerard Leendert Stoel - Gerrie betuigen wij u hartelijk dank. Haamstede, januari 2008 Michelle Brondgeest familie Stoel en verdere familie www.kerkinactie.nl Stemmen per SMS Breng uw stem uit door SPEEN spatie stemcode van uw favoriete baby te sms-en naar 2255. Zodra uw stem binnen is, ontvangt u van Mensenlinq.nl een ontvangstbevestiging. 0,55 per ontvangen bericht Stemmen per telefoon Breng uw stem uit door te bellen naar 0900 284 58 49, luister het bericht goed af! Er wordt u gevraagd uw 10-cijferige telefoonnummer in te toetsen en vervolgens uw stem uit te brengen met de code van uw favoriete baby. 0,70 per minuut Over de verkiezing Elke baby heeft een eigen unieke stemcode. Deze stemcode is te vinden op www.mensenlinq.nl. Vervolgens worden de 25 leukste baby's gekozen en uiteindelijk de winnaar. De top 25 en de winnaars worden gepresenteerd en bekend gemaakt op de site én in de dagbladen die worden uitgegeven door Wegener*. Op 29 februari staan de 25 baby's die de meeste stemmen hebben gekregen op Mensenlinq.nl. Op 29 februari of 1 maart wordt deze top 25 ook in de dagbladen van Wegener gepubliceerd. Op 22 maart worden de winnaars bekend gemaakt op Mensenlinq.nl én in de dagbladen! teaWfeatSef pr» if n«. Over Mensenlinq.nl/geboorte Bij de geboorte van een baby hoort vooral vertedering en trots én de behoefte om te vertellen dat uw baby is geboren. Dit laatste kan op Mensenlinq.nl. Op deze site kunt u baby's zoeken, vinden, aanmelden en natuurlijk een felicitatie achterlaten. Bij het aanmelden van uw baby kunt u 5 foto's plaatsen. Het is natuurlijk ook mogelijk om alleen te zoeken naar baby's en een felicitatie achter laten aan kersverse ouders. Het aanmelden van uw baby heeft ook andere leuke voordelen. U krijgt namelijk een gratis abonnement op het magazine Wij Jonge Ouders, maakt kans op leuke prijzen en elke 100e inschrijver ontvangt het nieuwe boek Marijn in de Woestijn van Daphne Deckers. Daarnaast versturen wij elke maand een nieuwsbrief met het Boek van de Maand, leuke win-acties en informatie en aanbiedingen van onze partners. Voor meer informatie of vragen, kijk op v/ww.mensenlinq.nl/geboorte. e-mail info@mensenlinq.nl BNIDeStem, Brabants Dagblad, De Gelderlander, De Stentor, De Twentsche Courant Tubantia, Eindhovens Dagblad en Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34