Zeeland komt de vieste dingen tegen' APK? Spectaculaire uitverkoop badkamers! 'Wanneer stuurt Taganrog nou eens een delegatie naar Vlissingen?' LOGUS ga naar: voordeligkeuren.nl Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl WPZC Vrijdag 18 januari 2008 2 7 Beste werkplaats staat mogelijk in Axel AXEL - Autocenter Snoodijk in Axel is één van de tien genomi neerden voor de finale van de wed strijd 'Dé beste werkplaats van Ne derland in hygiëne, representatie en (milieu)veiligheid'. Aan de wed strijd doen 155 bedrijven mee. In de finale bezoekt een jury, bestaan de uit ondernemers uit de auto branche, de tien werkplaatsen. De winnaar is op 30 januari bekend. Winkeldievegge in de kraag gevat VLISSINGEN - Politieagenten heb ben gisteren om 14.15 uur in een winkel in de Glacisstraat in Vlissin- gen een vrouw aangehouden op verdenking van winkeldiefstal. De 49-jarige vrouw uit Vlissingen verwisselde in de winkel de prijs- stickers van twee kledingstukken. Een winkelmedewerker betrapte haar daarbij en schakelde de poli tie in. Afrit Bergen op Zoom is tijdelijk gesloten BERGEN OP ZOOM - Automobilisten die Bergen op Zoom in willen via de afrit A4/A58 bij ziekenhuis Lie- vensberg, moeten volgende week rekening houden met wegwerk zaamheden. De afrit is vanuit de richting Vlissingen dinsdag 22 en donderdag 24 januari afgesloten van 10.00 tot 12.00 uur. Automobi listen kunnen via de Oude Rijks weg naar Bergen op Zoom rijden. Opslag voor bedrijf en particulier De bewuste afvalbakken, met op de achtergrond de woning van wethouder Jan Bostelaar, in de Jan Campertstraat in Westkapelle. Voor de zomer had hij de bakken nog naast zijn hoekhuis staan, nu staan ze op minder dan vijf meter van de gevel van zijn overburen. foto Ruben Oreel Schitterende showroom badkamers! www.logus.nl Vlissingse stedenband stelt nu niet meer voor dan kerstboodschap. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Zodra bekend is wie van de Vlissingse burgemeester en wethouders gaat over internationa le samenwerking, krijgt die de Stichting Medeburgers Taganrog op bezoek. Zij wil nu eens weten hoe de stedenband ervoor staat. Om samen een milieuproject op te zetten, heeft de gemeente Vlis singen haar Russische zusterstad uitgenodigd. Die brief ligt al vanaf 2005 op het bureau van de burge meester daar. Omdat die geen bur gers wilde meenemen, ketste eerst Vlissingen het bezoek af Later deed Taganrog het zelf. Waarom, weet nog steeds niemand. Het is de bedoeling dat ze dit jaar komen, zegt Willem van Baaien van de gemeente Vlissingen. Veel aanwijzingen daarvoor heeft hij echter niet. „Ik mail wel eens met mijn collega daar", zegt hij over het contact met Taganrog. Dat doet secretaris Tom Caljouw van de stichting ook. Maar hij ziet PJl De Stichting Medeburgers Tagan- rog hoopt dat het nieuwe college van Vlissingen meer moeite doet om de stedenband met de Russi- sische zusterstad te behouden. ze nog niet zo snel hierheen ko men. „Al hoop ik van wel. We heb ben een nieuw college, wie weet trekt de nieuwe portefeuillehou der er wat meer aan. Het bestuur van Vlissingen mag de stedenband eens wat meer gaan stimuleren, ook naar haar eigen burgers toe." Daar heeft óók Vlissingen wat aan, denkt Caljouw. „Zeker nu Rusland de buurman van Europa is gewor den. De economie daar groeit. Het zijn beide havensteden, ze kunnen veel van elkaar leren." Die goede contacten waren er wel, maar zijn tot het vriespunt ge daald. „De stedenband stelt op dit moment niets voor. Ik heb alleen nog een kerstboodschap gehad." Bij Imabo LOGUS kunt u terecht voor bouwmaterialen, hout- en plaatmatenalen. sierbestrating, sanitair, tegels en natuursteen. II Bil Goes Noord, Albert Joachimikade 33, T 0113 - 21 54 01 Vlissingen. Marie Cuneweg 9-13. T. 0118 - 69 00 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29