Familieberichten t Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 17 januari 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiliP.beiJphten.@weggDerd.aab)ad.en.,ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na een bewogen leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Martina Johanna Bosch Den Haag, 7 januari 1931 Goes, 15 januari 2008 Goes: B. C. van Tienhoven Breda: Jeanine van Tienhoven Ruud Janssens Steef, Cox Abu Dhabi: Mariëtte Williams-van Tienhoven Andy Williams Myrtea, Xenia Middelburg: Leonie Nierijnck-van Tienhoven Erik Nierij nek Sven, Anniek Correspondentieadres: Vuchtstraat 55 4816 BL Breda Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis "Maria Oord" en Ter Weel"unit4 7, voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 januari van 10.00 tot 10.15 uur in de kapel van de RK Parochie H. Maria Magdalena te Goes, waarna de uitvaartdienst zal plaatsvinden om 10.30 uur. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer W.E.J.M. (Wilfried) van Belleghem gepensioneerd personeelslid van de provincie Zeeland Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij zich, ondanks zijn toenemende fysieke beperkingen, gedurende zijn langjarige dienstverband heeft ingezet en zijn deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Daarbij stond hij alom bekend als een opgewekte en aimabele collega. Wij wensen zijn echtgenote heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zal vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr.drs. L.J.M. Verduit, secretaris Middelburg, 16 januari 2008 Degene die ik liefheb heb ik verlaten, om degene die ik liefhad terug te zien. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn huisgenote, onze zus en schoonzus Maasje Blaauw Marijke Amsterdam Vlissingen 19 maart 1949 15 januari 2008 Uit aller naam: A.E. Kriek Boomertje Nagelenburgsingel 75 4388 KG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 18 januari van 12.00 tot 12.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Veilig aan Jezus' hart Verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van Elizabeth Maria Dieleman-Scheele 9 oktober 1917 t 15 januari 2008 IJ. Dieleman (in herinnering) Terneuzen: Piet en Marjan Dieleman-Fopma Sam Anna Axel: Meta en Ruud de Cocq-Dieleman llona en Jan - Maarten, Laura Eva en Andrew Iris en Stefan - Joris, Fleur Terneuzen: Willy en Jaap van Drongelen-Dieleman Jilka en Pascal - Jens, Lucas Lioda en Carlo - Stijn, Teun Pepijn en Monique - Jop, Mats Kim en Stefan Eric Petra Terneuzen, Verpleeghuis "Ter Schorre" Corr.adres: Ian van Galenstraat 58,4535 PX Terneuzen Zaterdag 19 januari is er van 9.45 - 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder'. Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aldaar plaatsvindt. Na de dienst willen we haar bij pa begraven op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Heden overleed mijn man, schoonzoon, zwager en oom Jan Koerts op 63-jarige leeftijd. Vlaardingen: Hannie Koerts-Kramer Geersdijk: J. P. Kramer A. Kramer-Anthonisse Duitsland: Mare Kramer Inge Kramer-Meyer Christian Ermelo: Ineke Kramer Ed Tromp Stephan 11 januari 2008, Vlaardingen Correspondentieadres: Rotterdamseweg 168, 3135 PX Vlaardingen Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Valcke" is overleden in de leeftijd van 92 jaar Emil Willi Paffrath Correspondentieadres: Oostinga Hage Ammerlaan Platier Notarissen Postbus 202 4460 AE Goes Goes, 15 januari 2008, De eucharistieviering zal op zaterdag 19 januari om 10.30 uur worden gehouden in de parochiekerk Maria Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de algemene begraafplaats te Yerseke. Hierna ontmoeten wij elkaar in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Ik verlaat iedereen die mij liefheeft en ik ga naar iedereen die ik liefhad. Verdrietig om het gemis, maar vol bewondering voor zijn strijdlust, delen wij u mede dat na een arbeidzaam leven onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Nelis Schouwenaar echtgenoot van Emma Clementina Schelvis eerder gehuwd geweest met Adriana Johanna de Mol 8 maart 1931 - f 15 januari 2008 Emmy Schouwenaar-Schelvis Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Zangvogelstraat 82 4451 CE Heinkenszand Nees is thuis opgebaard, waar vrijdag 18 januari van 15.00- 16.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 19 januari om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'D'n Ostpit' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. tAls ik toch moet sterven, wil ik in stilte gaan. Voorbereid op het einde en tevreden met het leven dat hij heeft gehad is op 90-jarige leeftijd geheel onverwachts overleden onze zwager en oom Marinus Vermeulen onderscheiden met de pauselijke titel "Pro Ecclesia et Pontifici" Toronto: Kinderen Vermeulen Heinkenszand: Kinderen Knuit Udenhout: C. van Leeuwen Kinderen van Leeuwen Roosendaal: M. Vermeulen-Paree Kinderen Vermeulen Heinkenszand, 15 januari 2008 Correspondentieadres: Prinsenhof 7,4461 TV Goes Op vrijdag 18 januari zal om 18.30 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna er in het mortuarium naast de kerk gelegenheid is tot condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 19 januari om 10.30 uur in de parochiekerk te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerk hof aldaar. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Psalm 91 Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Thona Adriana Verschuure-van Beek sinds 2 juni 1987 weduwe van Pieter Verschuure in de leeftijd van 93 jaar. Neerpelt (B): D. Verschuure B. Verschuure-van den Driest Landgraaf: Frits en Dorethy, Kevin, Donald Malaga (Sp.): Caroliene en Jorge, Maurits Middelburg, 12 januari 2008 Correspondentieadres: Fam. Verschuure-van den Driest Mereldreef 4 3910 Neerpelt (België) De begrafenis heeft woensdag 16 januari in familiekring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Onze oprechte dank gaat uit naar de leiding en medewer kers van de zorgcentra Vliedberg en 't Gasthuis voor de liefdevolle en zorgzame verpleging gedurende vele jaren. In hoge ouderdom is heden overleden onze zwager en oom Bartel Versluijs weduwnaar van Martina Pouwer Veere: A.P. Pouwer C. Pouwer C.A. Pouwer-Barentsen Oost-Souburg: L.E. Izeboud-Pouwer Veere: M. Pouwer-Kasse Neven en nichten Veere, 14 januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42