Consument of gothic? PZC Donderdag 17 januari 2008 21 ETALAGE Een innovatie op het gebied van mondverzor- ging. De nieuwe Aquafresh iso-active foaming gel - een we reldprimeur! - is een tandpasta die bij aanvang van het poetsen en door de warmte van de mond, verandert van een gel in een fijn schuim, zo promoot het bedrijf Het schuim komt op moeilijk bereikbare plaatsen, ver spreidt zich door de hele mond en helpt hierdoor niet alleen de tanden, maar de hele mond schoon te maken. Tevens verwij dert het 25 procent meer bacteri ën dan gewone tandpasta. Cellulite en huidveroudering zijn onvolko menheden waar vrouwen (en mannen) niet graag mee te ma ken krijgen. Het Italiaanse Colli star loopt al vooruit op de dis cussie die altijd over onze huid losbarst als de zon weer gaat schijnen. Niet alleen kan vol gens dit bedrijf een gezond eet- en beweegpatroon de conditie van de huid aanzienlijk verbete ren, de massagehandschoen met stippeltjesreliëf doet dat ook. Door met de handschoen te scrubben, worden de dode huid cellen verwijderd. Met de glad de kant wordt vervolgens de huid gemasseerd. Op maat gemaakt, is komend seizoen het sleutel woord bij WE Women. Komt ons ietwat leugenachtig voor, want wij hebben het idee dat de bloesjes en jasjes bij WE toch in redelijke grote aantallen ergens ver weg worden geproduceerd. Afijn, dat 'tailor made' zouden we af moeten lezen aan de 'fijne stiksels en subtiele kleurcontras ten in de voeringen, maar ook aan theatrale kragen op korte scherp gesneden jasjes, scherpe vouwen en clean plissé'. Voor wie dat nog niet genoeg is: de collectie is, geheel naar de tijd geest, opvallend sensueel. Aldus WE Women. SI www.wefashion.com foto CPD AUSTRALIAN FOOTWEAR Au stralian Boys, Australian Girls. Waar we het over hebben? Schoenen natuurlijk en wel die van Australian. Ze hebben weer een heel scala aan lente- en zo- mermodellen uitgebracht: stoer, sportief, robuust en modieus. Kijk, dat kan niet iedere schoe nenfabrikant zeggen. Wat te denken van de Duke voor jon gens, met zowaar elastische ve ters. En voor de meiden een bal lerina 'voorzien van een dia mantstructuur'. Met veel zilver, grijs en off white. Si www.australian.nl Mensen met ovale nagels zijn over het alge meen sociaal, idealis tisch, eerlijk en open. Ze verkeren graag in het gezelschap van vrienden en familie en zijn makke lijk in de omgang. Mensen met amandel- vormige nagels zijn vaak gevoelige en verlegen types. Ze bewaren veel liever de vrede dan de confrontatie aan te gaan. Mensen met vlamvor- mige nagels staan fantasierijk en gepassio neerd in het leven. Bovendien zijn deze mensen creatief en kunstzinnig. Ze zijn gek opalies wat mooi is. Mensen met driehoe kige nagels zijn kritisch en vaak een beetje sarcastisch. Ze hebben een groot gevoel voor humor maar die wordt niet altijd begrepen. Ze hebben bovendien een groot organisatietalent. infographicJD gels beginnen, omdat die de origi nele nagels geen goed doen. Het laagje dat eroverheen wordt ge legd, zorgt er namelijk voor dat de eigen nagel niet kan ademen en hierdoor heel kwetsbaar wordt. Na het verwijderen, heeft de nagel vaak wel drie maanden nodig om te herstellen. Helaas hebben veel vrouwen last van broze nagels die snel breken of scheuren, en wie dan toch mooie, lange nagels wil hebben, ontkomt niet aan kunstexemplaren. Het meest natuurlijk zijn de gelnagels, waarbij een zachte gel zonder agressieve zuren met een penseel tje op de nagel wordt aangebracht. Gelnagels zijn soepel, ze lijken net echt en hebben bovendien een mooie glans. Een andere populaire kunstnagel is de acrylnagel. Hierbij wordt een laagje vloeistof vermengd met acrylpoeder over de eigen nagel ge smeerd. Acrylnagels zijn steviger dan gelnagels maar hierdoor ook minder flexibel. Steeds populairder wordt ook het polijsten van de nagels. De nagel wordt dan als het ware opge poetst waardoor het net lijkt of er een laagje blanke lak op zit. Polijs ten heeft een aantal grote voorde len: de nagel krijgt een natuurlijke glans, lelijke oneffenheden en ver kleuringen kunnen makkelijk wor den weggewerkt en de nagellak is makkelijker op te brengen en houdt langer. Polijsten is echter wel een vak apart. Het kan de nagels flink be schadigen als het niet goed wordt gedaan. Aangeraden wordt daar om om eerst een goede driezijdige polijstvijl aan te schaffen en vervol gens de nagels in drie stappen te vijlen. De ruwste kant van de vijl dient om de nagels glad en schoon te maken. De fijnere kant bevor dert de doorbloeding en stimu leert tevens de groei van de nagels. De gladste kant van de vijl zorgt voor een hoogglanzend laagje. Tot slot nog even de vuilresten onder de nagels verwijderen met een wit te nagelstift en de nagels en rie men insmeren met een goede na gelolie. Wie het allemaal een beetje extre mer wil aanpakken, kan kiezen voor Nail Art, oftewel het versie ren van de (nep)nagels met kleur tjes, glitters, diamantjes, bloeme tjes, veertjes en zelfs piercings. Ook deze extreme vorm van nagel verzorging heeft zijn eigen trends. Eén regel staat voorop: het moet al lemaal niet te ordinair worden. Zo zijn de dierenprints toch echt not done, maar is een stijlvolle Burber ry ruit of een rode Schotse ruit wel weer populair. Wie durft? ■Fjj www.accestolife.nl www.toostylish.com www.girlscene.nl www.trendstyle.net www.beautynieuws.nl nagel.plein.nl www.modeforum.info www.beautyweb.nl www.planet.nl Do Eén kant op vijlen, dit voor komt rafeltjes en nagels die splijten. Nagelriemen twee keer per dag insmeren, dat bevordert de groei. Een blanke basiscoat aanbren gen om verkleuring door nagel lak te voorkomen. Handschoenen aantrekken tij dens afwassen, schoonmaken en werk in de tuin. Altijd een vijl op zak hebben om direct te kunnen ingrijpen bij kleine scheurtjes. Don't Nagels knippen met een schaar, daardoor scheuren of breken ze sneller. Zelf de kunstnagel eraf trek ken, dit kan de eigen nagel ern stig beschadigen. Remover met aceton gebrui ken, daar kunnen kunstnagels van oplossen. Een ijzeren vijl gebruiken. Veel beter is een glasvijl, die fijner van structuur is. Elke dag nagelverharder gebrui ken, omdat de nagel dan zijn ei gen kracht verliest.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21