Ouderenhulplijn 0900-60 80 100 cRo Uw bijdrage redt levens ens; Zorg dat papa niet boos wordt. Zorg dat mama niet zo droevig is. Zorg dat ik niets vertel over het geheim van mijn oom. Zorg dat ik niet in mijn eentje achterblijf na gym. Zorg dat ik iets te eten krijg. Zorg dat mijn zusje niet hetzelfde overkomt als mij. Zorg dat hij mijn knuffel niet afpakt. Zorg dat papa en mama niet gaan slaan. Aan wie vraut hulp als ze niet meer v VEILIG VERKEER www.ouderenhulp.nl Duizenden kinderen in Nederland maken zich elke dag zorgen omdat ze niet veilig zijn. Ze worden verwaarloosd, mishandeld of misbruikt, vaak door iemand uit hun directe omgeving. Het is tijd dat wij ons zorgen gaan maken en in actie komen tegen kindermishandeling. Steun No Kidding en word donateur. Kijk op no-kidding.nu of bel 0800-0270270. giro 103400 ANDERE Z0IVG Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! 32 I Woensdag 16 januari 2008 PZC wa 5 cent p/m Dit landelijk telefoonnummer is er speciaal voor ouderen. Bel de Ouderenhulplijn voor al uw vragen, advies of gewoon een gezellig praatje. NATIONAAL FONDS Ouderenhulp netwerk tegen kindermishandeling I I i Maak uw bijdrage vandaag nog over op tn.v. Veilig Verkeer Nederland o.v.v. gift. Donateur worden of meer weten? Bel (035) 524 88 00, mail info@wn.nl of ga naar www.veiligverkeernederland.nl Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten I de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 65 65 o of kijk op www.zonnebioem.nl de Zonnebloem'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54