J" Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 16 januari 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamMi.ebmcMen^^eRerdagt}ladao,n! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Enige en algemene kennisgeving In eenvoud heb je geleefd. Soms ook wel eenzaam geweest. Je was voor ons zo moeilijk te bereiken, want je gevoelens liet je niet blijken. Veel denken, dat heb je gedaan, maar praten, 'geprobeerd', het had geen naam. Nooit geklaagd, je ziekte nam je als een gegeven. Nu is jouw levenverleden. Rust zacht. Wij geven u kennis van het overlijden van onze pa en opa Piet Alewijnse in de leeftijd van 79 jaar. Florus 5? Middelburg: Willie en Wim Kooman-Alewijnse Leontien Josien Angelique - in herinnering Mirjam Adrie Willie Westkapelle: Come en Willem van Schaik-Alewijnse Middelburg: Peter Alewijnse Middelburg: Nora en Aalbert Oostveen-Alewijnse Patricia Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis, afd. Watertoren voorde liefdevolle zorg en aandacht aan hem en ons gegeven. Correspondentieadres: Kon. Emmastraat 23 4332 VN Middelburg U wordt uitgenodigd voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 18 januari a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve broer, schoonzoon, zwager en oom Wilfried Eduard Joseph Maria van Belleghem Eede, 2 september 1936 t Vlissingen, 13 januari 2008 Th. van Belleghem-Böing H. van Belleghem Familie Böing Mijn dank gaat uit naar allen die beroepsmatig, vrijwillig of uit vriendschap ons in de laatste moeilijke jaren hebben bijgestaan. Bogardstraat 30 4331 BN Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 18 januari om 13.30 uur in HH. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk van 12.45 -13.15 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man buurman Wilfried We wensen buurvrouw Thea heel veel sterkte toe. Jochum, Dorien, Tycho en Boaz Lieve oma Wij zijn dankbaar voor alles wat jij voor ons hebt betekend. Ie genoot met volle teugen als wij kwamen. Dat zal iedereen van ons beamen. Ook voor ons waren die bezoekjes fijn. Dat is nu voorbij en dat doet pijn. Oma we zullen je missen. Marianne en Hans Marc, Linda, Jasper Tonny en Therése Karin en Robert Stefanie, Ilona, Maikel Peter Mariska en Chris Anouk, Britt Wendy en Jos Jay Sandra Justin Angelo Jeffry Breskens, 13 januari 2008 In plaats van kaarten Tot het eind toe liefdevol verzorgd in verpleeghuis Ter Weel' is op 84 jarige leeftijd overleden Petrus Johannes van Elk - Peter - partner van Stijntje Adriana - Tiny Bouman-Bezemer 113 augustus 2007 In liefdevolle herinnering: Lien Conny Goes, 13 januari 2008 De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarlijk, mijn ziel, keer u stil tot God, want van Hem is mijn verwachting; waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil, mijn burcht, ik zal niet wankelen. Psalm 62:6 en 7 Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en over grootvader Willem Goossen in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Hoek: C. Goossen-Scheele Goes: Piet Goossen (in dierbare herinnering) Truus Goossen-Verhoef Wilter en Marjan Debora en Stefan - Meivin, Lieve, Stan Hoek: Rinus Goossen Beppie Goossen-Openneer Leon en Martine - Laurie Jordy en Marlies Bruinisse: Ineke Goossen Eric Steunenberg Wilmar Jorbert en Evelien - Niels Ilona en Roy Rick Hoek: Leuny van Driel-Goossen Piet van Driel Corné en Annemarie - Jesper William Fianne Terneuzen, 14 januari 2008 Irisstraat 85 4542 ED Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 januari van 11.00-11.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De samenkomst wordt gehouden D.V. vrijdag 17 januari om 14.00 uur in de Vrijgemaakte Kerk, Tramstraat 1 te Hoek. Voorafgaand aan de samenkomst is er van 13.00 - 13.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Wanneer we al het werk gedaan hebben waarvoor we naar de aarde zijn gezonden mogen we ons lichaam afleggen, dat onze ziel gevangen houdt zoals een cocon de latere vlinder omsluit. En wanneer de tijd is gekomen kunnen we het loslaten en zullen we vrij zijn van pijn, vrij van angst en zorgen vrij als een hele mooie vlinder, en terugkeren naar huis bij God... Uit 'De cirkel van het leven" Elisabeth Kühler-Ross Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Franciska Maria Roest-Cosijn weduwe van Willem Roest Middelburg, 4 juli 1920 Vlissingen, 10 januari 2008 in de gezegende leeftijd van 87 jaar. Oost-Souburg: Frits en Ina Roest Francis en Jan Joy, Rody Martin en Sylvia Tygo, Dewi Middelburg: Jan en Els Roest Michelle en Dennis Robert-Jan Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis Weijevliet, woning 23 voor de liefdevolle ver zorging en steun. Correspondentieadres: F. Roest M.A. van de Puttestraat 27 4388 LA Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50