ZONDAG wordt weer ZO'N DAG! Mm Éf iek in de kerk «WÈ Familieberichten www.wielewaal.nl Janna Stoffels-Drabbe 1J ZORG III DAT IK ZORGELOOS NAAR DE ZOO KAN? 26 I Woensdag 16 januari 2008 PZC 't liefste wat We hebben bezeten en vele jaren de spil van ons bestaan vraag ons niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan Toch heel onverwacht is overleden onze lieve en bijzondere moeder, oma en "deze" oma. Weduwe van Comelis Jacobus Stoffels Terneuzen, 14 januari 2008, in de leeftijd van 82 jaar. Je was er altijd, bedankt voor alles Marianne en Ko Verlinde-Stoffels Danny en Babs Britt, Givenn, Loïs Dominique en Janske Elodie Joyce en Bart Dimitri en Petra Handellaan 22, 4536 BX Terneuzen. Indien u de afscheidsdienst wilt bijwonen, bent u van harte welkom. Deze begint om 9:30 op donderdag 17 januari in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na een langdurig ziekbed is voor ons toch nog onverwacht overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Adrie Verhagen op de leeftijd van 55 jaar. Middelburg: Hennie en Piet Walraven-Verhagen Essen(B): Theo en Anneke Verhagen-Leeffers Kinderen en kleinkinderen Middelburg/Essen, 13 januari 2008 Zijn leven was werken, werken was zijn le\>en. Na een werkzaam leven is rustig ingeslapen onze vader, opa en overgrootvader Bartel Versluys sinds 22 september 1970 weduwnaar van Martina Pouwer Vrouwenpolder, t Middelburg, 20 januari 1910 14 januari 2008 Jan en Riet Versluys in liefdevolle herinnering Kloetinge: Bram en Maatje Versluys Koudekerke: Adrie en Wil Versluys Middelburg: Jo en Toos Versluys Middelburg: Marianne en Cees Corstanje Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A.Versluys, de Ruyterstraat 314371 BA Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 17 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan te Veere. De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 19 januari om 10.45 uur in de Mozaïekkerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de oude begraafplaats, Zanddijk te Veere. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Mozaïekkerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag Lieve Opa Bart Rust zacht. Marcella, Eric, Arold, Saskia, Jochem, Nathan, Ronald, Nelleke, Sven, Britta, Erwin, Simone, Kai, Lars, Nina, Iris, Rob, Yvonne, Jeroen, Thorn, Eveline, Rutger Hij was nog maar sinds enkele maanden onze collega bij Cegelec lokatie AVR, toch zijn we verslagen dat we nu al afscheid moeten nemen van Danny van der Wekken We waren onder de indruk van je kennis, inbreng en collegialiteit. We wensen familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Alle medewerkers van Cegelec, lokatie AVR Rozenburg en Rotterdam lokatie Shell Moerdijk Na een lange en dappere strijd is op zaterdag 12 januari jl. overleden onze medewerker Rinus Witte Rinus heeft zich ruim tien jaar voor Dethon ingezet. Eerst op de meubelfabriek, daarna in het magazijn in Hulst en vervolgens bij de bezorgdienst van Dethon. Wij verliezen in hem een gewaardeerde medewerker. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Veel te jong is zaterdag 12 januari jl. overleden onze collega Rinus Witte Rinus was een harde werker met een hartelijk karakter. Een rustige man die trots was op zijn werk bij de bezorgdienst. Altijd bereid een collega te helpen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Collega's Dethon Bezorgdienst r In plaats van kaarten Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan, dat wij zoveel hartelijk mede leven mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maatje de Feijter-de Ritter Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u hiervoor hartelijk dank. Truus Ko en Riet Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2008 f U wordt uitgenodigd kennis te maken met de nieuwe huisartsen op zaterdagmiddag 19 januari in Ammekoare te Nieuwdorp van 14.00-17.00 uur M. Eversdijk- van Veelen en A.Verbrugge-van der Hoek Tevens nemen mijn collega E.F.M.de Quay en Ik afscheid van u als hulsarts. Ik wil geen cadeaus! Wie toch aan de dankbaarheid voor gezondheid of herstel vorm wil geven, kan Iets voor de gezondheid van een ander doen. Bijvoorbeeld door iets te geven voor het aids-weeskinderhuis Amecet van Els van Teylingen in Oeganda. Er staat een bus in Ammekoare of u stort op het gironummer 3238 van "de figurant" m.v.v. "Amecet". G.A.C. Aarnoutse,Nieuwdorp www.kerkinactie.nl VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Voor de medische zorg tijdens de vakanties zijn we op zoek naar BIG-geregistreerde verpleeg kundigen of artsen die zich vrijwillig willen inzetten. Ook voor verzorgenden zijn er mogelijkheden. Wil jij deze zomer een andere kant van je beroep ontdekken? Kijk dan op: Stichting Wielewaal wordt gesteund door: revalidatiefonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38