Laat uw baby zien en misschien wordt deze kanjer wel verkozen tot Verzamel Suske en Wiske in het klein! I PZC 11 Boordevol Blije Baby's! Verzamel ze alle twaalf! Mensenlinq.nl organiseert ook dit jaar weer de verkiezing van de leukste baby van 2007! Bent u in 2007 de trotse vader. moeder, opa. oma. peetoom of peettante geworden van een wolk van een baby? Geef dan uw kanjer nu op voor de leukste babyverkiezing op www.mensenlinq.nl/geboorte. 40 I Dinsdag 15 januari 2008 PZC W; - Zo geeft u uw baby gratis op Ga naarwww.mensenlinq.nl/geboorte en meld uw baby aan. Volg gewoon de aanwijzingen van Mensenlinq.nl. Voor uw inschrijving hebben we een digitale foto nodig van uw baby, die u tijdens het aanmelden kunt toevoegen. Tot en met 15 januari 2008 kunt uw kindje aanmelden. Over de verkiezing ledereen in heel Nederland die een kindje heeft gekregen in 2007, kan deze kanjer gratis aanmelden voor deelname aan de verkiezing! Alle kindjes worden per provincie gepresenteerd op Mensenlinq.nl. Alle kindjes krijgen automatisch een stemcode, 18 januari worden deze stemcodes bekend gemaakt op de site. ledereen mag, zo vaak als men wil, stemmen op hun leukste baby. Per provincie worden de 25 leukste baby's gekozen en uiteindelijk de winnaar, ook per provincie. De top 25 en de winnaars worden gepresenteerd en bekend gemaakt op de site én in de dagbladen die worden uitgegeven door Wegener. 'A-A. HÉÉHhI Over Mensenlinq.nl/geboorte Bij de geboorte van een baby hoort vooral vertedering en trots én de behoefte om te vertellen dat je baby is geboren. Dit laatste kan op Mensenlinq.nl. Op deze site kunt u baby's zoeken, vinden, aanmelden en natuurlijk een felicitatie achter laten. Bij het aanmelden van uw baby kunt u 5 foto's plaatsen. Het is natuurlijk ook mogelijk om alleen te zoeken naar baby's en een felicitatie achter te laten aan kersverse ouders. Het aanmelden van uw baby heeft ook andere leuke voordelen. U krijgt namelijk een gratis abonnement op het magazine Wij Jonge Ouders, maakt kans op leuke prijzen en elke 100e inschrijver ontvangt het boek Marijn in de Woestijn van Daphne Deckers. Daarnaast versturen wij elke maand een nieuwsbrief met het Boek van de Maand, leuke win-acties en informatie en aanbiedingen van onze partners. Voor meer informatie of vragen, kijk op www.mensenlinq.nl/geboorte De PZC presenteert u iedere eerste zaterdag van de maand een nieuw avontuur uit de unieke verzamelserie van Suske en Wiske. Twaalf maanden lang, twaalf complete (bestaande) verhalen maar dan helft kleiner dan het gebruikelijke formaat. Voor abonnees zijn de albums te koop voor 1 euro en iedere maand weer af te halen tegen inlevering van de krantenbon overal waar de PZC los verkrijgbaar is. (Kiosken, benzine stations, supermark ten e.d.) Deze bonnen staan iedere eerste en tweede zaterdag van de maand in uw krant. Op www.pzc.nl/suskeenwiske vindt u informatie indien u geen abonnee bent en toch in bezit wilt komen van deze unieke serie, een album wilt nabestellen en de actievoorwaarden. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rikki en Wiske in Chocowakije Het eiland Amoras De sprietatoom De dolle Musketiers De woelige wadden Het Delta duel De rosse reus Angst op de "Amsterdam" Het sprekende testament Het ros Bazhaar De Tuf-Tuf-club De parel in de Lotusbloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60