I
die hulp nodig hebben
b
o
'Ik wil altijd een bijdrage leveren om de wereld een beetje mooier te maken'
'Praatpaal' Evert in het programma 'Van Goede Wil'
PZC Dinsdag 15 januari 2008 39
m
07:10 3 rd Rock from the
sun 07:35 3rd Rock from
the sun 08:05 The bold
and the beautiful 08:45
De verloskundigenprak
tijk 09:40 Little house
on the Prairie 10:35
Hart van Nederland -
Late editie 10:55 Show
nieuws - Late editie
11:25 Deopvoedpoli-
tie voor dieren 11:55 Ac
cording to Jim 12:25 Ro-
seanne 12:55 Medisch
centrum 13:45 Trau
ma NL 14:15 Sue Tho
mas: F.B.Eye 15:15 Lit
tle house on the prairie
16:10AccordingtoJim
16:40 The bold and the
beautiful 17:05 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:20 Nederland onder
weg 13:40 RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Oprah
Winfrey show
06:55 Killer instinct
07:55 Teen Titans 08:25
SamenWonen 09:00
Born2Cook 09:30 Out
back Jack 10:35 Trauma
centrum 11:10 Astro TV
13:10 Ed 14:00 Rosean-
ne 14:40 King of the Hill
15:00 Disney Feest: Buzz
Lightyear of Star Com
mand 15:25 Next! 16:00
Strong medicine 16:55
Scrubs 17:20 Gilmore
girls
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
de Bouwer, Bamboe
Club, Hamtaro, De Drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De Drieling, Strawberry
Shortcake, Iggy Arbuck-
le, Urban Vermin, Carl 2,
Planet Sketch, Mega Ba
bies, Shuriken School,
Totally spies, Pokémon,
Urban Vermin, Disney's
The Legend of Tarzan,
Iggy Arbuckle, Total
ly spies
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18.00 The A-Team,
actieserie
18.55 Law Order
advocatenserie
18:20 Dr. Phil,talkshow 18:10 Charmed,fantasy- 18:00 3rdRockfrom
serie the sun, comedy
serie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00 Hart van Neder
land-Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
19:50 RTL Voetbal:
KNVB Beker: SV
Deurne - Fey-
enoord, live-ver-
19:10 Ally McBeal, ko
mische serie
19:05 McLeod's daugh- 19:25 Spin city, comedy-
ters, dramaserie serie
19:55 Seinfeld, comedy
serie
20:00 Trauma centrum,
informatief
20:30 House, dramaserie
20:00 Everybody loves 20:05 Will Grace, co- 20:30 Eddie, filmkome-
Raymond, come- medyserie die
dyserie 20:30 Hotel Babylon,
20:30 12 mile road, dramaserie
filmdrama
21:25 Murder investi
gation, misdaadse-
21:35 Dirt, dramaserie
22:30 Hart van Neder
22:40 RTL Voetbal:
22:25 As the world
22:30 Law Order: 22:30 Edtv, filmkomedie
land - Late editie,
KNVB Beker sa
turns, soapserie
Special Victims
reportages
menvattingen, sa
Unit, dramaserie
22:45 Piets weerbe
menvattingen
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws -
Late editie
23:20 Te dik: Opereren
23.30 RTL Poker:
23:15 Oprah Winfrey
23:25 Law Order:
of doodgaan, se
European Poker
show, talkshow
Criminal intent,
rie documentaires
Tour Baden
dramaserie
00:20
Overspel
00.30 Teleshop 7
00:05
4 in het land
00:25
Will Grace (h)
00:45
Late night poker
01:15
Astro TV night
01.01 Nachtlounge
00:30
Teleshop 8
00:50
Nachtprogram
ace 2 masters
02:25
Nachtprogram
03.00 The hotspot
00:31
2Babes
mering: Relax TV
01:50
Nachtprogram
mering: Hart van
05.30 Astrotijd
02:00
TV Club
04:00
Hart van Neder
mering
Nederland - Late
05:30
Astrotijd
land - Late editie/
02:00
Poker after dark
editie (h)
Shownieuws (h)
03:00
Nachtprogram
mering
hem wel beter leren kennen, ande
ren weer niet. „Ik ben niet bang de
confrontatie aan te gaan, mezelf
open te stellen en naar ze te luiste
ren", zegt hij. „Want dat is eigen
lijk wat je doet, je luistert naar
mensen. In feite ben ik een soort
praatpaal. Er zijn mensen in mijn
naaste omgeving, zoals mijn echt
genote, die zich soms afvragen
waarom ik dit doe", vertelt Evert,
die inmiddels al tien keer bij Yvon
ne op bezoek is geweest. „Het
blijft boeiende materie en ik wil al
tijd een bijdrage leveren om de we
reld een beetje mooier te maken.
Je hoort soms honderd keer het
zelfde verhaal, maar als je afscheid
neemt, merk je wel dat de mensen
een stuk verder zijn gekomen."
Van Goede Wil: 'De weduwe en de
praatpaal', 23.35 uur Nederland 2.
mmsm
00
b
10
o
N)
O
K>
N>
K>
O
KI
OJ
Z
n
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Desalniettemin
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Desalniettemin
19:34 Land van water
19:47 RegioNed
19:56 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Desalniettemin
20:34 Land van water
20:47 RegioNed
20:56 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Desalniettemin
21:34 Land van water
21:47 RegioNed
21:56 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
BUITENLAND
Opname uit 'De weduwe en de praatpaal', een aflevering uit de 5
Goede Wil.
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Airline 14:25 Thuis
14:55 Ballykissangel 15:45
Clips 16:00 Tennis: Australian
Open 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:35 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:40 Man bijt hond 20:05
Het weer 20:10 Thuis 20:40
Kinderen van Dewindt 21:30
Het leven zoals het is: De Ma-
rollen 22:00 De laatste show
22:45 Het journaal laat 23:06
KENO-uitslagen 23:07 Het
weer 23:10 Allo 'allo! 23:40
De rode loper 00:00 Man bijt
hond 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer
België 2
07:05 De Snorkels 07:15
Oggy en de kakkerlakken
07:25 Miss BC 07:40 Rocket
mijn raket 07:50 Space Goofs
08:05 Samson en Gert 08:30
Karrewiet 08:40 Oggy en de
kakkerlakken 08:50 Disney
classic cartoons 09:00 Terzake
09:30 Winterbeelden 15:30
Pocoyo 15:35 Bumba 15:40
Draakje 15:45 Bob de bouwer
15:55 Engie Benjy 16:05
Strawberry Shortcake 16:25
Samson Gert 16:50 Smos
17:05 Aladdin in het Disney
festival 17:30 Miss BG 17:40
Rocket mijn raket 17:55 Op
schok 18:05 Karrewiet 18:15
Spring 18:30 Gebuisd 18:50
En daarmee basta! 19:10 Zap
Jr. High 19:25 Karrewiet 19:35
The Sleepover Club 20:00
Terzake 20:40 Extras 21:10
Bobslee: Operatie Winterberg
21:40 In Europa 22:10 Lux
22:15 The truth about food
23:05 Phara 23:40 Virus 00:10
Doorlopende herhaling van
Terzake/Lux/Phara
RTBF1
09:10 Escapades gourmande
09:40 Jardins et loisirs 10:00
Une vie pour une autre 11:30
Médical détectives 11:50 Table
des terroirs 12:00 Les feux de
l'amour 12:47 Nieuwsoverzicht
12:50 Weerbericht 12:55
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:30 Weerbericht
13:40 Télétourisme quotidien
13:50 Derrick 14:50 Mère
pour la vie 16:45 7 a la maison
17:30 Questions d'argent
17:35 7 a la maison 18:30 Le
6 minutes 18:35 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:23
Weerbericht 19:25 La minute
du Dakar 19:30 Nieuws 20:10
Multimedia.mag 20:15 Weer
bericht 20:20 GPIG 21:30 Père
et Maire: Entre père et maire
23:10 Le sacre de l'homme
00:08 Questions d'argent
00:10 Concédee 00:25 50°
nord
RTBF 2
07:00 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 11:40
Plus belle la vie 12:10 Toute
une histoire 13:00 Tekenfilms
13:35 Les royaumes disparus
14:25 Toute une histoire 15:20
C'est pas sorcier 15:46 Teken
films 17:40 Les niouzz 17:50
Air de familie 17:55 Toute une
histoire 18:55 Plus belle la
vie 19:20 Médical détectives
19:45 Un gars, une fille 20:00
Beursberichten 20:10 Les
pistes du Dakar 20:40 Witness
22:30 Le 12 minutes 22:42
KENO 22:43 Weerbericht
22:44 Beursberichten 22:45
Mille-feuilles 23:50 Doorlo
pende herhaling
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under 11:00 Homes
under the hammer 12:00 To
buy or not to buy 12:45 Car
booty 13:15 Cash in the attic
14:00 Nieuws én weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:40 Doctors
15:10 Neighbours 15:35 Di
agnosis murder 16:20 Nieuws
en weerbericht 16:25 Bear
behaving badly 16:45 Skunk
fu 17:00 Prank patrol 17:25
Thumb wrestling 17:30 Best of
friends 18:00 Blue Peter 18:25
Newsround 18:35 Neighbours
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
Nieuws en regionaal nieuws
21:00Holby City 22:00
Mistresses 23:00 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbericht
23:25 Regionaal nieuws 23:35
One foot in the grave 00:05
Film 2008
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Pozzie 08:00 Jakers:
The adventures of Piggley
Winks 08:23 Newsround 08:25
Only in America 08:55 Bernard
09:00 Adventure Florida 09:30
Mister maker 09:50 Charlie and
Lola 10:00 Toddworld 10:15
The Large family 10:25 Pozzie
10:30 Mama Mirabelle's home
movies 10:45 Boogie Beebies
11:00 In the night garden
11:30,11:40 Fun with phonics
11:50 Primary geography
12:10 Meet the ancestors
13:00 The daily politics 13:30
Working lunch 14:00,14:10
Maths challenge 14:20 Focus
14:30 Snooker 18:15 The wea
kest link 19:00 Eggheads 19:30
Extreme dreams with Ben Fogle
20:00 Snooker 21:00 An island
parish 21:30 Masterchef 22:00
Horizon 22:50 Coast 23:00
Mock the week... again 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 Snooker
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30 Das
Traumhotel - Karibik 12:00
heute mittag 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Panda, Gorilla Co
17:00 Tagesschau urn fünf
17:15 Brisant 18:00 ARDvor
acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Urn
Himmels Willen 21:05 In aller
Freundschaft 21:50 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Menschen bei Maischberger
00:00 Nachtmagazin 00:20
Entführung nach Schulschluss
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zumGlück 11:15,11:35 Reich
und Schön 12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute-Sport 15:15
Tierisch Kölsch 16:00 heute - in
Europa 16:15 Wege zum Glück
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Rhein-Main
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Meine Heimat
- Deine Heimat 21:00 Frontal
21 21:45 heute-journal 22:12
Weerbericht 22:15 37° 22:45
Johannes B. Kerner 00:00
heute nacht 00:15 Neu im Kino
00:20 Die Spur führt ins Leere
Discovery
07:40 Rides: Mail order
hotrods 08:30,08:55 5th
Gear 09:25 Brainiac 10:15 Ray
Mears' world of survival: Heart
of the rift 10:40 FBI files: Held
for ransom 11:35 Mission
implausible 12:30 How it's
made 13:00 Stunt junkies:
Chopper jumper 13:25 Dirty
jobs: Sludge cleaner 14:20
Extreme engineering: Oakland
Bay Bridge 15:15 American
chopper: OCC roadshow 16:10
American hotrod: Junkyard dog
17:05 Engineering the World
Rally: Argentina - The big
shake-up 18:00 How it's made
18:30 Stunt junkies 19:00 My-
thbusters: Killer brace position
20:00 Dirty jobs: Hot tar roofer
21:00 Extreme engineering:
Fault zone tunnel 22:00 Oil,
sweat and rigs: The Witch
Queen and the Abyss 23:00
Biker build-off: Craig Whitford
vs Mike Long 00:00 Mega
builders: Crossing Colorado
National Ceographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Octopus volcano 13:00
When expeditions go wrong:
Lost in space 14:00 Megas-
tructures: The world's longest
bridge 15:00 Animal patrol:
Wild horse hazard 16:00
Michaela's wild challenge
16:30 Crocodile chronicles:
Toxic crocs 17:00 The snake
wranglers: Vipers bad-rap
17:30 Hayden Turner's wildlife
challenge: Monarch butterflies
18:00 The sea hunters: Sunk
at Robinson Crusoe Island
- SMS Dresden 19:00 Seconds
from disaster: Zeebrugge ferry
disaster 20:00 I didn't know
that 20:30 Is it real?: Ghost ship
21:30 Lockdown: Gang wars
22:30 FBI undercover 23:30
Situation critical: Nightmare on
Mount Hood
TMF
08:00 Moviefacts 08:10 Hits
Headlines 09:00 De videotheek
10:00 Moviefacts 10:10 De
videotheek 11:00 Eeuwige hits
12:00 10 X Christina Aguilera
13:00 Moviefacts 13:10 De
videotheek 14:45 Jeweeted
15:00 Moviefacts 15:10 Ellen
ten Damme serveert 15:30
Interactive chart 16:30 Reac
tion 17:30 ClipKennis 18:00
Moviefacts 18:10 ClipKennis
18:30 Kaf of koren 19:00
Eeuwige hits 20:00 Moviefacts
20:10 Interactive chart 21:00
Gamekings 22:00 Moviefacts
22:10 TMF rockt 23:00 De
Dagrand 23:40 Nachtdienst
00:00 Moviefacts 00:10
Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfastclub MTV
top 1011:00 Top 11 at 11
12:00 Top 5 most wanted
12:30 Brand new 13:00 Top
2515:00 The fabulous life of
celebrity religion 15:55 Viva la
Bam 16:20 Dismissed 16:45
Room raiders 17:15 Rob Big
17:40 Pimp my ride 18:05 Boi
ling points 18:35 Punk'd 19:00
Cribs 19:30 My super sweet 16
20:00 Virgin diaries 20:25 True
life 21:15 Made 22:05 Rob&
Big 22:301 want a famous face
22:55 Jackass 23:20 Celebrity
deathmatch 23:45 Support
acts 00:00 MTV Live: Keane
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Cöté cuisine 09:00 Cöté jardins
09:25 Télétourisme 09:50
360° - Geo 10:45 Des chiffres
et des lettres 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place
12:00 TVSMonde l'info 12:05
Les escapades de Petitrenaud
12:30 Plus belle la vie 13:00
Marilou 13:30 Nieuws 14:00
360° - Geo 16:00 Foudre 16:30
Questions pour un champion
17:00 Temps présent 18:00
Nieuws 18:25 Le journal de
l'éco 18:30 Les camarades
20:30 Frans nieuws 21:00
Thalassa 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:40 Mots
Eurosport
09:30 Tennis 14:00 Snooker
17:30 Volleybal 18:00
Eurogoals flash 18:15 Vol
leybal 19:30 Autosport: Rally
19:45,20:00 Volleybal 22:00
Autosport: Rally 22:45 Snooker
00:15 Autosport: Rally
CNN
09:00 Business international
10:30 World sport 11:00
Larry King 12:00 Business
international 13:00 World
news Asia 14:30 World sport
15:00 World news Asia 16:00
Your world today 20:30 World
business today 21:00 World
news Europe 21:30 World busi
ness today 22:00 World news
Europe 22:30 World sport
23:00 Business international
00:00 CNN today