Familieberichten t 28 I Dinsdag 15 januari 2008 PZC Sterven in vrede dat is met 'n gerust hart je ogen sluiten. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven delen wij u mede, dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Willem de Reus weduwnaar van Fransoise de Bruijne in de leeftijd van 94 jaar en 7 maanden. Terneuzen: Jan en Nellie Franny en Peter Oliver, Lisse Loes en Erik junita Mischa Enrique Robin fason Terneuzen: Piet Elly in herinnering In grid en Iris Mare en Sandra Robin Terneuzen, Bachten Dieke, 10 januari 2008 Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 486 4532 IT Terneuzen De begrafenis heeft op zijn uitdrukkelijk verzoek in familiekring plaatsgevonden. Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Pa We zullen onze zondagse autoritjes missen.. Piet Boris Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze fijne vriendin K. Stouten-de Masier We wensen Jetty en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Wim en Toos de Visser Brouwershaven, januari 2008 Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn le\>en, maar zijn lijden overnam. Ondanks zijn wilskracht heeft hij nog een jaar gestreden. Eerder dan wij hadden gedacht, is zondagmiddag op zijn eigen "stekkie" overleden mijn lieve man, onze vader en mijn schoonvader 31 juli 1952 Adrie Verhagen Middelburg 13 januari 2008 Jannie Verhagen-Gilde Patricia en Arjen Alex Torentrans 147 4336 KJ Middelburg Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bij te wonen op vrijdag 18 januari a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 14.00 uur, na de plechtigheid, is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Maatje Verijzer-Schipper Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Borssele: Dien Schipper-Walhout Kinderen en kleinkinderen Borssele: Adrie Schipper-Servaas Bergen op Zoom: Ad Schipper Borssele, 11 Januari 2008 Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze schoonzuster en tante Maatje Verijzer-Schipper Kruiningen: J. Verijzer N. Verijzer-Almekinders Australië: F. Verijzer J. Verijzer-Kraaijeveld Nieuwdorp: J. Moerman-Verijzer Neven en nichten Op zaterdag 12 januari 2008 is geheel onverwachts overleden onze werknemer Danny van der Wekken Danny was een hardwerkende en betrouwbare werknemer die zeer gewaardeerd werd door zijn collega's. Het verlies van Danny heeft een diepe indruk gemaakt op diegene die hem gekend heeft. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en kennissen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verlies van Danny. Directie, Ondernemingsraad en Personeelszaken Cegelec B.V. Lieve Opa, Zo onverwacht dan toch nog van ons heengegaan. Dat heeft ons veel verdriet gedaan. Waar je nu bent, dat is voor ons maar gissen. Maar lieve opa, wat zullen we jou ontzettend missen. Liefs Erik en Loes Allerliefste Opa Tranen van verdriet Vullen het gat van gemis niet.' We vinden het heel erg dat je er niet meer bent. Maar we zijn blij dat we je zolang hebben gekend. Veel liefs lunita Mischa Enrique Robin Jason Goede reis en behouden vaart Franny en Peter Oliver Lisse Als een ster sta je nu aan de hemel, stralend kijk je op ons neer. Zo zal je in mijn herinnering blijven telkens als ik naar boven kijk. Keer op keer Opa de Reus Ingrid Iris Mare, Sandra Robin Door een technische storing wordt deze advertentie pas heden geplaatst Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde (schoon-)zuster Tannetje Robijn-Nieuwenhuijse St. Catherines (Canada): W.P. Nieuwenhuijse M. Nieuwenhuijse-de Bruin Borssele: M. van Loo-Nieuwenhuijse Kloetinge: W. Hannewijk Neven en nichten Uit ons zicht is verdwenen maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik. Maar nooit uit ons hart. Met droefheid hebben wij kennis genomen dat na een ongelijke strijd, van ons is heen gegaan, onze lieve zwager en oom Adrie Verhagen Wij wensen Jannie. Patricia, Arjen en Alex heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Middelburg: Lenie en Frans de Wit-Gilde Diana. Kim, Roy Martin en Tammy, Myron Bram en Ina Gilde-Hoogerland Marisca Jan en Elly Gilde-Crucq Patrick Marcel Piet en Astrid Gilde-Delmotte Rinaldo en Mascha, Melanie Danny en Michelle Serooskerke (W): Kees t en Nelie Gilde-Poppe Chantal Björn Esther Saskia Oostkapelle: Nellie en Jan Wattel-Gilde Middelburg: Martin Gilde en Anita ICooij Joyce en Bob Melissa en Mursel Sabrina en Prosper Glenn Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 13 januari van onze medewerker Adrie Verhagen Hij was sinds juni 1974 in dienst bij TNT Post. Wij hebben Adrie leren kennen als een gewaardeerde medewerker en een goede collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere naaste familie veel sterkte toe in de komende tijd. Collega's en management van TOT Post Middelburg Nooit vragen, nooit klagen, alles altijd zelf dragen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en goede zorgen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en "oma Westdorp" Maria Gerritje Westdorp-van Sabben weduwe van Tobias Westdorp in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Wilhelminadorp: Tannie Nijsse-Westdorp Janus Nijsse Kees en Corel la, Dimitri, Rosalie Mary en Frans, Rachelle Tineke Maasdijk: Hannie Westdorp Lex van der Meide Monique en John-Lou, Nick, Robbin, Sacha Edith en Peter, Dennis, Ilse Wilhelminadorp: Cobie Kaaisteker-Westdorp Jan Kaaisteker Eddy en Marleen Ciska en Dennis Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborchvoorde liefdevolle verzorging. 13 januari 2008 Zorgcentrum "Cleijenborch", Colijnsplaat Corresponden tieadres H.A. Hankenstraat 16,4475 AK Wilhelminadorp De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 17 januari om 13.00 uur in het Kerk gebouw van de Protestantse Gemeente aan de Brugstraat te Wilhelminadorp. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wilhelmina dorp. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er van 12.30 uur tot 12.45 uur nog gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen in de consistorie van de kerk. Na een moeilijke levensavond is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante M.G. van Sabben weduwe van T. Westdorp op de leeftijd van 90 jaar. Fam. van Sabben Fam. Westdorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48