Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 15 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzsfmijiLeheiish!;encg-.wegener,dagbjadjeD,.al tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.ni Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Janna Neuféglise weduwe van Abraham Arie Boeckhout eerder weduwe van Pieter Jannis Ghijsels in de leeftijd van 89 jaar. Breskens: Jennij en Adrie Vinke-Ghijsels Ko Ghijsels Wim Boeckhout Ria en Piet Vasseur-Boeckhout Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 15 januari 2008 "de Stelle" Correspondentieadres: Rozenstraat 26 4511 HB Breskens De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 16 januari van 19.00-19.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 januari om 11.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dcink gaat int naar de medewerkers van verpleeghuis de Stelle afd. Klaproos voorde liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Wij zijn dankbaar voor alles wat jij voor ons hebt betekend. Je genoot met volle teugen als wij kwamen Dat zal iedereen van ons beamen. Ook voor ons waren die bezoekjes fijn. Dat is nu voorbij en dat doet pijn. Oma we zullen je missen. Marianne en Hans Marc, Linda, Jasper Tonny en Therése Karin en Robert Stefanie, Ilona, Maikel Peter Mariska en Chris Anouk, Britt Wendy en Jos Jay Sandra Justin Angelo Jeffery Breskens, 13 januari 2008 - -:r- "Als het mijn tijd is, dan mag ik wel naar mijn man, hoor. Na een waardevol leven is op 94-jarige leeftijd overleden onze oma M. van den Broeke-Schouwenaar U heeft uw leven waardig geleefd; was aan het eind zo moe. Het is nu echt uw tijd: u kunt vredig naar opa toe. Wij zijn blij dat u onze Noa nog heeft kunnen verwelkomen; dankbaar voor wie u was en hetgeen u voor ons heeft betekend. Dag lieve oma. Rust zacht. In liefdevolle herinnering. Edwin, Monique en Noa Hoogerland Amsterdam, 14 januari 2008 Heden overleed na een vriendschap van meer dan 60 jaar, waarin wij lief en leed met elkaar hebben gedeeld, mijn geliefde vriendin en onze "tante Marie" Marie van den Broeke-Schouwenaar Wij wensen de kinderen en verdere familie alle sterkte toe. Veere: Catrien Breel-Buijs en kinderen 13 januari 2008 Een reiziger die de avonturen niet uit de wegging en daardoor de jongen bleef die hij altijd was. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een lang en arbeidzaam leven van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en opa August Groosman weduwnaar van Anna Cornelia Clarijs 16-01- 1904 t12-01-2008 Cadzand IJzendijke Kloosterzande: Emmy en Piet de Kever-Groosman Eeklo (B): Anton en Suzanne Groosman-Van der Plaetsen Oostburg: Wilfried (t) en Marie-Louise Groosman-Poppe Westdorpe: Eric en Agnes Groosman-Smet Klein- en achterkleinkinderen IJzendijke, 12 januari 2008 Corr.adres: Graaf Jansdijk B 129,4554 LC Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaats hebben op woensdag 16 januari om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop van de dienst de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Dinsdag 15 januari zal er om 18.30 uur een gebedsdienst plaatshebben in woonzorgcentrum "Emmaus", aan de Handboogstraat 6 te IJzendijke. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u dinsdag 15 januari om 20.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Totaal onverwacht ontvingen wij het bericht dat de oprichter van installatiebedrijf Groosman b.v. en vader van onze huidige directeur Eric Groosman, de heer August Groosman is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens het personeel van installatiebedrijf Groosman b.v. en I.D.K. b.v. Oost-Souburg, 26 mei 1954 Gelieve te lezen in de advertentie van Cornelia Adriana Heuker-Roskam Corrie sinds 1980 weduwe van J.D. Heuker t Oost-Souburg, 12 januari 2008 Michiel Kees - in liefdevolle herinnering - Eddie en Sandy Iwan, Marcel De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 januari om 12.30 uur in de aula van Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg waar om 15.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Zijn schip was gestrand maar werd vlotgetrokken en kon -zwaar gehavend- verder varen voor zijn laatste reis. In een veilige haven aangekomen hebben wij thuis afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Joop Jongmans echtgenoot van Mies Jongmans-Tabak Soemedan, (N.O.I.) t Vlissingen, 20 maart 1929 12 januari 2008 Mies Jongmans-Tabak Tilly Jongmans en Ronald Goosen Irene en Ron Ruben-Jongmans Wouter, Anne, Marjolein Wim Jongmans Natasja, Laura Hans en Veronique Jongmans-Calon Jessica, Nick, Kaylee Kelly, Robin,Sofie Talmalaan 19 4384 KE Vlissingen De uitvaartmis wordt gehouden op donderdag 17 januari om 1315 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk. Singel 106 te Vlissingen. Voorafgaand is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om in de kerk afscheid van Joop te nemen. Aansluitend begeleiden wij Joop naar het crematorium, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. P.W.M. Scheeren en dr. F.A.van de Berg, Astrid, Irene en het zorgteam van Stichting Werkt voor Ouderen die het mede mogelijk hebben gemaakt dat mijn man tot het laatst toe thuis kon zijn. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die zich betrokken voelt bij Joop en geen rouwbrief heeft ontvangen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J.C.W. Jongmans (Joop) Wij wensen zijn vrouw Mies, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Heden hebben wij vernomen dat ex-collega en lid van onze vereniging J.C.W. Jongmans (Joop) is overleden. Wij wensen zijn vrouw Mies, kinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons oud-lid Joop Jongmans Joop was lid van het eerste uur en is tot hoge leeftijd blijven sporten bij LW. Namens LW wenst het bestuur Mies en de familie veel sterkte toe oom dit verlies te dragen. m imhbi 4 - V Jk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44