Familieberichten 26 I Dinsdag 15 januari 2008 PZC Enige en algemene kennisgeving Zacht en kalm is ingeslapen onze tante Leintje Krijger Aagtekerke, 22 mei 1911 t Domburg, 13 januari 2008 Familie S. de Visser-de Visser Familie G. Krijger-Blaas Familie C. van de Broeke-Krijger Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia voorde liefdevolle zorgen aandacht. Correspondentie-adres: Familie S. de Visser Noordweg 430 4333 KL Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal op donderdag 17 januari a.s. om 13.15 uur plaatsvinden in Hotel Kodde. Burg. Bosse- laarstraat 14 te Aagtekerke, waarna we haar om 14.00 uur zullen begraven op de algemene begraafplaats aan de Prelaatweg te Aagtekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd hotel. Schippers varen naar oost. Schippers varen naar west. Maar wie op God vertrouwt vaart het best. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeid zaam leven, toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Bernhardus Johannes de Mul echtgenoot van Maria Ploegaart *23-01 - 1920 t 14-01-2008 Philippine Hoek Hoek: M.de Mul-Ploegaart Philippine: Annett en Eric van Mele-de Mul Mario en Mia, Wesley en Ellis Maud Jordy far no Aldo en Inge, Justin Philippine: Johnny en Francine de Mui-van den Hemel Frank en Jeanne, Andy f Tanitha Shenna Kyara Natascha en Filip, Francesco Angelo Assenede (B): Bennie en Ingrid de Mul- De Smet Dorothy en Wiljam, Allyssa Mariska Philippine: Tonny de Mul Familie de Mul Familie Ploegaart Hoek, 14 januari 2008 Irisstraat 30, kmr 132,4542 EE De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 18 januari om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis in hotel "Au Port" te Philippine. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u donder dag 17 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Psalm 90:10 Heden overleed onze schoonzuster en tante Rina Murre-de Kok in de leeftijd van 83 jaar. Goes: J.S.M. Zandee-Murre Goes: E. Huisson-Murre Borssele: G. Murre Wolphaartsdijk: C. Murre P.W. Murre-Ruster Breda: J.C. Slotboom-Murre A.M. Slotboom 's-Gravenpolder: C. Murre-Riemens 's-Gravenpolder: J.P. Murre J. Murre-van Gilst Neven en nichten 's-Gravenpolder, 12 januari 2008 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Henk Wij wensen Anita, Jeroen, Fleur, Chantol en verdere familie heel veel sterkte toe. Dick, Ella en Michelle Schinkel Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Henk Net Wij wensen Anita, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit zware verlies. Den Breejen Als leven lijden wordt komt sterven als een verlossing God heeft haar geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat op 85-jarige leeftijd onze moeder, oma en oma-oma is overleden Yvonne Maria Clara Paridaen-Waterloos weduwe van Staf Paridaen Oostburg: Lucy t en Roger de Jonge-Paridaen Inge en Niels Lisa, Sven Mark en Maartje IJzendijke: Trees en André van de Wijnckel-Paridaen Martin Sjoerd en Petra Ralph en Viviane Oostburg, 11 januari 2008 Correspondentieadres: Hoogvogelstraat 19,4515 DB IJzendijke De avondwake zal gehouden worden op dinsdag 15 januari om 19.00 uur in woonzorgcentrum Coensdike te Aarden- burg. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 16 januari om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aarden- burg. Waarna we Ma naast Pa te rusten zullen leggen op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis tegenover de begraafplaats. Samenkomst om 10.15 uur in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na het overlijden van mevrouw Yvonne Paridaen-Waterloos gaat onze dank uit naar de verzorgers van woonzorg centrum Coensdike voor hun liefdevolle en goede zorgen aan ma besteed evenals ook verpleegafdeling 4 van het Antonius ziekenhuis die haar laatste weken het leven draaglijk hebben gemaakt. Familie Paridaen Dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn broer, zwager, onze oom en oud-oom Cornelis de Putter -Kees- in de leeftijd van 77 jaar. Hoek: J. Schieman-de Putter A. Schieman IJzendijke: Franny en Ad van Langevelde Diana en Merlijn Sander Leon Hoek: Levien en Dianna Schieman Thamara Arjen Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van de Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Axel, 13 januari 2008 Correspondentieadres: Kreeksingel 55 4542 BN Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 januari van 20.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Donderdag 17 januari wordt er om 14.00 uur een rouw dienst gehouden in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis is er in "De Rank" gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieven deze advertentie als zodanig beschouwen. Als een bloem zo is het leven 7 begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke groep je hoort; dat is 7 geheim van het leven. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Cornelia de Regt-Korsuize echtgenote van Marinus Willem de Regt in de leeftijd van 87 jaar. Colijnsplaat: Marien de Regt Pijnacker: Nel en Henk Mario en Kim, Isa, Sophie Cindy en Mark, Max Hanneke en Marnix Kapelle: Ella en Hemmie Ferry en Janina, Evans, Tijn Remy en Daniëlle, Indy, Zoë Colijnsplaat: Marina en Maarten Leon en Ellen, Noël, Joep 13 januari 2008 Rozenstraat 614486 CE Colijnsplaat. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 17 januari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze moeder Zolang je nog een moeder hebt ben jij jong en zij oud. Zolang je nog een moeder hebt, is er één die van je houdt. Zolang ie nog een moeder hebt, ben je altijd ergens thuis. Zolang als ze leeft, ben je welkom in haar huis. Nu onze moeder dan gestorven is, is onze jeugd voorgoed voorbij. Maar dankbaar blijven wij zolang we leven, voor wat ze was. Voortaan Ma moeten we verder zonder jou, maar wie we zijn, danken we aan jou. Daarvoor onze oprechte dank. Je hebt het goed gedaan. Je leeft verder in ons hart zo lang we zullen bestaan! Je 3 meiden Nel, Ella en Marina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28