Familieberichten Colofon Familieberichten 8 I Maandag 14 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pz.cfamiiieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wegens een technische storing is het ons niet gelukt om een aantal familieberichten te plaatsen. Excuses daarvoor! Wij zorgen voor een gepaste oplossing. U wordt hierover geïnformeerd door Wegener of door uw uitvaartonderneming. Nogmaals onze oprechte verontschuldigingen voor dit ongemak. Directie, Wegener Nieuwsmedia Na een intens leven op zijn manier, is na een liefdevolle begeleiding in Emergis, onverwacht van ons heengegaan onze zoon, broer, schoonbroer en oom Nicolaas jan Baart dit verlies valt ons zwaar. In de leeftijd van 50 jaar. Zierikzee: J.C. Baart DJ. Baart-Schults Goes: Jan en Joke Middelburg: Jopie en Sjaak Den Helder: Ton en Carla Barendrecht: Marian en Jan Dronten: Tineke en Ed Zierikzee: Arjo en Marlies Neven en nichten Kloetinge, 9 januari 2008 Correspondentieadres: Havenpark 53 4301 JH Zierikzee De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Nico Je blijft in onze herinnering als een waardevol mens Bewoners en team Woonhuizen Hij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte. De weidsheid van wolken boven de zee en het strand, gaven zin aanz'n leven hij hield van dit land. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Bolier sinds 27 oktober 2003 weduwnaar van Janna Francina Paauwe Scherpenisse, f Goes, 27 januari 1919 12 januari 2008 Hoedekenskerke: M.A. Bolier Els en Gaston Sarah Ingrid en Mare Sanne, Max Jeroen en Ellen Ellewoutsdijk: A.M. van der Scheer-Bolier J. van der Scheer Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van "zorgcentrum Ter Weel", unit 1, voorde liefdevolle zorgen aandacht. Correspondentieadres: Kerkstraat 214433 AS Hoedekenskerke De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 16 januari om 11.15 uur in verenigingsgebouw "de Griend", Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd verenigingsgebouw. "Zie ik maak alle dingen nieuw Openbaringen van Johannes 21 Bedroefd laten wij u weten dat rustig en kalm is ingeslapen onze lieve moeder, oma en 'klein' omaatje Maria van den Broeke-Schouwenaar sinds 7april 1981 weduwe van Adriaan van den Broeke Wemeldinge, 23 juni 1913 f Veere, 13 januari 2008 Adri en Nel van den Broeke Rian en Ria Tim, Martijn Marleen en Sjaak f Kim, Bob Corrie en Carel Vermeulen Edwin en Monique Noa Marco en Marianne Lucia, Tom, Krissy Jan en Ella van den Broeke Andrea en Daniël Jul a Sa ski a en Sven Ivar Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Nieuw Sandenburghvoor hun liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: A.J.C. van den Broeke President Rooseveltlaan 195 4383 SC Vlissingen Moeder is thuis op haar kamer in "Nieuw Sandenburgh", waar u afscheid van haar kunt nemen op donderdag 17 januari a.s. van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 januari om 13.00 uur in de Torenkerk aan de Schotsehoek te Gapinge, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Veere. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in "'t Accoord". Oudestraat 9 te Veere. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. wa Zwaar werden de dagen, en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Geertruida de Koster echtgenote van Jacob Daniel van Damme in de leeftijd van 91 jaar. 13 januari 2008 Woonzorgcentrum "De Blide", K. 212 AlberdingkThijmstraat 1 4532 CZ Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hugher- sluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 1 7 januari om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Een woord van dank aan Dr. Bosman en het personeel van De Blidevoor de goede en liefdevolle zorg gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een kort ziekbed nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde zus, schoonzus en tante Magdalena Maria van Wijck weduwe van P. van den Ende in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: M. van Wijck van de Velde Terneuzen: M.P.L. Klaassen van Wijck W. Klaassen Terneuzen: S.W. van Wijck-Walhout Neven en nichten Dat de Heere de kinderen en kleinkinderen de kracht mag geven om dit zo zware verlies te dragen. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Diepbedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Adriana Heuker-Roskam Corrie - sinds 1980 weduwe van J.D. Heuker Oost-Souburg, t Oost-Souburg. 26 mei 1934 12 januari 2008 Michiel Kees - in liefdevolle herinnering - Eddie en Cindy Iwan, Marcel Van Turnhoutstraat 18 4388 HS Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 januari om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg waar om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Wij zijn alle medewerkers van "Zorgstroom" dankbaar voor hun goede zorgen die zij aan onze moeder hebben gegeven. Jaap van Damme Franny en Manfred Hans-Peter Cilla, Niki Michel en Ester Ben, Birgit Ina. en Manfred in herinnering Nicole en Donny Ramon, Kay Stefan en Kim Carla en Arie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8