Familieberichten r 14 I Maandag 14 januari 2008 PZC Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moederen oma Margaretha Pieternella Verwei-Verhulst Gre~ Kortgene, 18 februari 1934 Goes, 12 januari 2008 Goes: Rinus Verwei Kloetinge: Kees en Ina Michel Leonard en Karlijn Goes: Peter en Lonny Sabine Stephanie Bongerd 22, 4462 TA Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na dagen van spanning en voor ons al onbereikbaar hebben wij, met veel verdriet maar met liefdevolle herinneringen, afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Gré Kortgene: Daan en Sien Verhulst PietenTanja Connie en Otto en kinderen Bedroefd delen wij u mede, dat plotseling is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Gré Verwei-Verhulst Johannnes en Saar f Leen fen Rie Lee en Jan t Hannaen Ko Sien t Piet t en Marie Marie en Tom Frans ten Marie Kees en Jannie Adriet en Jopie Truusen Piett Annie en Johan Jannie en Piet Levien en Anneke Neven en nichten Kortgene, 12 januari 2008 Nog zoveel plannen Met heel veel verdriet geven wij kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn zeer zorgzame vriend en maatje, onze lieve pappie Danny van der Wekken Daniël Jacob Zierikzee, 24 juni 1955 t Kapelle, 52 jaar 12 januari 2008 Nelly Karreman Sascha van der Wekken en Elmar van Helden Erwin van der Wekken Bedankt voorde te korte tijd!!! Mario Verhulst en Sabrine de Marco en Finn Kenny en Mirjam Verhulst Dijkwelsestraat 39 j 4421 AE Kapelle Als u nog even bij Danny wilt zijn, bent u welkom op donderdag 17 januari van 13.30-13.55 uur in rouw centrum Peter Butler"Maalstede 1 a te Kapelle. De herdenkingsdienst zal om 14.00 uur plaatsvinden in f het rouwcentrum. j Om plm. 14.45 uur begeleiden we Danny naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in rouwcentrum Peter Butler" Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft j ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. L Zaterdag is geheel onverwacht overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Danny van der Wekken 24-06-1955 112-01-2008 A. van der Wekken in herinnering A.J. van der Wekken-Viergever Tom en Emmy van der Wekken Corrie en Johan Flikweeri Maaike en Adrie Verwest Leo en Martina van der Wekken Harro en Marjan van der Wekken neven en nichten Zierikzee, 12 januari 2008 Suikeroompje Bedankt voor alles. Ik zal je missen. Uit het oog maar niet uit mijn hart. Leon Geschokt zijn wij door het geheel onverwachte overlijden van Danny van der Wekken partner van onze Nelly Kapelle: Ma Karreman-Dingemanse Heinkenszand: Jan en Neeltje Karreman Kapelle: Hans en Maja Karreman Brielle: Heieen en Wim Smit Wemeldinge: Arian en Jaap Bruggeman neven en nichten We wensen Nelly en de familie van der Wekken heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Danny van der Wekken partner van onze collega Nelly Wij wensen Nelly veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Medewerkers, bestuur en directie Stichting Ouderenzorg Kapelle Hij hield niet van die mooie dure zinnen. Hij was gewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor!. Daar is alles mee gezegd. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager, oom en oompie Marinus Pieter Martinus Witte - Rinus - in de leeftijd van 55 jaar. Middelburg: Corrie D'hert-Witte Carlos D'hert Oost-Souburg: Anne-Marie Roelse-D'hert Oscar Roelse Naomi Calvin Hulst, 12 januari 2008 Correspondentieadres: Gerrit v/d Veenstraat 54 4333 AV Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woens dag 16 januari om 10.30 uur in het crematorium te Ter- neuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wentel uw weg op de HERE en vertrouw op Hem en Hij zal het maken; Psalm 37: 5 Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, is van ons heengegaan onze lieve tante Anthonina Wilhelmina Hamelink weduwe van Adriaan Jan Zegers in de leeftijd van 89 jaar. Familie Hamelink Familie Zegers Zaamslag, 10 januari 2008 Correspondentieadressen: Fam. Hamelink, Adr. Walravenstraat 14543 AT Zaamslag Fam. van Felius-Katsman, Hobokenstraat 15,4826 AE Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 16 januari om 14.00 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Rank". Dinsdag 15 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. De mensen van voorbij zij blijven met ons leven De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven In liefde, in verhalen die wij zo graag herhalen In bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze lieve -Tante Nine- Anthonina Wilhelmina Zegers-Hamelink in de leeftijd van 89 jaar. Breda: Rie en Joop van Felius-Katsman Oostburg: Attie en Jan Aarnoutse-Katsman Koudekerke a/d Rijn: Ko en Sarie Katsman-Rouw Breskens: Tannie en Adrie de Groote-Katsman Neven en nichten Zaamslag, 10 januari 2008 Hartelijk dank voor de vele kaarten met lieve wensen, ontvangen tijdens mijn verblijf in het O.S.Z. en thuiskomst. Tevens de beste wensen voor 2008. H. Bijkerk van Wingen-Burgh 14-01-05 14-01-08 Leo We denken elke dag aan je. Het gemis wordt erger. Astrid, Ronnie, Stefan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52