Familieberichten 10 I Maandag 14 januari 2008 PZC Zijn schip was gestrand maar werd vlotgetrokken en kon hij - zwaar gehavend - verder varen voor zijn laatste reis. In een veilige haven aangekomen hebben wij thuis afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Joop Jongmans echtgenoot van Mies Jongmans-Tabak Soemedan, (N.O.I.), t Vlissingen, 20 maart 1929 12 januari 2008 Mies Jongmans-Tabak Tilly Jongmans en Ronald Goosen Irene en Ron Ruben-Jongmans Wouter, Anne, Marjolein Wim Jongmans Natasja, Laura Hans en Veronique Jongmans-Calon Jessica, Nick, Kaylee Kelly, Robin, Sofie De uitvaartmis wordt gehouden op donderdag 17 januari om 13.15 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen. Voorafgaand is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om in de kerk afscheid van Joop te nemen. Aansluitend begeleiden wij Joop naar het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. P.W.M. Scheeren en dr. F.A. van de Berg, Astrid, Irene en het zorgteam van Stichting Werkt voor Ouderen die het mede mogelijk hebben gemaakt dat mijn man tot het laatst toe thuis kon zijn. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die zich betrokken voelt bij Joop en geen rouwbrief heeft ontvangen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannetje Mol-Vlaming We zullen haar humor en bijzondere uitspaken missen. P. v.d. Swalm-Vlaming C. Eckhardt-Vlaming J. Vlaming-Pekaar Neven en nichten Als ik niet meer hier woon in het land van jou en mij bedenk dan dat ik ergens ben zonder land en jaargetij ik zweef daar door de ruimte lichter dan een veer en kijk dan zonder zorgen liefdevol op jullie neer. (O)ma Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Lourina Murre-de Kok echtgenote van Adriaan Murre overleden 9-11-1980 in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen, 12 januari 2008 Jan en Betsie Murre-Nijkamp Mirjam en Marco /oëllle, Quinty, Silvana John en René Pierre en Ineke Verstraete-Murre Jeroen en Pauline MichelleBasPieter Karen en Rico Jos en Marya Visser-Murre Heieen Rian en Eddy Johan en Charlotte Murre-de Muijnck Sebastiaan Don Prins Bernardstraat 20 4471 PZ Oud-Sabbinge Onze moeder, oma en overgrootoma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. U kunt daar afscheid van haar nemen op woensdag 16 janauri van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 17 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is de heerH.G. Net vader van onze leerlinge Chantal en onze oud-leerling Jeroen Net Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de Raad van Toezicht, de directie en de medewerkers van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, rector R.W. van Oost, afdelingsleider VMBO Stil en verdrietig zijn we na het overlijden van de heerH.G. Net vader van onze klasgenote Chantal Net Wij wensen Chantal en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies, Klas VZ4k Chaima, Yasmine, Roos, Eva, Melissa, Anneloes, Sowie, Amanda, Chelsea, Patricia, Larissa, Fleur, Melissa, Marinda, Sanne en Daan Scheldemond College Wouter van Bennekom, mentor Gezang 4467 O naam, eeuwige ademtocht, een sterveling ben ik, als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Riemens in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: C. Riemens Terneuzen: E.M. Riemens Middelburg: J.W. Polderman-Riemens F. Polderman Neven en nichten Terneuzen, 11 januari 2008 Correspondentieadres: Voorborch 24 4335 AV Middelburg De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 16 januari om 14.00 uur in de kerk van de Protestante gemeente Hoek, Langestraat 6, Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het kerk centrum naast de kerk. Ik droomde eens en zie ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heer liep aan mijn zij. We liepen saam het leven door en lieten in het zand, een spoor van stappentwee aan twee, de Heer liep aan mijn hand. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heen gegaan onze lieve moeder en oma Tannetje Robijn-Nieuwenhuijse weduwe van Jacobus Martinus Robijn Borssele, 28 april 1922 Goes, 11 januari 2008 Coby Robijn Rachid Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 21 4441 BD Ovezande De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Randliof te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante T. Robijn-Nieuwenhuijse Heinkenszand: F. Robijn-Knevelbaard Goes: P.W. Baijens-Robijn P. Baijens Middenmeer: D.M. van Willigen-Robijn neven en nichten wa Geschokt en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buur vrouw Marie-Louise Steijaert-Mollet Namens alle buren van de Steenoven Breskens Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Verijzer-Schipper in de leeftijd van 83 jaar. 's-Heer Arendskerke: P. Verijzer Borssele: Gerrit en Dien Deepali Kapelle: Sari en Rinus Cathelijne en Roy Hypatia 's-Heer Arendskerke, 11 januari 2008 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Everingestraat 16,4454 BM Borssele Dinsdag 15 januari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 16 januari om 13.15 uur in de 'Catharinakerk' op het Plein te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Lieve oma BimBani, Bedankt dat je zo een lieve oma voor ons bent geweest. We zullen je vreselijk missen. Liefs, Cathelijne en Hypatia Lieve oma Rust nu maar uit. Liefs, Deepali Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze schoonzuster en tante Maartje Verijzer-Schipper Kruiningen: J. Verijzer N. Verijzer-Almekinders Australië: F. Verijzer J. Verijzer-Kraaijeveld Nieuwdorp: J. Moerman-Verijzer Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10