verpleeghuis ~rer R.eede het op één na beste verpleeghuis van heel Nederland is. Verzamel Suske en Wiske in het klein! PZC i 0118-448 448 Verzamel ze alle twaalf! Onderzoek van de Volkskrant naar de kwaliteit van de verpleeghuizen in Nederland laat zien dat het Wij feliciteren de medewerkers, vrijwilligers en directie met dit geweldige resultaat dat dankzij hun grote inzet is bereikt. Wij vertrouwen erop dat deze kwaliteit van werken ook in 2008 wordt gerealiseerd. Onze zeer hartelijke dank voor uw goede zorg! De cliëntenraad van Ter Reede 48 Zaterdag 12 januari 2008 PZC www. we rktvoo ro u de re nn I Stichting Werkt voor Ouderen Ook voor huishoudelijke hulp, verpleging en verzorging aan huis, uitleen van medische hulpmiddelen, Telehulp en maaltijdservice. De PZC presenteert u iedere eerste zaterdag van de maand een nieuw avontuur uit de unieke verzamelserie van Suske en Wiske. Twaalf maanden lang, twaalf complete (bestaande) verhalen maar dan helft kleiner dan het gebruikelijke formaat. Voor abonnees zijn de albums te koop voor 1 euro en iedere maand weer af te halen tegen inlevering van de krantenbon overal waar 1Rikki en Wiske in Chocowakije 2. Het eiland Amoras 3. De sprietatoom 4. De dolle Musketiers 5. De woelige wadden 6. Het Delta duel 7. De rosse reus 8. Angst op de "Amsterdam" 9. Het sprekende testament 10. Het ros Bazhaar 11. De Tuf-Tuf-club 12. De parel in de Lotusbloem de PZC los verkrijgbaar is. (Kiosken, benzine stations, supermark ten e.d.) Deze bonnen staan iedere eerste en tweede zaterdag van de maand in uw krant. Op www.pzc.nl/suskeenwiske vindt u informatie indien u geen abonnee bent en toch in bezit wilt komen van deze unieke serie, een album wilt nabestellen en de actievoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74