Chayenne Wiskerke wint haar laatste wedstrijd met Lorraine Vip-behandeling paarden tTJ intratuin door Lucien Roelandt nieuw- en sint-joosland - Chayen ne Wiskerke regeerde gisteravond als een vorstin in de barrage van de klasse ZZ. In de piste van Stal de Kroo in Nieuw- en Sint-loos- land toonde de amazone uit Krui- ningen zich met Lorraine de beste in de klassieke omloop. De negen tienjarige amazone gaat daarmee als eerste Zeeuwse winnaar in de boeken van Indoor Jumping Nieuwland. Met liefst tien combinaties in de beslissende ronde kreeg Wiskerke de overwinning niet cadeau. Jo- han Kerstens uit Heerle, die als eer ste de ring in ging, stuurde Kuwa- na le Sursaut in 40,72 seconden foutloos rond. Met die tijd mocht de Brabander lang de hoop op de zege koesteren. De in Zeeland po pulaire Jack Neefs leek met Blom's Toscane deze droom te verstoren, maar de ruiter uit Rucphen kwam 0,02 seconde tekort. Als voorlaatste starter stuurde Wis kerke in hoog tempo de voorzich tig springende Voltaire-dochter Lorraine in 40,60 seconden fout loos rond. Daarmee was ze iets sneller dan Kerstens. Omdat ook loep Raymakers (Schijndel's Oze- la) niet aan haar tijd kwam, won de Kruiningse de rubriek. „Ik heb met Loraine al veel gewon nen. Ze gaf me bij het inspringen een goed gevoel. Maar het is toch afwachten of je als enig amateur het haalt tegen al die profs met hun talentvolle jonge paarden", zei Wiskerke. „Het was ook mijn laatste wedstrijd met Lorraine. Dat heeft de overwinning toch een extra tintje. Het was voor mij ook een prima leerpaard, waar ik veel plezier aan heb beleefd. Ze is nu zestien en het kost haar toch wat meer moeite om foutloos rond te komen. De kans op blessures is daarom groot. Ze gaat nu op rust, dat heeft ze verdiend." In de klasse Z was Patrick Lem- men spekkoper. Als eerste van de zeventien combinaties die zich voor de barrage wisten te plaatsen, stuurde de ruiter uit Rucphen Mi chael in 38,03 seconden foutloos rond. Daarmee was hij de snelste, bleek later. Als laatste starter eiste Lemmen met zijn tweede troef, Tilders Casantos, ook de tweede plaats op. Met een fraaie vijfde plaats was Ca- rolein van de Plasse met Delta Mossel's Utah Beach de beste Zeeuwse combinatie in deze ru briek. De amazone uit Yerseke werd op de voet gevolgd door Mi chelle Evertse (6) uit Nieuwland met Uzelma en Anouk Kort (7) uit Lewedorp met Tjambika. Hongkong - De paarden die in au gustus actief zijn op de Olympi sche Spelen krijgen een heuse vip-behandeling in Hongkong, waar de paardensportevenemen ten plaatshebben. Stallen met air co, mistventilatoren en ijsboxen moeten de paarden koel en topfit houden in het vochtige subtropi sche klimaat van Hongkong. Het olympisch bureau voor de paardensport probeerde gisteren met deze toezeggingen de zorgen weg te nemen bij olympische deel nemers. De Zwitsers trokken deze week hun dressuurteam terug uit mededogen met de paarden. Het zou veel te heet en vochtig zijn in Hongkong voor inspanningen. „We doen er alles aan om de paar den tussen de wedstrijden koel te houden en ze comfortabel te laten rusten", zei een woordvoerder van het olympisch bureau. „De wed strijd zijn al verplaatst naar de och tenden en de avonden. Met airco, ventilatoren en ijsboxen in de stal len bieden we maximale zorg." «BH PAARDENSPORT Indoor Jumping Nieuwland. Paarden klassiek ZZ: 1Chayenne Wiskerke, Lor raine (Kruiningen) 0/0/40.0; 2. Johan Ker stens, Kawanua le Sursaut (Heerle) 0/0/40.73; 3. Jack Neefs, Blom's Toscane (Rucphen) 0/0/40.74. Z: 1. Patrick Lem men, Michael (Rucphen) 0/0/38.03; 2. Pa trick Lemmen, Tilders Casantos, 0/0/38.96; 3. Tim Lips, Urbain M (Made) 0/0/39.16; 5. Carlein van de Plasse, Delta Mossel's Utah Beach (Yerseke) 0/0/39.44; 6. Michelle Evertse, Uzelma (Nieuw- en Sint-joosland) 0/0/39.82; 7. Anouk Kort, Tjambika (Lewedorp) 0/0/40.34. SKIËN Wengen. Wereldbeker, mannen. Supercombinatie: 1. Grange (Fra) 2.20,61 (afdaling 1.36,40/slalom 44,21), 2. Albrecht (Zwi) 2.20,67 (135,31/45,36). 3. Miller (VSt) 2.21,12 (1.35,09/46,03), 4. Raich (Oos) 2.21,16 (1.35,71/45,45), 5. Ligety (VSt) 2.21,19 (1.36,31/44,88), 6. Larsson (Zwe) 2.21,24 (1.36,18/ 45,06). Stand WB supercombinatie: 1. Grange en Albrecht 180 punten, 3. Miller 110. Stand WB algemeen: 1Raich 690, 2. Al brecht 526, 3. Cuche 525. TENNIS Auckland. Mannen. Halve finales: Ferrero (Spa/4)-Benneteau (Fra) 6-3 6-4, Kohlschreiber (Dui/7)-Mo- naco (Arg/3) 6-2 6-1. Sydney. Mannen. Halve finales: Toersoenov (Rus)-Santoro (Fra) 6-3 7-6 (4), Guccione (Aus)-Stepa- nek (Tsj) 7-6 (5) 3-6 6-4. Sydney. Vrouwen. Finale: Henin (Bel/1 )-Koeznetsova (Rus/2) 4-6 6-2 6-4. Melbourne. Australian Open, kwalifica ties, mannen. Tweede ronde: Haase (Ned)-Reister (Dui) 7-6 (3) 6-2, Middelkoop (Ned)-Luz- zi (Ita) 6-3 7-6 (1), Odesnik (VSt)-Huta Galung (Ned) 6-3 6-0. VOETBAL Eredivisie. NEC-FC Twente 2-2 (1-1). 16. N'Kufo 0-1, 36. El Akchaoui 1-1 (strafschop), 67. Van Beukering 2-1, 90. Engelaar 2-2. Scheidsrechter: Haverkort. Gele kaart: Holman, Wisgerhof, Van Beukering (NEC), Braafheid (FC Twente). Aantal toe schouwers: 12.000. Eerste divisie: Cambuur-Omniworld 1-0, TOP Oss-MW 4-1, Emmen-Stormv. 1-1, Haarlem-AGOW 2-1, Volendam-Eindho- ven 6-2, Dordrecht-Veendam 2-2, Hel mond Sport-ADO Den Haag 2-0, RKC-GA Eagles 7-2, FC Zwolle-RBC 1-1, Fortuna Sittard-Den Bosch 0-1. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Intratuin Koudekerke zoekt: Afdelingsverantwoordelijke Horeca m/v (32-38 uur) 001 145 In deze functie ben je eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in ons tuincafé. Onder jouw verantwoordelijkheid worden kleine gerechten en maaltijden bereidt en worden onze gasten op een correcte wijze bediend. Tevens zorg je voor een optimale hygiëne en netheid in het tuincafé en de keuken. Je bewaakt en controleert de wettelijke voorschriften, verzorgt de administratie en draagt zorg voor een juiste personele bezetting. Je wordt beperkt binnen andere afdelingen van het tuincentrum ingezet. Je geeft leiding aan 3 tot 6 medewerkers. Profiel Je hebt aantoonbare kennis en ervaring en/of opleiding, op ten minste MBO-niveau, in de horeca. Kennis van en werkervaring met de HACCP-richtlijnen is een must. Je hebt relevante werkervaring en bewezen leidinggevende capaciteiten, kortom je bent een enthousiaste horecaman of -vrouw met een flexibele instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden. Twee medewerkers Horeca m/v 20 uur) 002 Als Medewerker Horeca ben je wisselend en flexibel inzetbaar binnen de horeca en beperkt binnen andere afdelingen van het tuincentrum. Je bent medeverantwoordelijk voor de bereiding van kleine gerechten en maaltijden en verkoop aan onze gasten. Uiteraard draag je zorg voor een optimale hygiëne en netheid in het tuincafé en de keuken. Profiel Je hebt kennis- en ervaring in de horeca en kan onze gasten op een enthousiaste en professionele wijze bedienen aan de counter en de kassa. Kennis van en werkervaring met de HACCP-richtlijnen is een must. Drie hulpkrachten Horeca m/v (3-12uur) 003 Als hulpkracht ondersteun je op enthousiaste wijze de horeca binnen ons tuincentrum op drukke momenten en bijzondere dagen. Je biedt ondersteunende werkzaamheden in de keuken, achter de counter, in het tuincafé zelf of beperkt op andere afdelingen van het tuincentrum. Profiel Je bent enthousiast en hebt een aanpakkersmentaliteit. Je bent flexibel inzetbaar en op de momenten die voor tuincafé van belang zijn. Kennis van en werkervaring met de HACCP-richtlijnen is een pre. Verkoopmedewerker Vijverafdeling m/v (32-38 uur) 004 In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van de afdeling vijver. Als specialist adviseer je onze klanten op enthousiaste en professionele verkoopgerichte wijze. Profiel Je beschikt over een MBO werk en denkniveau en bent in staat de klanten professioneel en duidelijk over alle facetten en producten van de afdeling Vijver te informeren. Je bent klant- en verkoopgericht in je denken en doen. Tevens beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Verkoopmedewerker Tuinmeubelen/kerst m/v (32-38 uur) 005 In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van de afdeling tuinmeubelen/kerst. Als specialist adviseer je onze klanten op enthousiaste en professionele verkoopgerichte wijze. Profiel Je beschikt over een MBO werk en denkniveau en bent in staat de klanten professioneel en duidelijk over alle facetten en producten van de afdeling tuinmeubelen/kerst te informeren. Je bent klant- en verkoopgericht in je denken en doen. Tevens beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Twee Medewerkers Kassa m/v (Parttime) 006 In deze functie behoren alle voorkomende kassawerkzaamheden tot je takenpakket. Je zorgt voor het vriendelijk en correct afrekenen van de artikelen en het inpakken daarvan. Op rustige momenten draag je zorg voor de netheid om en rond het kassagebied en ben je inzetbaar op andere afdelingen binnen ons tuincentrum. Profiel Voor deze functie beschik je bij voorkeur over enige ervaring, je bent klantvriendelijk en je hebt een goed gevoel voor service. Tevens beschik je over een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden. Verkoopmedewerker Buitenplanten m/v (32-38 uur) 007 In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van de afdeling buitenplanten. Als specialist adviseer je onze klanten op enthousiaste en professionele verkoopgerichte wijze. Profiel Je beschikt over een MBO werk en denkniveau en bent in staat de klanten professioneel en duidelijk over alle facetten en productgroepen van de afdeling Buitenplanten te informeren. Je bent klant- en verkoopgericht in je denken en doen. Tevens beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Werktijden Voor alle functies geldt dat de werkdagen en werktijden variëren binnen de openingstijden van het tuincentrum, inclusief de koopavonden, zaterdagen en de koopzon- en feestdagen. Wij bieden Afwisselende banen met enthousiaste collega's in een inspirerende werkomgeving. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Tuincentra. Je reactie Stuur je schriftelijke reactie zo spoedig mogelijk, voorzien van CV, naar Intratuin Koudekerke, t.a.v. de heer S. Joziasse, Galgeweg 5, 4371 R6 Koudekerke of email naar info@koudekerke.intratuin.nl Vermeldt in alle gevallen op welk vacaturenummer je reactie betrekking heeft. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Intratuin is in 1980 als eerste tuincentrum formule van start gegaan en is inmiddels jarenlang marktleider. Intratuin is uitgegroeid tot een sfeerwinkel die je het beste inspireert en helpt om je woon omgeving steeds weer in je eigen stijl te vernieuwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71