Sport route vasthouden haar eigen rout spoedarbitrage Maduro vertrekt bij Ajax Klinsmann nieuwe trainer Bayern München deOndernemer.m Waar word ik snel bekend bij potentiele klanten? m PZC Zaterdag 12 januari 2008 43 gemene en technische zaken Yme Kuiper van de Friese club. „We zijn in deze affaire slechts de der de partij. AZ en Alves moeten er maar zien uit te komen. We geven gehoor aan de wens van de spe ler." Het Engelse Middlesbrough zette Alves donderdag met een grote fo to op de website, alsof de Brazili aan al eigendom is van de club uit de Premier League. „Wij hebben echter nog op niemand een bod uitgebracht", zei Middlesbrough- trainer Gareth Southgate." Woordvoerder Klaas Wilting van AZ was gisteren duidelijk. „Alves hoort op dit moment AZ. Hij is in Alkmaar op bezoek geweest. De contracten zijn getekend. Met Hee renveen waren we er ook hele maal uit, met een bevestiging van Heerenveen. Op 9 januari hebben we het door AZ en Alves onderte kende overschrijvingsformulier naar Heerenveen gestuurd. En ver volgens hoorden we niets van Hee renveen, tot de mededeling dat ze het formulier richting KNVB niet ondertekenen", aldus Wilting. MÜNCHEN - Jürgen Klinsmann volgt komend voetbalseizoen Ott- rnar Hitzfeld op als trainer van Bayern München. De 43-jarige Klinsmann leidde het Duitse nationale elftal op het we reldkampioenschap van 2006 naar de derde plaats. Na dat toernooi stapte Klinsmann op en besloot hij een rustperiode te nemen. Wel was hij actief als voetbalanalyticus op televisie. Klinsmann kwam als voetballer van 1995 tot 1997 uit voor Bayern München. Verder speelde de spits bij onder meer VfB Stuttgart, In- ternazionale, AS Monaco, Totten- ham Hotspur en Sampdoria. Klins mann heeft 108 interlands achter zijn naam staan. In 1990 won hij met Duitsland de wereldbeker, in 1996 de Europese titel. Hitzfeld kondigde begin januari zijn vertrek aan. De Duitse succes trainer kwam in februari 2007 voor de tweede keer naar Bayern, maar wist tot nu toe geen enkele prijs te pakken. Amsterdamse club trekt aanbieding nieuw contract in. AMSTERDAM - Hedwiges Maduro (22) vertrekt aan het einde van het seizoen bij Ajax. De middenvelder sluit zelfs niet uit dat hij deze maand nog bij een andere club aan de slag gaat. Maduro ziet geen toe komst meer in Amsterdam omdat de leiding van Ajax een aanbieding voor een nieuw contract heeft inge trokken. Technisch directeur Mar tin van Geel nam dit besluit omdat de international in december nog niet kon zeggen of hij zijn aan het einde van het seizoen aflopende verbintenis wil verlengen. „Ik was er nog niet uit", stelt Madu ro. „Ajax heeft vervolgens de aan bieding ingetrokken, dus ik heb weinig keus meer. Ik ga weg bij Ajax. Dat doet pijn, want Ajax is en zal altijd mijn club blijven. Ik zal dan ook niet bij een andere Ne derlandse club gaan voetballen. Ik vertrek naar het buitenland. Ik hoop dat het Spanje of Italië wordt." Maduro twijfelde over zijn toe komst bij Ajax omdat hij niet het volle vertrouwen van de clublei ding genoot. „Helaas klopte mijn gevoel. Een nieuwe trainer kan mij denk ik ook niet meer op andere gedachten brengen. Andere men sen bij Ajax zien het niet in mij zit ten", verklaarde Maduro. De middenvelder sluit niet uit dat hij Ajax nog deze maand verlaat. „Het is voor mij belangrijk dat ik blijf voetballen. Ik wil met Oranje naar het EK. Ik steek in een goede vorm en denk zelfs dat ik het beste half jaar uit mijn loopbaan achter de rug heb. Het liefst vertrek ik bij Ajax met de landstitel. Maar mis schien wil de club deze maand nog een beetje geld aan mij verdie nen. Ik weet het niet." Trainer Adrie Koster houdt Madu ro graag bij de groep. „Met de komst van Perez en Davids heb ik meer mogelijkheden op het mid denveld", erkende de oefenmees- ter. „Maar door schorsingen en blessures kan ik echt niet iedere week met Gabri, Perez en Davids spelen. We willen bij Ajax het - liefst niemand laten gaan. Ook Ma- duro niet." Hedwiges Maduro zal niet lang meer bij Ajax voetballen. De mid denvelder sluit niet uit dat hij de ze maand al naar een andere club gaat. Home Mijn Regio Mijn Bedrijf Mijn Netwerk Services Klanten vinden, gevonden worden en méér. deOndernemer.nl is hét business-to-business platform van Nederland Een plek waar u zich kunt profileren en presenteren, waar u kunt zoeken en gevonden kunt worden en waar u in contact komt met collega-ondernemers En via ons inkoopvoordeel- programma profiteert u van vele kortingen. Meld u dus nu gratis aan bij de grootste regionale kennisbron voor ondernemers. Gericht op succes Ireen Wüst en Sven Kramer lopen na de training in de schaatshal nog even uit. foto Olaf Kraak/ANP Arnesteinweg 27 4330 EA Middelburg T 0118 - 62 90 56 F 0118 - 63 47 16 E info@versluisenwilleboer.nl beglazing kunststof kozijnen aluminium kozijnen hardglazen deuren en puien rolluiken en zonwering www.versluisenwilleboer.nl versluis willeboer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 69