Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weoenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Heel blij zijn wij met de geboorte van Julien Martien Hij is geboren op 28 december 2007 Zoon van Fernand Bachet en Mathilde Bachet-de Vlieger Broertje van Nander Bachet Martinus Nijhofflaan 63 4481 DH Kloetinge Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons en allen die hem gekend hebben, is op 97-jarige leeftijd van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Izaak Aalbregtse weduwnaarvan Marie Cornelia Riteco Putte: Sjaak en Christiane Aalbregtse-Gijsel kinderen en kleinkinderen Hoek: Carolien Aalbregtse en kinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in verpleeghuis "De Stelle" op afdeling Klaverblad heeft mogen ontvangen. De Stelle, Oostburg 10 januari 2008 Correspondentie adres Hazelaarlaan 10 4645JB Putte De begrafenis zal dinsdag 15 januari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zuidzande plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle"op afd. Klaproos is overleden in de leeftijd van 77 jaar Jenny de Back-de Vriend Correspondentieadres: Notariskantoor van de Berg en Mertens Nieuwstraat 34 4501 BE Oostburg De begrafenis heeft plaatsgehad op de algemene begraaf plaats RK afd. te Oostburg. Toch nog onverwacht overleden onze goede buur Aad Driessen We zullen hem missen, tussen zijn rozen Susan en verdere familieleden wensen we veel sterkte toe. En wij zijn altijd "in de buurt" Zoutelande: Ben en Wil van de Berg Toine en Gwen Schepens Ali Thiele Suze en Pieter Sorber Marlou Boon en Franz Ina en Piet Jongepier Jille en Marianne Hermans Chris en Ellen Leijnse Jacqueline de Visser Jelle Turkstra Hugo en Nel van Hartevelt Denk aan 't vaderlijk meedogen, HEERwaarop ik biddend pleit: Milde handen, vriendlijk' ogen, Zijn bij U van eeuwigheid, Psalm 25 vers 3 Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd heeft de HEERE tot Zich geroepen, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Magdalena Maria van Wijck sinds 11 februari 1970 weduwe van Pieter van den Ende in de leeftijd van 84 jaar. Adelsdorf: Corry en Klaus Peter en Ingrid Florian Oudenbosch: Nelly Amanda Carina Terneuzen: Addy en Jan Judith en Michel René 11 januari 2008 Correspondentieadres: Familie Rijnhout-van den Ende Hondiusstraat 32 4532 CB Terneuzen. De rouwdienst die geleid zal worden door Ds. M.J. van Gelder, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 15 januari om 13.00 uur in de 'Bethlehemkerk', van de Gereformeer de Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Lieve Bas en familie. Het is zwaar om het verlies van Kimberley een plekje in je hart te geven. We zijn er voor je en we denken aan je. Als je ons nodig hebt, weet je ons te vinden. Veel sterkte, je klasgenoten en mentor klas ld, Reynaertcollege Hulst Enige en Algemene Kennisgeving Ingetje Govers - Van Dobben de Bruyn t Goes, 7 januari 2008 J.A. Govers I.M. Sjoberg - Govers G.J. Sjoberg Met grote verslagenheid, geschokt en aangedaan, heb ben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van "buurman Marien" Klaassen Hij was voor ons gedurende 30 jaar een goede buur, wij zullen hem missen. Wij wensen Loes, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Ad en Mineke de Bruine Martijn en Marjolijn, Janine en Geert Dick en Jannetta Filius Paul en Miranda Joop en Cobie Nijsse Berbel en Maaike Iman en Marjan Ribbens Martin en SannyTazelaar Erwin, Marnix en Patricia Koos en Rika Theesing MaryTheesing Anke en Ellen Peter en Marijke van der Weele Perry en Adriëne Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Marien Klaassen Marien was vanaf de oprichting lid van onze vereniging en vervulde ook vanaf het begin de functie van zeer gewaardeerd voorzitter. Wij wensen Loes, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Bestuur en leden van toneelvereniging "Comedia della Mare" te Kats sd Dinsdagavond zijn we nog samen geweest. Onze betrokken voorzitter is plotseling overleden.. Marien Klaassen Wij wensen Loes en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Biljartvereniging DVK Kats Verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze voorzitter van IJsclub "Ons Genoegen" Marien Klaassen Wij wensen Loes, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden IJsclub "Ons Genoegen" te Colijnsplaat Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter en vriend Marien Klaassen Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Tuinvereniging Kats Mam, we hebben allemaal zo veel van je gehouden Jannetje Elizabeth de Korte-Karelse Verdrietig zijn wij omdat onze lieve mama en omaatje er niet meer is 19 april 1916 9 januari 2008 Anne Marie en Pim Kennis-de Korte Bas Meindert en Fleur Mia en Evertjan van den Driest-de Korte Eef je en Robin Jonah Senna Marleen Annemarieke en Jaybert Correspondentieadres: Amnestylaan 157 4336 LL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van mama te nemen op zondag 13 januari van 16.00 -17.00 uur op haar kamer in Zorgcentrum "Scheldehof",kamer 311, Stadhuisplein te Vlissingen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer bij het crematorium. Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum "Scheldehof" voor de liefdevolle verzorging. Geheel onverwacht, maar in ons bijzijn, is overleden mijn zorgzame man, onze lieve pa en toffe opa Anthonie Pieter van de Kreeke (Tonny) 30 november 1938 9 januari 2008 Goes: Ineke van de Kreeke-Broer Kloetinge: Isolde en Bas Evan Sten Nieuw-Vennep: Roland en Marilou Noud Bas Vivaldipad 10 4462 )A Goes De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaatsvinden. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Tonny van de Kreeke Elly Wolf-van de Kreeke Johan Wolf Truus Dalebout-van de Kreeke Nico Dalebout Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50