Familieberichten 32 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC ZV Ik wil zingen van mijn Verlosser Heel lang al een beetje afscheid, nu voorgoed Op 7 januari 2008 is te Zierikzee overleden mijn allerliefste moeder, onze geliefde schoonmoeder, grootmoeder, over grootmoeder en "Hollandse tante" Krijntje Elizabeth de Masier weduwe van Hendrik Stouten in de ouderdom van 85 jaar. Joke Slager-Stouten ~in liefdevolle herinnering- Bobo Dioulasso, Burkina Faso, Jetty Stouten Brouwershaven, Kees Slager Trijnie Slager-Roodenburg Chris Liset Oude Tonge, Karin Bokelaar-Slager Flip Bokelaar Martijn folieke Brouwershaven, Henk-Jan Slager Miranda Slager-Franke Jo-Anne Rochelle Jonathan Bobo Dioulasso, Burkina Faso, Peggy Lynne Drake Correspondentieadres: Kolfweg 6 3255 BK Oude Tonge De begrafenis heeft in alle stilte te Brouwershaven plaatsgehad. Heden overleed onze zeer geliefde zus, schoonzus, tante en oudtante Krijntje Elizabeth Stouten-de Masier op de leeftijd van 85 jaar. Berlijn, R. Zeisler-de Masier Amersfoort, Fam. van Beek-de Masier Zierikzee, Fam. de Masier-van Tiggelhoven Zierikzee, 7 januari 2008 Na 50 jaar lief en leed met elkaar gedeeld te hebben, is maandag j.l. overleden mijn vriendin Krijn Stouten-de Masier Dat zij de rust heeft gevonden die zij verdiend. Corry van Schelven-Kieboom Lage Zwaluwe Wentel uw weg op de HERE en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken; Psalm 37:5 Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, is van ons heengegaan onze lieve tante Anthonina Wilhelmina Hamelink weduwe van Adriaan Jan Zegers in de leeftijd van 89 jaar. Familie Hamelink Familie Zegers Zaamslag, 10 januari 2008 Correspondentieadressen: Fam. Hamelink, Adr. Walravenstraat 14543 AT Zaamslag. Fam. van Felius-Katsman, Hobokenstraat 15,4826 AE Breda. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 16 januari om 14.00 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Rank". Dinsdag 15 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Adriaan Bassie willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. M. Bassie-Jobse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa (an Beijer hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. S.L Beijer-Dekker Kinderen en kleinkinderen Oostburg, januari 2008 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Francina Andrina Elenbaas-de Koning Francien willen wij iedereen bedanken. Al deze warme aandacht was en is voor ons een grote steun. IzaakElenbaas Erwin Eline en Nico Baarland, januari 2008 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacobus op 't Hof Ko We hebben dit ervaren als een blijk van waardering en respect voor wie hij was. Het heeft ons erg goed gedaan. Nellie op 't Hof-van Liere Annet en Rob, Fenna Ria en Ronald, Damian 's-Gravenpolder, januari 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Maria Cornelia Karman-de Kam We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2008 Wij willen u graag bedanken. De aanwezigheid van u allen, de prachtige bloemen bij de afscheidsdienst en de vele kaarten die wij ontvingen, hebben ons nog eens duidelijk gemaakt hoezeer Cora Koole-Hartog als mens door u werd gewaardeerd. In het bijzonder een woord van dank aan dr. van Tol en het verplegend personeel van het Sint Jans hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Klaas, Sandra, Bas Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus de Waard Levenspartner van Anneke van Hooijdonk-Dijksma Weduwnaar van Riet Oors in de leeftijd van 63 jaar. Vogelwaarde: Mia en Leen Rilland: Jannie en Ad (in herinnering) Sprang-Capelle: Adri en Marie Nichten en neven Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Francois Jacobus Christiaan Waterman Echtgenoot van Hermina Jannie Selser Velsen-Noord: Th. v.d. Horst-Selser M. v.d.Horst Terneuzen: W. Hogendoorn-Selser J.W. Hogendoorn Neven en Nichten 9 januari 2008 "•'JP Marea Uitvaartbegeleiding Marianne van de Graaf Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande Tel. 06 40 79 65 13, Fax. 0118 56 39 31 info@marea-uitvaarl.nl www.marea-uitvaart.nl Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het medeleven en de belangstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa en broer Cyrillus de Caluwé Uw steun heeft ons gesterkt om het verlies te helpen dragen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van '"t Verlaet", voor de goede zorgen aan vader besteed. Kinderen en kleinkinderen Familie de Caluwé Familie de Fouw Westdorpe, januari 2008 Voor uw aanwezigheid, kaart, brief of bloemen na het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Jacomina Dekker-Dekker - Mien - willen wij u hartelijk bedanken. Wij hebben het ervaren als een teken van waardering en respect voor wat zij voor ons en voor anderen heeft betekend. Pau Dekker Dineke en Bas Frans en Sylvia Trisha, Tiffany Ryan en Eline Philip, Jochem 's-Heer Arendskerke, januari 2008 Wel uit ons midden, maar niet uit ons hart. Met medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Petrus Dominicus Smet Piet was hartverwarmend. De vele kaarten, bloemen en bezoekjes gaven ons steun en kracht. Wij willen allen hiervoor hartelijk danken. Erna Smet-van Deursen, kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, januari 2008 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve zuster en tante Sjaan Verhulst-Jongepier hebben ons steun en kracht gegeven om zonder haar verder te gaan. Wijwillen u hiervoor hartelijk dank zeggen. Uit aller naam: Jo Nagtegaal-Jongepier Middelburg, januari 2008 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon) vader en opa Bart de Willigen zeggen wij u hartelijk dank. Fam. de Willigen Vlissingen, januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46