Familieberichten 30 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Vredelust" is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Jannetje Mol-Vlaming sinds 9 maart 1991 weduwe van Jacobus Mol in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: Lineke t en Nout Rouw-Mol Arjo en Jacqueline. Senne Jeanine en Toon, Thomas Colijnsplaat: Adrie en Nellie Mol-Kramer Cobus en Angela, Meivin, Sjoerd Petra en Johan, Davy, Brian Yerseke, 11 januari 2008 zorgcentrum "Vredelust" Damstraat 68 Correspondentieadres: Colijnsplaatseweg 20 4486 AX Colijnsplaat Onze moeder, oma en opoe is opgebaard in haar eigen kamer nr. 109 in "Vredelust". alwaar maandag 14 januari van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt dinsdag 15 januari om 12.00 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Ga maar jongen, het is genoeg geweest. Hef deed ons zo'n zeer jou te moeten zien vechten en strijden. Bevrijd van lijden en pijn, maar je had nog zo graag wat langer bij ons willen zijn. Bedroefd geven wij kennis dat na een lange dappere strijd is overleden mijn lieve man en onze lieve vader Henk Net (Henrie Gozerinus] in de leeftijd van 48 jaar. Anita Net-van den Dries leroen en Fleur Chantal Amy 10 januari 2008 Oranjeplein 5, 4388 AG Oost-Souburg Henk is thuis. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 januari van 19.00 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 januari om 1 3.15 uur in Kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Henk Net In de leeftijd van 48 jaar. Oost-Souburg: Ad en Anneke Net-Kerkhove Xander Net en Esmiralda Angellina, Heavenly en Dishandro Bianca Net Oost-Souburg: Mia en Richard v Es-Net Oost-Souburg, 10 januari 2008 Henk Na een zware strijd is onze schoonzoon, zwager en oom overleden. Jan van den Dries Kees, Annie en Miranda van den Dries Corne, Pamela, Danny en Joey van den Dries Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman en vriend Henk Net Wij wensen Anita, Jeroen, Chantal en verdere familie heel veel sterkte toe. Gerard en Martha Oude Elferink Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een vrouw van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Je ziet 't niet in als ze er niet is. Dan merkje pas een zeker gemis. '"K wou dat mama er was". Gianni Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, delen wij u zeer verdrietig mede dat plotseling van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, mijn mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Marie-Louise Mollet echtgenote van Adrie Steijaert in de leeftijd van 44 jaar. Breskens: Adrie Steijaert Gianni Breskens: Ans Mollet-Hendriks Breskens: Ingrid Mollet Sarine, Natascha, Hyikje St-Jan-in-Eremo (B): Patricia en Gert Schoors-Mollet Mauro, Len Breskens: Leonard enTannie Steijaert-Michielsen Oostburg: Jacky en Karin Steijaert-Bril Laura Terneuzen, 10 januari 2008 Steenoven 9 4511 BL Breskens Marie-Louise is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 14 januari van 19.00 uurtot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 15 januari om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat28C te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel te jong en in de bloei van haar leven hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve nicht Marie-Louise Steijaert-Mollet Wij wensen Adrie, Gianni en familie veel sterkte toe om dit grote verlies een plaats te geven. Tante Jo Oom Ko en Tante Lieneke Breskens, 10 Januari 2008 Nooit meer samen lachen Nooit meer samen eten Nooit meer uren bellen Nooit meersamen weekendjes weg Nooit meersamen naar theater of concert Nooit meer samen kletsen over onze kinderen Veel verdriet maarvervuld van mooie herinneringen Lieve Marie-Louise wat zullen we je hartelijkheid, warmte en vriend schap missen. We zullen er zijn voor Adrie en Gianni en wensen hen en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Veel liefs Marken Majella Dennis, Seung Ri Breskens,10 januari 2008 Ons bereikte het droevige bericht van het plotseling en veel te vroeg overlijden van Marie-Louise Steijaert-Mollet Lieve vrouw van Adrie Steijaert en mama van Gianni We wensen Adrie,Gianni en familie heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Hans en Lidwien, Ian en Claudia Marcel en Gerdine, Pascal en Evelien Breskens, 10 januari 2008 Bij zoveel verdriet vinden wij de juiste woorden niet. Alex en Petra wa Marie-Louise En dan kun je alleen maar stil zijn, waar haal ik nu mijn woorden vandaan? Robin Lineke Marciano Marie-louise, Zo plotseling en veelte jong uit ons midden weggevallen, maakt ons allen sprakeloos. Met het moeten missen van jouw warme stem, verliezen wij de onze Wezijnerstilvan. Alle collega's van Hydrauvision wensen jouw Adrie, Gianni, moeder, zussen, schoonouders, overige familie en vrienden veel sterkte toe. Om alle collega 's in de gelegenheid te stellen afscheid te nemen van Marie-louise Stéijaert-Mollet, zullen Hydrauvision Schoondijke en Zeebrugigé dinsdag 15 januari 2008 de hele dag gesloten zijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te jonge overlijden van Marie-Louise echtgenote van onze trouwe assistent bedrijfsleider Adrie. Wij wensen Adrie, Gianni en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Ronald, Marion, Roy en Sayra Lohman Breskens,10 januari 2008 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marie-Louise echtgenote van onze collega Adrie. Wij wensen Adrie, Gianni en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Medewerkers Plus Lohman Breskens Breskens,lOjanuari 2008 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het bericht dat Marie-Louise echtgenote van onze collega Adrie is overleden.Wij wensen Adrie, Gianni en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Medewerkers Blokker Lohman Breskens en Sluis Breskens,10 januari 2008 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mevrouw M. Steijaert-Mollet moeder van onze leerling Gianni In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar Adrie en Gianni. Wij wensen hen en verdere familieleden heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Leerlingen, leerkrachten, oudervereniging en medezeggenschapsraad, Openbare School voor Basisonderwijs, Breskens Stil en verdrietig zijn we na het plotselinge overlijden van Marie-Louise lieve moeder van onze medespeler Gianni We zullen haar missen langs de lijn! We wensen Adrie, Gianni en verdere familie veel sterkte toe. Trainers, spelers en ouders Breskens E2/E3 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Marie Louise Steijaert-Mollet Wij wensen Adrie, hun zoon Gianni, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, Jeugdcommissie en de leden van de voetbalvereniging Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32