::<55 Commercieel medewerker (m/v) binnendienst/fulltime Inspecteur handhaving bouwzaken v/m Trainee afd. Vergunningen en Handhaving v/m Medewerker bureau Grafimedia v/m OJobTrack.nl A (leerling) minigravermachinist B ervaren wielkraanmachinist Wij vragen: "Mama is er binnen 5 minuten!" SCHEEPVAARTDAG: 2 FEBRUARI Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 E-mail: stadskantoor@goes.nl internet: www.goes.nl Kijk ook op gemeente GOGS Goes zoekt een enthousiaste Kijk dan snel op: WWW.goeS.nl Reageren kan tot 27 januari 2008 PZC Zaterdag 12 januari 2008 21 Vind je het leuk om in een internationale omgeving te werken, spreek je uitstekend Frans en heb je een klantgerichte instelling? Dan hebben wij een leuke baan voor je! iMfali laQaars toon- en veihuuibedrijl Melse Maljaars te Aagtekerke biedt haar opdrachtgevers een breed pakket machines, met name in de grond-, weg- en waterbouw. Het machinepark bestaat uit mini- en midigravers, wielkranen, rupskranen, laadschoppen (met tevelers), gronddum- pers, rupsdumpers en allerlei aanverwante machines. Naast deze activiteiten wordt er rondom Aagtekerke agrarisch loonwerk ver richt. - Binnen ons team werken 30 vaste medewerkers. Voor meer informatie kijk op: www.melse-maljaars.nl. Ter versterking van ons team en wegens vervroegd uittreden van een medewerker zijn wij op korte termijn op zoek naar een jonge en enthousiaste: - Affiniteit met de GWW - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Verantwoordelijkheidsgevoel - LBO/MBO werk- en denkniveau Wij bieden u uitdagende fulltime functies binnen een gemotiveerd team met een salaris afhankelijk van leef tijd en ervaring. Ook de combinatie van 4 dagen werken en 1 dag school behoort voor de minigravermachinist tot de mogelijkheid. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met dhr. Piet of Jan de Visser. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met C.V. binnen 10 dagen te richten aan: Loon- en verhuurbedrijf Melse Maljaars Prelaatweg 60 4363 NJ Aagtekerke Tel. 0118-581513 of 06-20013181 In deze verantwoordelijke en dynamische functie ben je het eerste aanspreekpunt voor onze klanten. Je vervult daarmee voor ons bedrijf een belangrijke rol als het gaat om relatiebeheer. Ter uitbreiding van onze Verkoop Binnendienst zoeken wij iemand met: MBO-/HBO werk- en denkniveau (verkregen door opleiding en/of ervaring). uitstekende beheersing van de moderne talen (met de nadruk op Frans), zowel mondeling als schriftelijk. een commerciële instelling en onderhandelings vaardigheden. goede contactuele eigenschappen, een accurate, zelfstandige en flexibele werk houding, ook als het om werktijden gaat. ervaring met Word, Excel en Access. Tot je taken behoren ondermeer: het onderhouden van telefonisch contact met de klant. het administratief en logistiek afwikkelen van orders en bestellingen, het ondersteunen van de Verkoop Buitendienst. het ontvangen van klanten. telefonische acquisitie. diverse andere kantoorwerkzaamheden. Wij bieden: een afwisselende en verantwoordelijke functie in een internationale, dynamische werkomgeving en in een jong en informeel verkoopteam. een goed pakket arbeidsvoorwaarden: trainings- en opleidingsmogelijkheden. Krijn Verwijs Yerseke BV is in 1880 opgericht als kweekbedrijf van oesters. In de loop der jaren is het bedrijf uitgegroeid tot een internationale organisatie met een uitstekende reputatie als het gaat om het kweken, verwerken en verkopen van schaal- en schelpdieren. Continue kwaliteitsverbetering en innovatie én een klantgerichte aanpak vormen de basis van deze zorgvuldig opgebouwde reputatie. Dagelijks leveren wij onder de naam'Premier'en'ook onder private label door heel Europa verse mosselen, oesters, kreeften en alikruiken. Onze belangrijkste afnemers zijn supermarktketens en horecaleveranciers in België, Frankrijk, Nederland, Duitsland, Spanje, Italië en Engeland. Ons bedrijf in Yerseke en onze verkoopkantoren in Duitsland en België zorgen elke dag weer dat onze klanten via ons uitgebreide distributienetwerk hun producten tijdig en vers aangeleverd krijgen. Krijn Verwijs Yerseke B.V. Korringaweg 27-29 Postbus67 tel. 0113 - 579010 4401 NT Yerseke 4400 AB Yerseke fax0113 - 573820 - ka - PR=MI=R www.krijnverwijs.com Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 26 januari 2008 aan Krijn Verwijs Yerseke BV, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 67,4400 AB Yerseke. Wil je vooraf meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Marco Jongenelen, tel. 0113 - 579026, e-mail: marco@verwijs.com. In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijpark zijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. A Lid] mC&Ü Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.nl Bankrekening 13.17.65.876 Make the world move MARITIEM INSTITUUT Kom dan op zaterdag 2 februari j tussen 10.30 en 15.00 uur naar de Scheepvaartdag van het Maritiem Instituut'De Ruyter' aan de boulevard in Vlissingen. m Neem een kijkje in de wereld van de scheepvaart en logistiek en zetje eerste stap op weg naar een internationale loopbaan vol uit daging en perspectief. HBO Maritiem officier (Bachelor of Maritime Operations) HBO Logistiek (Bachelor of International Logistics) MBO Zeevaartopleidingen MBO Logistieke opleidingen MBO Binnenvaartopleidingen MBO Visserijopleidingen Hogeschool 'Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21