Verkoopadviseur Nijsse Assurantiën bv NUVEMA V minuten bewegen Q JobTrack.nl Elektrotechnisch monteur Een nieuwe start in 2001 (m/v) mvw.30minutenbewegen.nl Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. Gewoon doen! nva i.i Schadebehandelaar (fulltime) Commercieel Medewerker Binnendienst (fulltime) DdllCII 1 6 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Kijk ook op ECL - Services NL BV ECL Services NL B.V. is een onderdeel van ECL (Frankrijk), één van de wereld marktleiders voor het leveren van instal laties voor primaire aluminium smelters. Wij zijn de enige leverancier die een compleet pakket aan bieden van ontwerp tot turnkey-levering, met inbegrip van installatie en onderhoud, voor alle sectoren van een alumi nium smelter. Er zijn wereldwijd diverse filialen. In Nederland bevindt de vestiging zich in Vlissingen-OosL Ter versterking van ons team is er een vacature voor een Omschrijving van de functie: Het analyseren en verhelpen van storingen aan portaalkranen op het gebied van elektro, meet- en regelsystemen. Uitvoeren van preventieve inspecties aan schakelkasten en meet- en regelsystemen voor (PLC-) besturing. Functie-eisen: MTS-Elektrotechniek Kennis van PLC systemen Ervaring met door frequentieregelaars bestuurde aandrijving Affiniteit met mechanische/hydraulische/pneumatische techniek Analytisch en probleemoplossend denkvermogen Bereidheid tot werken in industriële omgeving Een goede kennis van de Engelse taal Bereidheid tot deelname aan consignatiediensten Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband Geboden wordt: salaris van 1.731,00 tot 2.708,00 naar gelang opleiding en ervaring prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals personeelsvervoer, resultatenpremie en jaarlijkse bonus mogelijkheid tot doorgroeien een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functione ren wordt omgezet in een vast dienstverband Heeft u belangstelling voor één van deze functies, dan kunt u uw sollicitatiebrief en C.V. voor 1 februari a.s. sturen naar: ECL Services NL B.V., Postbus 336, 4380 AH Vlissingen, t.a.v. de heer E.O. Rubingh of e-mail naar: rubingh ecl-services.com N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Met een uitstekend salaris en een prettige wer%| Door de grote groei is Nuvema op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie: Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: sollicitatie@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL v* Nijsse Assurantiën BV is een onafhankelijke, middelgrote financiële dienstverlener op het gebied van verzekeringen, pensioenen en hypotheken. Zowel zakelijke als particuliere klanten maken gebruik van onze diensten. Nijsse Assurantiën BV Vosmaerstraat 2 4461 HT Goes postbus 118 4460 AC Goes tel: 0113-275800 fax:0113-275810 e-mail: informjsse.nl internet: www.nijsse.nl Ons kantoor te Goes zoekt 2 nieuwe collega's! In deze functie behandel je alle schadezaken met betrekking tot bedrijfsmatige en particu liere risico's. Je beoordeelt schademeldingen aan de hand van de dekkingsvoorwaarden, feitelijke omstandigheden en juridische aspecten. Na een schademelding bezoek je de getroffen klant. Ook worden schade- uitkeringen berekend op basis van de richtlijnen van de verzekeringsmaatschappij en stel je de schaderekeningen op. Hierbij wordt het belang van de klant bij de verzeke ringsmaatschappij behartigd. Het voeren van correspondentie met verzekeraar en verzeker de over de afhandeling van schade behoort eveneens tot het takenpakket. Als commercieel medewerker binnendienst ondersteun je onze buitendienst adviseurs. Verder stel je offertes op en beheer je de bedrijfsmatige portefeuilles op het gebied van schade- en levensverzekeringen. Overige werkzaamheden zijn o.a. het beheren van de agenda, completeren van dossiers en het verwerken van mutaties. Functie-eisen Om deze functies op een juiste wijze uit te kunnen voeren, is het belangrijk dat je beschikt over een MBO/HBO werk- en denkniveau en een commerciële servicegerichte instelling. Je bent in het bezit van relevante vakdiploma's of bereid hiervoor te stude ren. Je beschikt over goede mondelinge en schrif telijke vaardigheden. Bij voorkeur heb je enkele jaren relevante werkervaring. Kennis van het klanteninformatiesysteem ANVA is een pré. Wat bieden wij? Nijsse Assurantiën BV biedt twee zelfstandige functies in een persoonlijke en open werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden èn voldoende opleidingsmogelijkheden. Solliciteren! Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer Abko Nijsse, tel. no. 0113-275800/ e-mail abko.nijsse@nijsse.nl. Sollicitatiebrieven met C.V. kunt u tot uiterlijk 25 januari a.s. sturen aan Nijsse Assurantiën BV te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 16