QjobTrack.nl HOLLAND SHELLFISH schoonmaakster kantoor onderhoud industriële reiniger corveeër in dagdienst AFDELINGSHOOFD MA/ CARRIÈRE MAKEN IN EEN MODERN E-COMMERCE BEDRIJF? Hoofd Logistiek Textielmagazijn m/v Medewerker Logistiek Systeembeheer m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 12 januari 2008 I 31 PROVIDERS OF SEAFOOO EXCELLENCE Holland Shellfish B.V. is onderdeel van The Shellfish Group, een Nederlandse holding maatschappij van schelpdierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. De groep is actief in de visserij en de verwerking van schelp- en schaaldieren. Holland Shellfish B.V. is gespecialiseerd in levering van traditionele schelp- en schaaldierproducten met een gegarandeerde versheid en kwaliteit in zowel vers, diepvries als conserven. Hiervoor beschikt zij over een zeer modern productiecentrum in Yerseke. Haar klanten zijn (internationale) distributeurs en retailers, maar zij is ook toeleverancier van producenten. Voor de afdeling interne dienst zijn wij op zoek naar m/v De afdeling De afdeling interne dienst houdt zich bezig met de dienstverlening met betrekking op algemeen schoonmaakonderhoud, reiniging en desinfectie en facilitaire dienstverlening. De functie Voor de functie geldt dat je na een gedegen inwerkperiode in grote mate van zelfstandigheid zorg gaat dragen voor de afgesproken kwaliteit van dienstverlening. Voor de functie schoonmaakster kantoor onderhoud zijn de werktijden in de avonduren bespreekbaar Voor de functie industriële reiniger is de begintijd 16.30 uur, eindtijd is bespreekbaar Voor de corveeër dagdienst is de begintijd 07.30 uur en eindtijd 16.30 uur Gevraagd Zelfstandigheid, pro-actief gevoel voor kwaliteit en het nakomen van afspraken zijn belangrijk binnen de interne dienst. Je hebt bij voorkeur een vakgerichte opleiding S.V.S gevolgd. Kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Geboden Een veelzijdige en zelfstandige functie in een dynamische omgeving met een open en directe cultuur waar hard gewerkt wordt in een informele, collegiale sfeer met korte lijnen. Natuurlijk een bij de functie passend arbeidsvoorwaardenpakket. Ben jij de gemotiveerde collega die binnen de afdeling interne dienst komt werken? Schrijf dan een brief met C.V naar Holland Shellfish BV, industrieweg 35, 4401 LA Yerseke, t.a.v. de directie of per e-mail: info@hollandshellfish.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VARIAN Grenzen verleggennieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instruments, supplies en accessories. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Voor onze afdeling Production Consumable Products HPLC zoeken wij een: fulltime voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit het: Dagelijks aansturen van de afdeling HPLC Initiëren van efficiëntieverbeteringen Bepalen van de strategie voor de afdeling HPLC Wij zoeken kandidaten die voldoen aan het volgende profiel: Opleiding HLO, analytische chemie Strategisch denken Denken in organisatielijnen Pro-actief Stressbestendig Communicatief sterk Kennis van Microsoft Office Access Wij bieden: Uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf Goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit voor 26 januari een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 0118-671225 of Hans van Zee tel.no. 0118-671252 www.varianinc.com De divisie Logistiek bij neckermann.com is verantwoordelijk voor de opslag en ditributie van de artikelen die we via de catalogi en internet aanbieden. De logistieke activiteiten vinden plaats in twee magazijnen: hetTextielmagazijn van waaruit voor namelijk kleding en klein elektro wordt verstuurd en het Expeditiecentrum (EC) van waaruit de grotere artikelen vertrekken. Binnen de divisie Logistiek zijn we op zoek naar een: 38 uur per week, vacaturenummer BV0704CN Als Hoofd van de Afdeling Textiel realiseer je de distributie van artikelen binnen de gestelde kaders (kwaliteit, snelheid en kostenbewaking). Daarvoor motiveer je je medewerkers en vergroot je hun betrokkenheid. Samenwerken is hierbij het sleutelwoord. Je geeft direct leiding aan een viertal teamleiders en indirect aan ca. 200 medewerkers. In je functie neem je deel aan projectgroepen. Je rapporteert aan de Manager Logistiek over de voortgang van de lopende zaken zoals productivi teit, bezetting.er eventuele achterstanden. Samen met andere afdelingen stel je de capaciteitsplanningen op en bewaakt deze. Het optimaliseren van het productieproces en het oplossen van knelpunten, evenals het implementeren van de ontwikkelde logistieke plannen, zijn jou op het lijf geschreven. Als leidinggevende ben jij verantwoordelijk voor de personele bezetting van de afdeling in al haar facetten. Wat verwachten we van jou: Je bent een gedreven organisator met verantwoordelijkheidsgevoel, een teamspeler die beslissingen durft te nemen. Je hebt kennis en ervaring met logistieke processen en beschikt over aantoonbare leiderschapskwaliteiten. Kennis van automatisering en de Duitse taal is een pre. Je hebt minimaal een afgeronde HBO-opleiding of bent gelijkwaardig door ervaring, bij voorkeur op logistiek gebied. Informatie: Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met William Harte, Manager Logistiek, tel: 0114-318344. De afdeling Beheer Logistieke Systemen, onderdeel van de divisie Logistiek van neckermann.com te St. Jansteen, is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, beheren, controleren en optimaliseren van de logistieke aflopen, processen en systemen en draagt daarbij zorg voor het storingsvrij functioneren van alle logistieke systemen. Binnen deze afdeling zijn we op zoek naar een: 38 uur per week, vacaturenummer BV0705CN Als Medewerker Logistiek Systeembeheer ondersteun je de Beheerder Logistieke Systemen bij de ontwikkeling, aanpassing en het beheer van de logistieke systemen. Je bent medeverantwoordelijk voor de continuïteit van het totale logistieke proces. Dat betekent onder andere dat je logistieke probleemsituaties oplost, samen met logistieke medewerkers en ICT-specialisten. Je fungeert daarbij als aanspreekpunt bij alle soft- en hardwareproblemen en geeft instructies aan de eindgebruikers. Daarnaast test je nieuw ontwikkelde programmatuur. Je volgt de inventarisaties in de magazijnen op en signaleert, rapporteert en lost eventuele knelpunten op. Je,beheert en houdt diverse gegevensverzamelingen op verschillende platforms up-to-date. In teamverband zorg je er mee voor dat we de afspraken, die we met onze klanten hebben gemaakt, kunnen waarmaken. Wat verwachten we van jou: Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Naast kennis van databasesystemen heb je een sterke affiniteit met logistieke processen en systemen. Werken met MS Office is voor jou geen probleem. Naast een analytisch vermogen, ben je in staat pro bleemoplossend te denken. We verwachten dat je zelfs onder tijdsdruk je prioriteiten kan stellen en dat je een flexibele instelling hebt m.b.t. werktijden en werkzaamhe den. Kennis van de Duitse taal is een pre. Informatie: Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Peter Bryssinck, Beheerder Logistieke Systemen tel: 06-51491926. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Interesse in één van bovengenoemde functies? Stuur vóór 26 januari a.s. je sollicitatie, bij voorkeur per mail, met motivatie en CV naar vacatures@necknet.com of richt je sollicitatiebrief met CV aan: Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst, afdeling Personeelsontwikkeling. Vermeld voor de functie van Hoofd Logistiek Textielmagazijn duidelijk het vacaturenummer BV0704CN en voor de functie van Medewerker Logistiek Systeembeheer het vacaturenummer BV0705CN. Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een e-commerce organisatie als Neckermann BV, waar de 650 medewerkers het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV, met vestigingen in België en Nederland, biedt via haar dochteronderneming neckermann.com meer dan 80.000 artikelen aan via internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Kijk voor meer informatie over onze vacatures op www.neckermann.com neckermann.com 7-»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 131