mi randstad kijk voor meer banen op www.randstad.nl Piet Vogelaar Business Rent Piet Vogelaar EERSTE AUTOMONTEUR Een hands-on Operationeel Manager 28 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Kijk ook op O JobTrack.nl good to know you m de functie rT 111 zoekt een baan wij zoeken voor Lamb Weston/Meijer het profiel de aanbieding solliciteren Jij denkt nog over je toekomst? Wij werken er al aan! Wil je graag voor langere tijd aan de slag? Wil je graag je kennis en mogelijkheden uitbreiden met een Vapro-opleiding? Grijp dan nu je kans! Randstad zoekt voor Lamb Weston/Meijer in Kruiningen (toekomstig) operators. Lamb Weston/ Meijer (LWM) is een joint venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. LWM wil voor haar klanten dé leverancier zijn van diep gevroren aardappelproducten. Met ruim 1100 medewerkers is LWM een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Bedienen, controleren, regelen en bijsturen van de productielijn(en), dat zijn de taken van een operator bij LWM. Daarnaast is het verhelpen van kleine storingen en het zo nodig assisteren van de afdeling technische dienst bij grote storingen of reparaties een onderdeel van de taken. Dit kan zowel op de afdeling aardappelontvangst, de fritesproductie als op de inpak. De werkzaamheden vinden plaats in een vierploegendienst, de gemiddelde werkweek is 33,75 uur. operators (m/v) Je hebt minimaal lbo/vmbo werk- en denkniveau. Voor het goed kunnen volgen van de Vapro-A-opleiding is goede kennis van de Nederlandse taal nodig. Omdat je in ploegendienst gaat werken moet je minimaal 18 jaar zijn. Je bent een enthousiaste, flexibele doorzetter en bent uiteraard bereid tot het volgen van opleidingen. Randstad biedt een arbeidsovereenkomst van twee jaar (twee maal een jaar). Tijdens deze twee jaar word je opgeleid tot Va pro-A-operator. Na het behalen van het diploma bestaat de kans op een vast dienst verband bij LWM. Behalve een goed startsalaris krijg je een toeslag voor het werken in ploegendienst en worden de kosten voor de opleiding volledig vergoed. Herken je jezelf in het profiel en wil je graag deze uitdaging aangaan? Bel ons voor meer informatie of om direct te solliciteren. Randstad Ernst Melchior Beenhouwerssingel 3, 4331 MD Middelburg Tel. (0118) 68 00 75 ernst.melchior@nl.randstad.com Turning potatoes into profits for youT www.pietvogelaar.nl www.businessrent.nl www.businessrent.nl Piet Vogelaar Auto's cv is een gerenomeerd onafhankelijk autobedrijf welk is opgericht in 1995. Sinds februari 2005 zijn wij gevestigd in een totaal vernieuwd bedrijfspand aan de entree van de Poel 2 in Goes aan de Livingstoneweg. Ons bedrijf werkt inmiddels onder een drie tal labels n. I. Piet Vogelaar Auto's, Business-Rent en BRC-Lease. Persoonlijke sendee en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel om die reden zijn wij ook aangesloten bij Bovag en binnenkort Lease Service Center Door de enorme groei welke het bedrijf momenteel doormaakt is er een vacature ontstaan voor een: Wij verwachten: - apk 2 keurmeester diploma - ervaring in diverse merken personen-en lichte bedrijfswagens - zelfstandig mechanische en elektronische storingen kunnen oplossen - goede teamgeest - goed kunnen communiceren met collega's en klanten - leeftijd vanaf 30 jaar Wij bieden: - een nieuwe frisse werkomgeving met veel uitdagende werkzaamheden - mogelijkheid voor verdere opleiding - goed samenwerkend team - passend salaris Heeft u belangstelling voor deze vacature, zend dan uw sollicitatiebrief en cv naar: 6 ijl IIRSL; ifPlilllRl -•>" «n- - Piet Vogelaar Auto's cv T.a.v.: P.J.C.Vogelaar Livinastoneweg 44 4462 GL GOES E-mail: info@pietvogelaar.nl NV Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 een tol-tunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen. NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt: de klanten van NV Westerscheldetunnel krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voor de succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan veiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 medewerkers. voor 40 uur per week De belangrijkste taken zijn: Geeft integraal leiding aan Beheer, Modificatie, Onderhoud, Tolinning en Verkeersmanagement; Ontwikkelt en realiseert visies op het gebied van beheer en onderhoud en het kwaliteitsbeleid; Is verantwoordelijk voor de uitvoering en het planmatig beheer en onderhoud van het tunnelcomplex: Is verantwoordelijk voor het tolinningsproces en het verkeers- en incidentmanagement en voor het functioneren van de interne calamiteitenorganisatie; Voert in de regio overleg met overheden, hulpverlenigsinstanties en bedrijfsleven over gebruik en veiligheid in en rond de tunnel. De Operationeel Manager is lid van het MT en rapporteert aan de Financieel-Operationeel Directeur. Wij verwachten van u een initiatiefrijke instelling en het vermogen om op basis van eigen overzicht en analyses voortdurend te schakelen tussen beleid en operatie. Het opbouwen en onderhouden van interne en externe relaties gaat u goed af en in uw handelen staat het bereiken van kwaliteit centraal. Daarnaast bent u stressbestendig, vasthoudend en beschikt u over overtuigingskracht. De NV Westerscheldetunnel is een goed georganiseerde, no-nonsense organisatie waarin een nuchtere, hands-on mentaliteit het meest passend is. Wij verwachten van u: Academisch werk/denkniveau; Een voltooide opleiding Electrotechniek/Werktuigbouwkunde: Uitstekende communicatieve en organisatorische vaardigheden; Minimaal drie jaar ervaring als operationeel leidinggevende; Ervaring met of kennis van verkeers-, veiligheids-, en crisismanagement is een pré. Wij bieden: Een brede managementfunctie in een professionele en ambitieuze organisatie. Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert van 4.207 tot 5.986 bruto per maand bij een 40-urige werkweek, plus een auto van de zaak. Daarbij komt 8% vakantiegeld en een goed pakket overige arbeidsvoorwaarden, waaronder een gunstige collectieve ziektekostenverzekering en arbeidsongeschiktheidsverzekering. In verband met uw rol in de calamiteitenorganisatie is het een vereiste dat de reistijd voor uw woon-werkverkeer maximaal drie kwartier bedraagt. Een individueel assessmentonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Stuurt u dan voor 26 januari a.s. uw motivatie met CV, bij voorkeur per e-mail, naar: Peter Oey Msnageme Support Zeelssv; Postbus 114450 AA Heinkenszand suPP°rt T 0113 562580 E tunnel@werkeninzeeland.nl weev I www.werkeninzeeland.nl suppon i, Toerisme en Voeding zoekt:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 128